Lov stínu

Nev nastoupil jako řadový člen na palubu vesmírné lodi, které velí Qole, nejmladší kapitánka všech dob. Její posádku tvoří sebranka sirotků, uprchlíků a ani Nev není úplně obyčejný člen personálu. Ve skutečnosti pochází z královské rodiny a na lodi se skrývá. Věří totiž, že Qole má klíč k měnící se galaktické civilizaci. Proto se ji rozhodne unést na svou domovskou planetu. Netuší však, že se zapletl s něčím mnohem horším, než je jedna mladá kapitánka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372732/lov-stinu-qKX-372732.jpg 4.145

Lov stínu (1.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Shadow Run (2017)

Kniha Lov stínu

senbja

Pro mě zajímavé téma i jeho zpracování. Postavy si mě postupně "získávaly". Většinou mě víc než děj zajímají myšlenky, které mají nebo mohou mít platnost v jakékoliv době. Tentokrát jsem se nechala vtáhnout do děje a užívala si to.

aspik83

Tak pro mě nuda, nuda a nuda...

čuřil

I vcelku povedená knížka. Nebylo to až tak překombinované a četlo se to dobře. Jenom trochu ten závěr byl z té kategorie spíše vysněné - romantické. Ten konečný boj proti obrovské přesile a vlastně bez jakékoliv ztráty? Je takové až přehnané. Ale jinak to stálo zato.

baru.benesova

Tak za prvé, sci-fi mě opravdu nebaví. Za druhé, tohle bylo dokonalé.
Pro mě rozhodně největší knižní překvapení minulého roku. Kniha byla plná akce, která ale byla napsána srozumitelně a poutavě,
nějaké situace mě zároveň velmi dojaly, postavy byly možná trochu přehnané, tím, co všechno dokázaly, na druhou stranu se chovaly stále jako reální lidé a opravdově řešili reálné problémy a každá z nich byla jedinečná, s vlastním příběhem. Vztah dvou hlavních protagonistů se krásně vyvíjel. Podrženo sečteno, jakmile jsem se ponořila do děje, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Příběh je velmi komplexní, čtivý, a originální, a pohltí snad každého. Já moc doporučuji ❤

Bookgirl

Jedna z těch knih ze kterých sice neumírám, ale nemám jim prostě co vytknout. Skvěle se to četlo, mělo to spád, akci, napětí, nečekané zvraty a přesně tu správnou dávku citů. Postavy byly opravdu sympatické a vlastně všechny hlavní postavy jsem si zamilovala. Ačkoliv sci-fi obvykle nečtu, tak tohle bylo opravdu dobré a originální. Určitě doporučuji.

Attia

Zdloooouhavé popisy... I děj je popisovaný natolik obsažným způsobem, že jsem se nedokázala začíst.

*Pájuše*
14.10.2018

Sci-fi není žánr, který běžně čtu. Když už jsem se ale pro něco rozhodla, byla jsem zklamaná. Proto jsem ani od tohoto sci-fi moc nečekala. Byla jsem ale překvapená, s jakou lehkostí jsem do knihy v plula. Knize opravdu přispívá, že ji píše žena a muž. Tam, kde je žena jemnější, je muž jejím pravým opakem. Kniha se díky tomu stává reálnější, čtivější a přitažlivější. Ukazuje cit tam, kde má být a ostrost tam, kde si to situace vyžaduje. Postavy nejsou ufňukané, ani na zabití, dokonce ani milostný trojúhelník tam není! Žasnu! Technické části knihy šly tak trochu mimo mě, ale neměla jsem pocit, že bych jim nerozuměla nebo že bych potřebovala slovník. Jsem překvapená a těším se na další díl, který na sebe nenechá dlouhou dobu čekat! :-)

Lokina
20.08.2018

Kniha se mi moc líbila. V poslední době čtu hodně vesmírnou scifi, takže Lov stínu mě nemohl minout.
Kniha i přes některé pasáže obsahující technické části se četla dobře, styl byl srozumitelný a jednalo se o jednoduché čtení, které bylo ale hutné a záživné.
Akční scény byly vážně pompézní, jak vystřižené z filmu. Zápletka příběhu byla zajímavá, nijak překombinovaná ani nudná. Hrdinové byli sympatičtí, drsní a ostřílení a těším se na jejich další vesmírnou jízdu :-)