Šampion

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182612/big_sampion-182612.jpg 4.4447
Série:

Legenda (Marie Lu) 3.


Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Champion, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (97)

Kniha Šampion

voody99
10.08.2022

Za mě 3,5 *
První dva díly se mi velmi líbili ovšem tenhle díl i když je dobrý za nimi pokulhává.
Ale určitě stojí za to přečíst.

aquaver
14.06.2022

Letos jsem se rozhodla přečíst pár svých restů, a tahle trilogie k tomu patřila. A jsem ráda, že jsem se k tomu opravdu dokopala. Čekala jsem, že mě to tak bavit nebude, protože přeci jen jsem to měla v plánu číst už nějakou delší dobu zpátky. Ale musím přiznat, že jsem byla celkem mile překvapena. Stránky rychle utíkali, s romantickou linkou a postavami jsem taky spokojená, no a ten konec... Ten byl krásný... Perfektně se jako ukončení série hodil (aspoň tedy podle mě).


Lokina
05.03.2022

Musím přiznat, že zhruba první polovina mě moc nebavila. Ne že by se to nečetlo dobře, ale nenašla jsem tam nic zajímavého, co by děj nějak výrazně posunul dopředu. Nakonec ale od půlky se tam začala objevovat akce, takže to začalo být napínavější, více čtivé.
Rozumnou formou bylo i vysvětleno rozdělení USA, za což jsem ráda.
Romantická linka byla za mě snesitelná. S koncem jsem byla spokojená a překvapená. Není to typický happyend, ale určité milé kouzlo to mělo.

Zruza
11.09.2021

No, nevím. Tenhle díl mě moc nebral. Furt, ale musím dát 4 hvězdy, protože je to moje oblíbená série.

Luigi1
03.08.2021

Laťka kterou Marie Lu nasadila si i udržela,moc dobře se to četlo a bum ten konec,no to je konec.

barbb8k
13.06.2021

Krásné zakončení této série.
Prvních sto stran mě kniha moc nebavila, protože se tu nic nedělo a bylo vše takové zpomalené, ale asi v jedné třetině se objevil zlom a já se do děje pořádně začetla.
Postavy jsem si v tomto díle oblíbila asi nejvíce, to samé s romantickou linkou.

Konec mě hrozně překvapil. Nic takové jsem vůbec nečekala a je mi June strašně líto.

Calwen89
30.04.2021

Ten konec... Celou tuto sérii hodnotím jako jednu z nejlepších fantasy dystopií co jsem doposud četla. Má to akci, výborný spád, skvělé charakteristiky postav, věrohodný popis i děj. Autorka se nesnažila zbytečně nahnat stránky bezduchými pasážemi, postavám jsem věřila a fandila až do konce. I Anden, kterého jsem zprvu nemusela mi nakonec díky svým rozhodnutím přirostl k srdci. A ten konec... Není to takový ten klasický happy end, což vlastně k celému příběhu neuvěřitelně sedí a posouvá tak všední romantickou linku na jinou úroveň.

Ivet_V
07.03.2021

To bylo mnohem lepší než předchozí díl. Bylo to čtivé a hrozně rychle to utíkalo. Hodně se tady řešila politika, která mi většinou v knihách vadí, ale tady se mi líbila. Taky to bylo celé nabité akcí, takže jsem se většinu času nenudila. Pět hvězdiček jsem dala hlavně za ten konec.

1

Doporučujeme

Legenda
Legenda