Warcross

Warcross https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387912/bmid_warcross-iIA-387912.jpg 4 435 105

Warcross série

Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda. Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou. Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky.... celý text

Literatura světová Sci-fi
Vydáno: , CooBoo

Warcross , 2017

šneki
14.10.2018 4 z 5

Warcross je docela podobný Ready player One, až na to, že to nebylo tak úžasné.
Nápad za Neurolinkem se mi velmi líbil a jeho mechanika byla lépe vysvětlená než v RPO, ale zase jsem měl větší problém představit si samotnou hru. Romantická linka v pohodě, nic přelomového.
Odhalení identity Nuly (Zero - čteno v aj, nevím, jak to přeložili) bylo nepřekvapivé, ale to samé se nedalo říct o dalším zvratu, který vás pěkně navnadí na další knížku.
Celkově jsem si čtení užila, ale něco Warcrossu do plných 4* chybělo, zvláště když jsem zvažovala zakoupení dalšího dílu a zjistila, že bych ty peníze utratila raději jinak. Takže Warcross ode mě dostává krásných 3,5*.

Selfinka
14.10.2018 4 z 5

Skvělé prostředí, super námět,..jediné co mi vadilo je, že příběh je v některých částech moc předvídatelný. Rozhodně ale potřebuju další díl! Doufám, že se brzo dočkám! :)

SarahRoyalAss
13.10.2018 5 z 5

Tak tohle... Tohle je naprosto libová záležitost!!
Kniha nám ukazuje v technologii pokročilý svět, po kterém hodně lidí touží a sní o něm, že se na tenhle level taky jednou dostaneme. K tomu nám dává sympatickou duhovou Emiku a k tomu ještě super příběh nadupaný akcí!
Příběh jsem si náramně užila, i když jsem ta od poloviny věděla, kam to bude směřovat a kdo-pa-asi-bude-ten-zlej.
I přes to jsem si příběh užila a obědové pauze se divila, jak jsem se sakra dostala o 50 stránek dál. Tak moc je to čtivé! Kde je sakra pokračování?!

danielas.books
09.10.2018 3 z 5

Na Warcross jsem se strašně těšila, jelikož autorčin styl mám ráda a bylo to přirovnávané jako YA verze Ready player one. RP1 je jedna z mých nejoblíbenějších knih a u Warcrossu jde vidět, že se autorka v již zmíněné knize inspirovala. Z čehož jsem docela zklamaná, protože si myslím, že Lu má na to, aby nemusela brát nápady jiným autorům. Co ale nemůžu vytknout tak je hlavní hrdinka, která byla skvělá a díky ní kniha krásně utíkala. Co mi ale ještě vadilo bylo to, že v první polovině knihy se téměř nic nedělo. Všechno šlo hrdince hladce a neměla žádnou překážku, takže u toho jsem se upřímně nudila. Jsem zvědavá na druhý díl a doufám, že se mi bude líbit více, než tento první :)

anishta
06.10.2018 5 z 5

Och ano! První postřeh, se kterým se podělím je, že nutně potřebuji další díl. Jsem hrozně zvědavá, jak to bude dál pokračovat, protože Marie Lu umí psát mega luxusní napínáky, které nejde snadno odložit. Miluji tuhle knihu a jsem autorce vděčná, že rozvinula myšlenku, která se objevila v Šampionovi, myslím tím ty brýle, virtuální odměny za běžné úkony v reálném životě atd. Skvělé čtení! Doporučuji!