Warcross

Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda. Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou. Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387912/warcross-iIA-387912.jpg 4.3295

Warcross 1.

Literatura světová, Sci-fi
Vydáno, CooBoo

Warcross, 2017

Kniha Warcross

Fortuna7

Knihy jsem se bála, protože nemám ráda PC hry, ale jsem velmi mile překvapena. Je to úžasné. Emika je skvělá hlavní hrdinka a její romantický vztah... Můžu jen chválit.

EliškaHavlová

Tenhle komentář píšu po delší době, než kdy jsem četla knížku. Svět virtuální reality se mi moc líbil, ale chvílema jsem si ho moc neuměla představit. Řekla bych ale, že je to spíš můj osobní problém. Emika je mi velice sympatická. Milostná linka by mohla být dramatičtější, ale je lepší, že je tam jen okrajově. Doporučuji přečíst i s druhým dílem, který má velice originální konec❤️ , který mě po dlouhé době překvapil.

betule3

Warcross jsem si užila od začátku až do konce. Byla jsem trochu nervozní z nějakých negativních komentářů tady na databázi, ale mně to prostě celé skvěle sedlo. Děj mi dost připomínal Ready player one, to mně osobné vyhovovalo. Emiku jsem si naprosto zamilovala. Líbí se mi, že na rozdíl od spousty hlavních hrdinů je schopná pořádné spolupráce. Romantická linka mi přišla taková zvláštní, ale tak snad se víc dozvím v druhém díle.

kedlis

Nejsem si úplně jistá jak tuto knihu ohodnotit. Mám věci co se mi líbily a také věci co se mi nelíbily.
Styl psaní je opravdu čtivý a svět zajímavý i když někdy možná úplně nedotažený. Čekala jsem, že se dočkáme více scén ze hry, ale zápletka se samotné hry moc netýká. Sem tam mi to připomínalo Ready Player One, jak už tu zmínilo několik lidí, a to jsem viděla jen film.
Občas jsem si nebyla jistá zda jsou popisované věci realita nebo část NeuroLinku a romantická linka se mi moc nelíbila.

Lenísek

Začátek mě bavil. Říkala jsem si, že by to mohlo být něco jako Ready Player One: Hra začíná. No.. bohužel to tomu později nasahalo ani po kotníky.

Skvělý nápad ten Warcross, ale po první třetině jsem se u čtení začala nudit. Postavy mě vůbec nezaujaly. Romantická linka šla úplně mimo mě. Ještě teď si v hlavě říkám, co to jako mělo znamenat?!

Čtivý styl autorce nezapřu, díky němu jsem to i zvládla dočíst do konce. Později mě překvapila historie hlavního hrdiny, která mě zas dostala zpátky na palubu, ale chtěla jsem od toho mnohem víc. Kdyby to mělo víc dílů, nejspíš bych to ukončila první knihou, ale abych měla klidné spaní a věděla, jak to všechno dopadne, dám Wildcard šanci.

leník511

(4,5 hvězdičky)
Naprosto úžasná knížka, která má naprosto skvělý a propracovaný svět. Bohužel půl hvězdičky srážím za pomalejší rozjezd a za to, že mi cca od poloviny knihy bylo jasné, kdo bude Zero.

a.r.nick

Za mě super! Jo, souhlasím s tím, jak psal někdo pode mnou, že o některých detailech je lepší nepřemýšlet, protože jinak člověka začnou rozptylovat drobné nesrovnalosti a nevychytanosti v tom proplétání se reálného světa / Neurolinku / Warcrossu / Darkcrossu. Bavily mě ale popisy využívání i možného zneužívání virtuální reality a bavil mě popis i těch jednotlivých her; na rozdíl od nedávno dočteného Úkolu přežít o virtuálním světě Barliona bych si teda Warcross zkusil hned (ale bez toho pro mě nepochopitelného šílení milionů přihlížejících fanoušků ;)). A příjemně mě překvapil i ten Hideův záměr: díky němu má ta kniha další vrstvu, která obyčejný herní román pozvedává na varování, kam by nás moderní technologie mohly jednou dostat, pokud je necháme.

blackoutzuzi

Warcross zaujme svými moderními technologiemi, dobře popsaným světem a sympatickou hrdinkou :) Jste-li fanoušci knihy Ready player one, pak by vás mohlo bavit i tohle :)

Městečko Pines
Městečko Pines