Šampion

June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182612/sampion-182612.jpg 4.4379

Legenda (Marie Lu) 3.

Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy
Vydáno · CooBoo

Champion · 2013

Kniha Šampion

Mamosvain

Krásně melancholicky uzavřená série. Nemám, co vytknout :)

GrandGirl

Knížka dobrá a zakončení série bylo uspokojující

Lumine

WooOOooOOOOoOoooW! Perfektní finále. Nemůžu přestat doporučovat, kudy chodím.

PhoebePollard

Četla jsem před několika lety a až na pár míst si skoro nic nepamatuji, ale vím, že kniha i celá série patří k naprostému průměru mezi sci-fi beletrií. Dobré na vyplněnívolného času, i když se to občas vleče.

Julinka679

Za mě bohužel nedočteno. První dva díly nebyly špatné, celkem se to dalo přečíst a četla jsem jen abych věděla jak to dopadne... Každopádně třetí díl byl pro mě nejhorší, nejutahanější a bohužel i nejnudnější.
Hodnotím pouze 1* a příště po sérii nesáhnu :-/

Edlik
08.07.2018

Bohužel za mě celkově zklamání. Dlouho mi trvalo se knihou prokousat. Postavy mi nepřišly dostatečné propracované a čekal jsem asi "větší" finále.

pipa36
17.06.2018

Dobře se to četlo, knihu vnímám jako dobré zakončení dobré trilogie. Hvězdu dolů za přeslazený závěr, ale jinak doporučuji!

Layss
07.06.2018

Dost dobrá série, určitě si ji ráda někdy připomenu.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

dobrodružství antiutopie, dystopie

Marie Lu