Jasným plamenem

Jasným plamenem https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389828/bmid_jasnym-plamenem-dYL-389828.jpg 4 282 52

Alfa a Omega série

Jsou divocí a zlomení. Vlkodlaci příliš narušení, než aby mohli žít mezi ostatními svého druhu. Pro své vlastní dobro byli vyhoštěni na okraj Aspen Creeku v Montaně. Dost blízko marokovy smečky na to, aby měli její podporu; dost daleko na to, aby nikomu neublížili. Jejich alfa odcestoval ze země, na volání o pomoc faeského druha jedné z divých proto odpoví Charles s Annou. Zamíří do horské divočiny, kde překazí únos – krveprolití však zabránit nedokážou. Charles a Anna tak nyní musí využít svých schopností vymahače a mírotvorkyně k vypátrání útočníků, otevřou tím ale bolestivou kapitolu minulosti napsanou nejtemnější magií těch, kdo se narodili s čarodějnou mocí…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Burn Bright , 2018

jennefer
24.11.2018 4 z 5

Tento díl se mi líbil moc, doplňuje hezky příběhy smeček. A jsem ráda, že jsem zase mohla číst o Marokově smečce, Mercy mi v posledních dílech přišla taková už moc podobná (ve smyslu: pořád se čte dobře, pořád je tam akce a všechno, ale - nějak už to nemá ten uau efekt co dřív, kdy jsem to hltala do noci). Za mě paráda.

martina1199
21.11.2018 4 z 5

Bylo to nějaké krátké, po pomalejším rozběhu to nabralo obrátky a nakonec jsem další příběh ze série Alfa a Omega slupla jako malinu :-)
Víc než zápletka mě tentokrát bavily jednotlivé postavy, i když pointa naznačuje, že Marokovu smečku (a potažmo i další vlkodlaky) čekají ještě těžké časy. Řekla bych, že se máme na co těšit :-)

AKO
21.11.2018 5 z 5

Úžasná!!! Jako vždy přečtena jedním dechem. Vůbec nevadilo , že hrdinové během děje vzpomínali na minulost. K této knize to patřilo, protože jinak by jste příběh nepochopili. Skvělý byl i náhled do Merciina dětství a dospívání. Jen mě mrzí jedna věc a to ta, že kniha nebyla delší.

kacaaba
17.11.2018 4 z 5

Mám moc ráda knihy této autorky, ale tahle mi dala zabrat. Musím souhlasit s Nelly, že se mi četla asi nejhůř. Musela jsem se vracet, abych pochopila, větu...odstavec. Příběh nezklamal, dále se rozvíjí životy hrdinů z obou sérií. Už se nemůžu dočkat, až odhalí, kdo je jednonohý vlk :D

Safienka
11.11.2018 5 z 5

Mám ráda tento vymodelovaný svět. Na mě možná až moc zamotaných a až moc zásadních život beroucích situací z minulosti. Ale i tak jsem si to užila. Skupina Divých se mi líbila.

Lethania
09.11.2018 4 z 5

Asi nejslabší díl, ale přesto se mi líbil. Sice jsem se v první části trochu nudila, ale konec mi to vynahradil. Charles a Anna jsou jedni z mých nejoblíbenějších knižních páru, takže se těším na další díl.

Mergirus
07.11.2018 3 z 5

Tak moc jsem se těšila na pokračování příběhu Charlese a Anny, ale tenhle díl mě zklamal. Měla jsem potíže se do textu začíst, pak to bylo takové nějaké zmatené. Konec mě překvapil, také jsem hádala špatně. No, uvidíme, co bude dál.

Arianne
01.11.2018 4 z 5

Krásně se četlo, tihle dva jsou moje srdcovka. Nicméně pořád jsem čekala, kdy se přeneseme přes úvod a najednou bylo 2/3 knihy za mnou a teprve nastala akce. Nerada bych si myslela, že Briggsová ztrácí dech a vzhledem k odkazům na Dlouhé ticho to spíš vyznělo, jako prequel k dalšímu dílu Mercy...

Nelly
31.10.2018 4 z 5

Pomalejší rozjezd, který Vám zcela jistě vynahradí strhující závěr a promyšlená dějová zápletka, která slibuje zajímavé další díly s větší dávkou magie. Možná to bylo překladem, ale příběh se mi zdál těžší na čtení (vyžadoval mou plnou pozornost, a při tom já si chtěla u této knihy odpočinout).

jesterka.as
30.10.2018 4 z 5

Rozhoduji se mezi 3-4 hvězdičkami, ze začátku jsem se dost bála, že se tam nic neděje a že mě kniha zklame, pak se rozjela, příběh zajímavý, přesto tomu něco chybělo, takže sice nakonec 4, protože tyhle knihy miluju, ale doufám, že příští bude přece jen "krapet" (klidně velký krapet ;) ), lepší :)

brendiska
29.10.2018 4 z 5

Na nový díl sem se moc těšila, ale asi sem od něj čekala víc. Bylo skvělé, že se nám občas dostalo náhledu i do jiných postav. Asi mě ale zklamalo jak moc je vztah Anny a Charlese stabilní, že se neměl kam posouvat jako v předchozích dílech. Možná jsem víc doufala že se třeba bude řešit jejich dítě apod.

Arlienen
28.10.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Líbí se mi číst o Anně a Charlesovi a jejich životě v marokově smečce. Zaujali mě ,, divý". O nich bych si přála přečíst další knihu. Nemůžu se dočkat dalšího dílu!