Divoký symbol

V lese, v odlehlé osadě plné prapodivných symbolů, se probudila stará, zlá magie. Maže vzpomínky a z těch dávných vytahuje zpět na světlo světa takové, které by každý raději zapomněl. A co víc, snaží se množit a zanechat po sobě na světě mocné stopy. Nebo dokonce potomky? Obyvatelé lesního městečka jménem Divoký Symbol zmizeli. Pozemek patří marokově družce, a tak Anna s Charlesem, kteří patří do této smečky vlkodlačích potížisty, budou mít práci. Z lesů se přitom šíří magická píseň, která nevěstí nic dobrého… Vrhněte se do zkrocení zdivočelé magie v nejnovějším přírůstku do série Alfa a Omega jménem Divoký symbol. Patricia Briggs přichystala další spletitý a napínavý příběh ze světa smečky, vedené nejmocnějším z vlkodlaků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480593/big_divoky-symbol-f7O-480593.jpg 4.848

Alfa a Omega 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Wild Sign, 2021

Kniha Divoký symbol

Arianne

Nádhera. Líbí se mi, jak Briggs nechává vedle hlavních hrdinů prostor i vedlejším postavám, máme tak šanci je lépe poznat a díky tomu není ani po tolika knihách nikdy nuda. Leah si o svůj příběh říkala a na Sherwooda jsem byla zvědavá už od Bouře prokleté.
A konec nám dává ochutnat další skvělý příběh, na který se doufám můžeme těšit, chudák Sam.

Starlet

Charles a Anna, neboli alfa a omega, je pro mě ta nejoblíbenější sérii a vždycky to tak bude.

V tomto příběhu se vracíme zpět do dění v Marokově smečce a nyní s Annou a Charlesem vyráži ještě jeden člen a to Tag, který byl prostě skvělý.

Tentokrát se tu dozvídáme něco více o dalším členovi smečky a to o (Leah) dřiv to byla dobrá potvora a máte ji tendeci od prvního dílu nenávidět, ale tady s ní budete spíše soucítit.

Hlavní děj byl jako vždy skvělý, miluji co dokáže autorka vymyslet a jak to dokáže zakomponovat do příběhu.
A i tady můžeme pozorovat, skvělý vztah mezi Annou a Charlesem. Líbí se mi, že je Anna silná, ale že není úplná Wonder Woman, protože i ona má svoje slabiny, které zlo dokáže obrátit proti ní. Miluji ten jejich vztah a to, že romantika a ocumlávání není na každé stránce, ale že jsou to něžná pohlazení jednou za čas. Ta chemie mezi nimi, je prostě to, co potřebuji v této sérii, to co mě drží stále pokračovat ve čtení.

A tentokrát mi to připadalo, ještě více krásné, než v předchozích dílech.

Jenom varuji, je to hodně provázané i se sérii Mercedes Thomson, a i já jsem se chvilkama neorientovala

Arlienen

(+ SPOILER) Já se vždy těším, až Patricie vydá novou knížku a pak mi je líto, když ji přečtu tak rychle. Já miluju svět, který autorka vytvořila. Při čtení se cítím jako bych byla znovu se svou rodinou.

Tato kniha odkryla záhady a tajemství Brana a jeho družky. Konečně jsem se dočkala toho, že jsem zjistila, jak se ti dva seznámili. Pomohlo mi to trochu pochopit ten vztah, který spolu mají.

Charles a Anna jsou spolu jednoznačně sladcí. Jejich vztah se mi líbí. Jsem ráda, že se jim na konci splnil sen. Jen je mi líto Samuela.

Kačí137

Super,super. Na další díl jsem se děsně těšila. Patricia mě nezklamala, jen jí to dlouho trvalo! Příště prosím psát rychleji. Děkuji. Je tam opět vše. Příběh,napětí,zápletka a humor. Vlastně se mi moc líbí, že v každé knížce začne a i ukončí danou zápletku. To mám moc ráda. Prostě jsem ji přečetla během dvou večerů a to jen proto, že mám silnou vůli a nechtěla jsem jít spát až po druhé hodině :-) Doporučuji

Nelly

Příběh plný magie, moci, překvapení a citů - jeden z nejlepších z této série. Určitě ten další bude opět velmi, velmi zajímavý.

kokrokr

Tuto knihu a celou ságu „Alfa a Omega” hodnotím jako lepší průměr za tři a půl bodu. Raději mám ale příběhy, ve kterých vystupuje Mercy.

luculi

Po tom, co jsem objevila Mercy, musela jsem konstatovat, že Charles a Anna jsou prostě slabší odvar. Už i tím, že je vypravování ve třetí osobě a není z přímého osobnějšího pohledu jednoho z hrdinů. Ale tady jsem byla zklamaná, protože mi to celkově nějak nesedlo.

První polovina byla lehce vleklá a nedělo se nic zásadního. Celková zápletka mi přišla nijaká, chabá a nepříliš zajímavá. Až v druhé části se konečně příběh rozjíždí a čím blíže jsem byla vysvětlení, tím to bylo lepší. Stránky už jsem dokázala číst jednu za druhou.

Jenže ani tak mi to nepřišlo takové, že to stálo za tak dlouhé čekání. Antihrdina byl perverzní, boj s ním trval snad deset vteřin a nakonec bylo rychle po všem. A ten epilog autorka zabila úplně. Tím mě fakticky vytočila, protože osobě, které se to týká, bych rozhodně přála něco lepšího, za všechno, co zažila.

No prostě moje spokojenost hodně klesla, jelikož jsem měla vysoká očekávání. Jsem zvyklá na jinou kvalitu. Na knize moc pozitivních věcí nenajdu, i když z nostalgie určitě nebudu nijak shazovat autorčin um. Jen prostě má rozhodně na víc, na lepší osud postav, napínavější vyprávění, delší boje a především zajímavější zápletky.

alzbeta4340

Příjemné i napínavé čtení z magického světa vlkodlaků. Už dlouho jsem si přála díl, ve kterém by důležitou úlohu hrála marokova družka Leah. A povedlo se dokonale.