Wildcard: Divoká karta

Emika Chenová z warcrossového šampionátu jen sotva vyvázla životem. Teď, když už ví, co se doopravdy skrývá za Hideovým novým algoritmem NeuroLinku, už nemůže věřit tomu jedinému člověku, ke kterému vždycky vzhlížela. K tomu, kdo měl být na její straně. Aby Hideovy plány zastavila, spojí se s Fénixovými jezdci… a brzy zjistí, že v neony osvětlených ulicích Tokia se skrývá nová hrozba. Někdo na Emičinu hlavu vypsal odměnu, a tak je její jedinou šancí na přežití spolupráce se Zerem a jeho nemilosrdnou skupinou Černoplášťů. Brzy však vyjde najevo, že ani Zero není takový, jakým se zdá, a jeho ochrana má svou cenu. Emika musí čelit zradě i hrozbě budoucnosti bez svobodné vůle. Jak daleko zajde, aby zničila muže, kterého miluje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405598/big_divoka-karta-sPJ-405598.png 4.2184

Warcross 2.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Wildcard, 2018

Kniha Wildcard: Divoká karta

heliiinka

Povedené strhující. Líbilo se mi vysvětlení Zerovy osoby i celá skupina postav kolem něj. Je to jednoduše a čtivě psané.
Jen mi přišlo, že autorka dává úžasné schopnosti tam, kde se jí to hodí a jindy zase ubírá, tak, aby to vyšlo. Zkátka chybí celistnost a rovnováha v prostředí. Jakto že máme úžasné hackerské technologie a přitom jezdíme obyčejným autem?

jitka_dankova
08.11.2021

Pokračování knihy Warcross přineslo hodně překvapení. Bylo temnější a myšlenky celého světa a té situace mne dostaly z příjemného pohádkového příběhu jedničky do náročnějšího světa, kde je potřeba řešit opravdové problémy a uvědomit si, co je dobro a co je zlo a co je pro koho vhodné. Rozhodně mi myšlenky z knihy utkvěly v paměti a ke knize se určitě budu vracet. Jsem spokojená s ukončením, které autorka zvolila a líbilo se mi. Raději upozorním, že o romantice to ani moc není (byť je kniha k dívčím romantickým titulům zařazována).

andrejci
16.08.2021

Tak mám tuhle skvělou knížku a vlastně i sérii za sebou. Na jednu stranu to bylo skvělé, na druhou jsem trošku zklamaná, protože po nadupaném prvním díle to nebylo ono.
Svět byl opět skvěle vykreslen, ale už ne tak moc jak u prvního dílu. A to mě trošku mrzelo. Stejně jako konec. Dle mého názoru byl moc rychle ukončen.
K postavám žádnou výtku nemám. Opět skvělé. Dozvěděli jsme se o nich i něco víc a to se mi líbilo. Co se autorce povedlo byl hlavní padouch. Skvělé odhalení a plány. Za to smekám. Kdyby měla knížka ještě tak 100 stran tak by mi to nevadilo.
Bylo to hodně čtivé a skvěle zakončené. Za pár chybek, které mi vadily dávám 4,5 hvězdy. Ale za obálku, která se povedla a je pěkně tajemná dávám 5.
Teď už chápu to všeobecné nadšení. Svět, který autorka vytvořila je úžasný a hned mě pohltil.

masavole
03.07.2021

Knihu jsem přečetla za pár hodin, naprosto jsem se k ní přilepila a hltala jsem děj naprosto bez dechu. Druhá kniha byla jedna akce za druhou, autorka nenechala hlavní hrdinku Emiku ani na chvíli spočinout. Jsem strašně ráda, že se konečně dozvídáme o minulosti Zera, co se vlastně stalo a spustilo řetězec událostí. Jsem hrozně rádá, že si Emika našla cestu zpátky k Hideovi a vše dobře dopadlo. Sérii moc doporučuju!!

katee21
30.06.2021

Přečteno za víkend... Od knihy se nešlo odtrhnout. Naprosto nadupaná dějem od začátku do konce, kdy jsem si říkala, že není možné že už jsem na konci. Série se k mému překvapení zařadí na mém listu hodně vysoko.
Stejně jako u prvního dílu nemůžu jinak než 5/5

barbb8k
27.05.2021

Tuto sérii jsem si zamilovala. První díl miluju, druhý už o něco horší, ale i tak skvělý.
I přestože jsem moc času na čtení neměla, knihu jsem přečetla za tři dny, takže čtivost obrovská. Nápad světa, příběhu, zápletky, geniální.

Postavy jsem si zase moc oblíbila.
Romantická linka se mi moc nelíbí. Připadá mi taková až moc nereálná.

Vůbec jsem nečekala to, co se stalo na konci. Moc jsem si posledních padesát stran užila, i když bych možná řekla, že to bylo celkem i zrychlené, ale i tak se mi moc líbil.
3,5/5⭐

midone
28.04.2021

Možná tu skoro všichni píšou, že je kniha o něco málo horší než první díl, ale já tvrdím opak. Přišlo mi, že je o moc lepší než první díl. S tím jak jsem se více ponořila do toho světa a poznávala hlouběji postavy, mi příběh utekl, ani nevím jak. Každé správné dílo by mělo mít vyhrazeno, kdy přesně bude končit tak, aby konec nebyl moc useknutý, ale zase ne moc natažený a za to si autorka ode mě zaslouží velké plus, protože mi to tady přišlo tak akorát, stejně tak i prvním dílu této série. Postava Hidea, která mě v prvním díle tolik vytáčela si ke mně v tomto našla cestu a já jsem moc ráda, že se nějak vyvinul a nebyl celou dobu jednolitý. Závěrem jen jedno slovo: doporučuji

Knihodrak
27.04.2021

První díl byl asi lepší, ale přesto nádherná️♥️ a fascinující kniha, i když trošku zašmodrchaná. NeuroLink a Warcross a vůbec to všechno mě dostalo, takhle krásný a propracovaný sci-fi svět jsem ještě nečetla. Určitě doporučuji, krásné na odpoutání od reality, čtete a zároveň máte pocit, že hrajete. Já osobně si odnáším tuto krásnou inspirující větu: ,,Každé dveře mají klíč."️️️️️♥️♥️♥️♥️♥️