Zkřížené hnáty

Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46725/zkrizene-hnaty-cis-46725.jpg 4.6755

Mercedes Thompsonová 4.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Bone Crosed, 2009

Kniha Zkřížené hnáty

Pain

Tento díl byl naprosto skvělý. Stefana mi bylo líto. Nezasloužil si takové jednání.

vladka16

Tak - dočteno , stále trošku čekám, že mě to přestane bavit. Zatím dobrý. Tak že jdu na další díl.

jindriskamalovc
23.09.2020

Stejně jako ostatní její knihy jsou boží.

Erlif
29.06.2020

Kojotka je prostě super počtení, ke kterému se ráda vracím :) Je tu tentokrát i prostředí z jiného města, což knize neškodí. Knihy se ke konci špatně odkládají. Vztahy se vyvíjejí , rozhodně by člověk měl číst knihy popořadě, je to celkem zásadní, na začátku knihy autorka vše zopakuje, to kdyby se čtenáři po roce děj snad vypařil z hlavy, takže stále má přehled a netrvá mu dlouho se zorientovat. Pozitivní oproti předchozímu dílu - neměla jsem potřebu brečet :) takže tato kniha je krapet odlehčenější :)

Catyna
25.03.2020

Super série

Jass
15.03.2020

Zápletka tohodle dílu nepatří mezi moje oblíbené. Nicméně práce s charaktery je v tomhle díle krásně provedená. Jejich vývoj a chování je velmi uvěřitelné a plastické. Jsou zkrátka živí. Rozhodně tuhle sérii oceňuji daleko víc než při prvním čtení.

Vendulis
27.01.2020

Čtivé, vtipné, napínavé. Série se mi líbí, ale přijde mi, že se tam některé věci opakují a hlavně ty konce? Budou všechny díly končit tím, že Mercy chytne nějaký psychouš ? Ale jinak jo, za přečtení to stojí a 4 hvězdičky si zaslouží. :)

havrmoni
28.10.2019

Tak od tohoto dílu jsem se nemohla utrhnout. Fakt pěkný. Krom Samuela se mi zamlouvá i Stefan. Jen Adam i když je víceméně hl. postava a partner Mercy, mě nezaujal skoro vůbec.