Warcross

Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda. Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou. Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387912/warcross-iIA-387912.jpg 4.3212

Warcross 1.

Literatura světová, Sci-fi
Vydáno · CooBoo

Warcross · 2017

Kniha Warcross

uziRM

Ani další příběh Marie Lu mě zatím nezklamal, námět víceméně vzdálené budoucnosti i zajímavé postavy. Jen konec jsem svým způsobem tušil už od poloviny knížky, ale to nic nezměnilo na tom, že jsem si to užil. Snad i Wildcard bude minimálně stejně dobrý.

Kathleen

Pro mě to byla spíše klasická YA kniha. Na můj vkus bylo v příběhu dost snadno uhádnutelných dějových linek/rozhodnutí. Konec příběhu mě docela nakopl k přečtení druhého dílu. Tak doufám, že se autorka o malinko polepší.

luculi

Popravdě jsem mnoho nečekala. Myslela jsem, že půjde o klasickou ya knihu. Sice tam byly nějaké ty typické scény a zamotané vztahy, nicméně jsem byla překvapená, čtení mě bavilo, dokonce došlo na napínavé rozuzlení a konec...

Alethea_k

O tom, jak funguje Warcross a celkově tento svět se nejspíš nesmí úplně přemýšlet. Ale i tak se mi to líbilo. Zera jsem bohužel odhadla, ale to, jak se chovaly hlavní postavy mi nevadilo. Líbilo se mi, že hl. hrdinka nedělá všechno 100% sama, není to ta nejlepší holka pod sluncem. Jsem vážně zvědavá, jak bude děj pokračovat a na druhý díl se chystám co nejdřív. :)
Za mě top strop oddechovka.

anaïs_books

Tak tahle kniha se povedla. Děj hezky odsýpal, bylo to čtivé, hlavní postava byla sympatická.
Rozhodně se vrhnu na druhý díl.

Žožik

Dokonalost. Naprosto zbožňuji autorčin styl psaní. Přečteno jedním dechem a už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Sigili

Vydařená kniha. Možná trošku mi tam něco chybělo ale přesto to byla knížka co stála za to si ji přečíst a jsem ráda za to že jsem si ji pořídila.

Lily731

Další skvělá kniha od autorky. Zajímavý svět. četlo se to skoro samo