Wildcard: Divoká karta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emika Chenová z warcrossového šampionátu jen sotva vyvázla životem. Teď, když už ví, co se doopravdy skrývá za Hideovým novým algoritmem NeuroLinku, už nemůže věřit tomu jedinému člověku, ke kterému vždycky vzhlížela. K tomu, kdo měl být na její straně. Aby Hideovy plány zastavila, spojí se s Fénixovými jezdci… a brzy zjistí, že v neony osvětlených ulicích Tokia se skrývá nová hrozba. Někdo na Emičinu hlavu vypsal odměnu, a tak je její jedinou šancí na přežití spolupráce se Zerem a jeho nemilosrdnou skupinou Černoplášťů. Brzy však vyjde najevo, že ani Zero není takový, jakým se zdá, a jeho ochrana má svou cenu. Emika musí čelit zradě i hrozbě budoucnosti bez svobodné vůle. Jak daleko zajde, aby zničila muže, kterého miluje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405598/divoka-karta-sPJ-405598.png 4.2146
Série

Warcross 2.

Žánr
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Wildcard, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Wildcard: Divoká karta

Přidat komentář
Fortuna7
26. října

Po nadšení z prvního dílu trochu zklamání...

betule3
12. října

Já prostě miluju tenhle svět! Všechno dává smysl, a ten celkový nápad je jednoduše dokonalý. Oproti jedničce se tady hrdinové zabývají "vážnějšími" tématy a problémy, celé je to takové drsnější a možná snad i reálnější. Více se tu seznamujeme s vedlejšími postavami a jejich příběhy, což byla jedna z nejlepších věcí na této knize.
Mně se ale i přes to všechno líbil více první díl. Chybělo mi tady o něco více romantiky, ale jak jsem tak četla, rozhodně se nejedná o většinový názor. :D Docela se mi také stýskalo po herní atmosféře prvního dílu.
Celkově je Warcross ale rozhodně velmi povedenou sérií, kterou si v budoucnu ráda přečtu znovu.


roman9276
04. června

No, po víc jak roce, jsem musel hodně vzpomínat na děj i postavy z prvního dílu, ale překvapil jsem sám sebe, když jsem se do děje vpravil docela rychle. Jednička byla spíš takovej herní svět, kterej byl napínavej a byl vlastně jen o virtuální soutěži Warcross. Na konci jedničky nastalo jakýsi šokující odhalení a právě v tomhle duchu se odehrával celej druhej díl. Za mě teda docela vydařený, kniha dobře plynula, žádná nastavovaná kaše, akční, napínavý, žádná nouze o zvraty, dobrý čtení. Velice mě bavila odhalení, co se týče uneseného bratra, to jsem byl hodně překvapenej, co nám autorka naservírovala. Bohužel musim hvězdu za velice čekanej konec, ale rozhodně jsem si akční momenty užil a vůbec se nenudil.

Roscata
13. května

Druhý díl Warcrossu mě bavil o dost víc něž ten první. Děj byl napínavý a nepředvídatelný a konec mě neskutečně překvapil. Vůbec mě nenapadlo že by to mohlo skončit takhle a celá myšlenka knihy je dost tísnivá.
Jsem moc ráda že to s Emikou, Hideem a Zerem dopadlo tak jak to dopadlo. Lepší konec si ve své situaci ani nemohli přát. Byl to dobře napsaný příběh, užila jsem si ho a jsem ráda že ho autorka zbytečně nenatahovala. Takhle to bylo akorát.

MaléZlo
29. dubna

Kniha měla dobrý začátek a skvělý konec. Prostředek knihy pro mě byl (až na pár chvilek) nezáživný... První díl je rozhodně mnohokrát lepší. Oceňuji délku knihy, že se kniha zbytečně nenatahuje a oceňuji dobrý konec, takový ten správný reálný konec, bez růžových brýlí :)
A samozřejmě jsem ráda, že autorka zbytečně nenatahovala příběh, aby to vše vyšlo na trilogii, to už se totiž vidí málokdy.

Damonka12
14. dubna

3,5 mnohem slabší než první díl ale kniha má skvělý konec.

Gabiika9
13. dubna

První díl byl jízda, ale druhý to bylo jak na horské dráze. Úplně boží KNIHA.

Magič
01. dubna

Tak druhý příběh o Warcrossu se mi líbila více. Poznáváte více temný svět, přátelství i láska vám je tu podávána po malých nenásilných dávkách. Na rozdíl od první knihy, kdy se dal příběh víceméně odhadnout, se druhý díl úplně povedl. Zápletky byly vynikající a konec s Hideem jsem nečekala. Supr!

1

Doporučujeme

Odveta
Odveta
Smrtka
Smrtka
Neználek na Měsíci
Neználek na Měsíci
21. den
21. den