Jasným plamenem

Jsou divocí a zlomení. Vlkodlaci příliš narušení, než aby mohli žít mezi ostatními svého druhu. Pro své vlastní dobro byli vyhoštěni na okraj Aspen Creeku v Montaně. Dost blízko marokovy smečky na to, aby měli její podporu; dost daleko na to, aby nikomu neublížili. Jejich alfa odcestoval ze země, na volání o pomoc faeského druha jedné z divých proto odpoví Charles s Annou. Zamíří do horské divočiny, kde překazí únos – krveprolití však zabránit nedokážou. Charles a Anna tak nyní musí využít svých schopností vymahače a mírotvorkyně k vypátrání útočníků, otevřou tím ale bolestivou kapitolu minulosti napsanou nejtemnější magií těch, kdo se narodili s čarodějnou mocí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389828/big_jasnym-plamenem-dYL-389828.jpg 4.5214

Alfa a Omega 5.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Burn Bright, 2018

Kniha Jasným plamenem

Eponka
předevčírem

Charles a Anna moje oblíbená dvojka, která mě vždy pobaví a hlavně hltám každé slovo. Čte se to samo a hlavně příběh byl jako vždy originální a zajímavý. Baví mě že autorka to píše tak aby se její knihy a sérii propojovali tak že jsou tam připomínky nebo i návaznosti na Mercy, kterou mám moc ráda.

Ailee

Jasným plamenem mě asi nezaujalo tolik jako předchozí díly, ale pořád je to velmi dobré čtení. Charles s Annou mě zkrátka baví. A styl autorky je čtivý, i když se toho zas tolik třeba ani neděje.

katallinka

Tento svět a poutavé psaní autorky mě asi nikdy nepřestane bavit. Opět naprosto skvělé čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout a závěr mě dost překvapil.

diana1217

Sice to nebyl úplně konec jaký bych si přála, ale rozhodně se mi i tento díl líbil. Doufám, že bude pokračování.

meda2007

Tak jo mam za sebou obe serie, jak Mercy tak Alfu, ale takhle je proste skvela. K teto serii se rada vratim. Divy byli uzasni a Marok, tak trochu zbabelec. I kdyz ho svym zpusobem chapu, stejne se mi nelibilo jak se zachoval. A Charles s Annou? Skvely, uzasny jako vzdy. Dokonce jsem si oblibila i Asila. Nekde jsem slysela ze letos vyjde v anglectine dalsi dil. Tak snad ho co nedriv prelozi a ja se budu moci vzatit za Charlesem a Annou

saez
09.11.2020

Tak jsem zase zhltla celou sérii. Potřebovala bych toho ale mnohem mnohem víc :-(

Rochelka
04.08.2020

Další úžasné pokračování.

Arisis
28.07.2020

Nutně potřebuju další díl, ale v originále vychází až březnu 2021.