Šampion

June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182612/sampion-182612.jpg 4.4380

Legenda (Marie Lu) 3.

Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy
Vydáno, CooBoo

Champion, 2013

Kniha Šampion

Kacennnka
03. listopadu

Jedna z mála knih, kde epilog není totální klišé. :)

Mamosvain

Krásně melancholicky uzavřená série. Nemám, co vytknout :)

GrandGirl

Knížka dobrá a zakončení série bylo uspokojující

Lumine

WooOOooOOOOoOoooW! Perfektní finále. Nemůžu přestat doporučovat, kudy chodím.

PhoebePollard

Četla jsem před několika lety a až na pár míst si skoro nic nepamatuji, ale vím, že kniha i celá série patří k naprostému průměru mezi sci-fi beletrií. Dobré na vyplněnívolného času, i když se to občas vleče.

Julinka679

Za mě bohužel nedočteno. První dva díly nebyly špatné, celkem se to dalo přečíst a četla jsem jen abych věděla jak to dopadne... Každopádně třetí díl byl pro mě nejhorší, nejutahanější a bohužel i nejnudnější.
Hodnotím pouze 1* a příště po sérii nesáhnu :-/

Edlik
08.07.2018

Bohužel za mě celkově zklamání. Dlouho mi trvalo se knihou prokousat. Postavy mi nepřišly dostatečné propracované a čekal jsem asi "větší" finále.

pipa36
17.06.2018

Dobře se to četlo, knihu vnímám jako dobré zakončení dobré trilogie. Hvězdu dolů za přeslazený závěr, ale jinak doporučuji!