Katie46 Katie46 komentáře u knih

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Dala jsem knize šanci, líbila se mi anotace, obal a říkala jsem si, že bude fajn. Nakonec jsem byla překvapená, že jsem knihu vůbec dočetla. Nápad to byl teda dobrý ale styl psaní mi nesedl, asi jsem na to už stará. =D A co se samotného děje tak mi to přišlo strašně ujeté a bláznivé a konec mě teda taky nějak nenadchnul. Bohužel za mě kniha nic moc..

25.10.2019 3 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Dočteno a moc se mi líbilo. Stalo se tam toho zase mnoho, nic nebylo uspěchané. Poslední bitva byla dlouhá ale podle mě to tam prostě pasovalo. Žádná bitva asi netrvá jen pár hodin..
Osudy různých postav mě překvapili, některé měli šťastné konce, jiné bohužel ne. Nemám ráda, když umře nějaká má oblíbená postava ale bohužel bez toho by to asi nešlo.
Za mě rozhodně opět dobrý napínavý díl plný akce, dojetí, lásky a obětí.

23.10.2019 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Miluju tento svět, vlkodlaci v něm a vše napínavé co s ním souvisí. Patricie to prostě umí napsat.

20.10.2019 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Chvíli mi kniha ležela na stole než jsem se do ní pustila. Předchozí díl skončil tak napínavě a já chtěla číst co se stane dál a ne se přesunout jinam k jiným postavám. Nakonec jsem se do toho ale pustila a kniha nezklamala. Chaolův příběh je také plný překvapení, šokujících odhalení, lásky a přátelství. Rozhodně knihu nepodceňujte, je to opět skvělé čtení

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Všechny díly této série jsou nabušené překvapením, akcí, romancí a přátelstvím až člověk neví na co se dřív soustředit. Opět skvělý díl u kterého nechytáte dech. Když si myslíte, že postavy mají vše pod kontrolou a něco jim vychází, tak se vše obrátí a vy už jste zase na nervy, protože nevíte, jak to dopadne.
Velice povedený díl, čím dál více se zamilovávám do postav a do tohoto skvělého světa..

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Příběh se začíná rozjíždět a nehorázně mě baví. Nic vás nenechá vjistotě jelikož Celaena má vše do puntíku vymyšlené ale vy se vše dozvídáte pomalu a vše totálně více méně šokuje.
Manon a její Třinácka mě začíná konečně více bavit, předtím jsem jim nepřišla na chuť..
Rozhodně dobrý díl!

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tento díl byl po prvním a druhým díle asi nejvíce zajímavý a začalo mě to u něj hodně bavit. Navíc jsme se seznámili s Jeřábem a zase trochu víc s vílím světem. Za mě rozhodně palec nahoru.

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Dobré povídky jako doplňující příběh o Celaeně. Některé se mi líbili méně jiné zase více.

20.10.2019 3 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Za mě lepší jak první díl. V knize je samé politikaření kterém mě sice moc nebavilo ale od půlky se to docela rozjelo a kniha překvapila. No a samozřejmě ten konec ten byl pro mě ohromující.

20.10.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět dobře napsané, poutavé a akční. Zatím mě tyto detektivky neomrzely a myslím, že se ani nestane. Těším se rozhodně na další případ Eriky. =)

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl této série se mi líbil už více. Opět to bylo napínavé a četlo se to dobře i rychle a konec mě hodně navnadil na další díl.

03.08.2019 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Přestože jsem byla zvědavá jak kniha skončí, tak mě tento svět moc neohromil a hlavní postavy mi nijak nepřirostli k srdci.

03.08.2019 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Poutavé čtení, které neurazí. Romantika, napětí, démoni, andělé. Dobře napsáno. Mě se kniha líbila a ráda bych si přečetla pokračování..

20.07.2019 5 z 5

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Velmi čtivá, zajímavá kniha. Rozhodně zaujme, je trochu morbidní řekla bych a opravdu temná ale za to poutavá a rozhodně originální nápad. Líbila se mi.

20.07.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Kniha se mi moc líbila. Příběh byl poutavý, nijak nudně prodlužovaný. Spíš naopak ubíhal rychle.

14.07.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skleněný trůn je hodně vychvalovaná kniha ale mě popravdě přišla jako průměr. Ano, měla docela rychlí rozjezd, což je rozhodně plus ale stejně mi to přišlo nemastné a neslané. Hlavní hrdinka spolu s Dorianem jsou jak puberťáci, což sedí vzhledem k jejich věku...
Já jsem prostě od knihy čekala mnohem více, tak snad druhý díl mi to vynahradí..

31.03.2019 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Podle mě zase skvělý díl této série. Kniha je čtivá, zajímavá, překvapivá! Rozhodně nic není náhoda a vždy se tak objeví něco, co čtenář nečeká. Alespoň já to tak měla.
Ano, stalo se tam toho hodně a plno věcí by možná chtělo dořešit ale tak to si můžeme nechat na pokračování, které doufám bude.. =)
Mě se kniha zase líbila, je úžasné, jak má autorka vše promyšlené. Miluji Noční dvůr, Rhysanda a jeho skvělou partu. Jedinou postavu, kterou asi nechápu a nemám ji ráda je Nesta ale tak, snad se to někdy změní. =D =)
Tuto sérii rozhodně doporučuji!

06.03.2019 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Skvělé pokračování této série. Odehrávající příběh, který vás nenechá v klidu a nutí vás číst dál a dál. Vtipné, plné napětí i romantických chvil..Za mě palec nahoru!!! Po dlouhé době série, která je naprosto dokonalá!

16.02.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět skvěle napínavý příběh od kterého se dost těžko odtrhávalo. Za mě palec nahoru. =)

26.12.2018 5 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Opět napínavý, poutavý příběh s kapkou humoru a jiskřením mezi postavami. Líbí se mi její knihy a tato není vyj-jímkou. Mě kniha rozhodně nezklamala.

15.12.2018 5 z 5