Železný polibek

Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi, je na Mercy, aby i navzdory jeho přáním očistila jeho jméno. Mercyina věrnost je však vystavena zkoušce i z jiné strany. Vlkodlaci zrovna neprosluli trpělivostí, a pokud se Mercy nedokáže rozhodnout mezi dvěma muži, k nimž chová city, Sam s Adamem by mohli rozhodnout za ni…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43117/zelezny-polibek-tRV-43117.jpg 4.6782

Mercedes Thompsonová 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Iron Kissed, 2008

Kniha Železný polibek

vladka16
předevčírem

Čekala jsem , že mě to pustí, ale nestalo se tak. Slupla jsem to jako malinu a já mám maliny ráda.

kolacky
12.11.2020

Zee a strýček Mike jsou moji oblíbenci... !

Erlif
19.06.2020

K sérii Mercedes jsem se po 10ti letech zase vrátila, už si moc nepamatuji o čem to je, i když základní kostru příběhu v paměti mám. A i tak jsem brečela jak želva :) a přestala číst v jednu ráno... :)
Briggs má pěkný styl psaní, kapitoly krapet delší, člověk se u knihy zasměje, dokonale se do hlavní hrdinky vžije. Každý příběh je o něčem jiném a postavy se dál vyvíjejí ... A jak člověk začne číst, musí to dočíst. Kniha nemá hluchá místa.
Za mě je to jedno z nejlepších románových fantasy, a přitom ten román je tam jakoby okrajově, nic přeslazeného, prostě spíš detektivní zápletka a řeší se i vztahy.

saez
18.06.2020

Děsí mě jak je to čtivé. Já nečtu, já žeru a hltám. Za rok si patrně nebudu pamatovat nic moc, ale momentálně mě tahle série bezuzdně baví.

Catyna
25.03.2020

Super série

havrmoni
27.10.2019

Je to čím dál lepší. Samuel se mi stále líbí víc než Adam :))

Katie46
20.10.2019

Miluju tento svět, vlkodlaci v něm a vše napínavé co s ním souvisí. Patricie to prostě umí napsat.

MiraiYume
11.07.2019

Skvělý díl, bez hluchých míst, bez nudy. Akce od začátku do konce, výborně napsané! Zkrátka nemůžu šetřit superlativy, protože autorka je vážně výborná vypravěčka a její fantazie zřejmě nezná mezí. Od tohohle dílu bylo velmi těžké se odtrhnout. Čtení jsem si opravdu užila.
To, co Tim udělal Mercy, bylo zrůdné a šílené. Ještě jsem se snad nesetkala v žádné podobné knize s tím, že takhle dopadne hlavní hrdinka. Je mi to sice proti srsti, ale i za to dávám bod. Autorka vážně překvapila, o to víc, jak citlivě a procítěně dokázala danou věc podat.