Zkřížené hnáty

Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46725/big_zkrizene-hnaty-cis-46725.jpg 4.6794

Mercedes Thompsonová 4.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Bone Crosed, 2009

Kniha Zkřížené hnáty

Blaufik

Myslím, že tento díl je opět stejně povedený, jako díly předchozí. Disponuje vyváženou směsicí napětí, akce, tajemství, nebezpečí, ale také romantiky. Dohromady tento koktejl opravdu chutná a čtenář nemá šanci se nudit, ba právě naopak, dychtivě otáčí stranu za stranou a užívá si tuhle jízdu, od které dostane přesně to, co očekává.

Miliamka

Skvělé, skvělé.. Jen mě mrzí, koho si Mercedes vybrala. Je to sice zlatíčko, ale prostě zároveň nějak 'meh'.. Těším se na další díl!

Heri76
26.08.2021

Opět je velmi dobře zvládnutý napínavý příběh, které drží čtenářovu pozornost. Opět se Mercedes dostala do křížku se zlem a ani pořádně neví jak. A zase se jí díky pomoci přátel, díky své empatii k lidským i nelidským bytostem a s odvahou podařilo dostat z té šlamastiky. Opět mám pocit že tento příběh není 100% uzavřený a Mercy se s nějakou podoby zla z toho příběhu ještě setká.
Na scénu se vrací Stefan a je ještě více okouzlující než dříve, i přestože jsem celou dobu nevěděla, zda mu věřit nebo ne.
Minulé knize jsem dala 6 hvězdiček, ale tady musím pocitově jednu ubrat. Mercy se konečně rozhodla pro jednoho muže, gradace jejich milostného vztahu mě sice potěšila, ale intimní vyvrcholení mě zklamalo. Jak moc jsem se těšila na tento okamžik, tak zde mě autorka neuchvátila. Nějak jsem čekala víc. Více než jen náznaky.

Luigi1
29.04.2021

Další krásné čtení,které se čte samo.

Pain
25.03.2021

Tento díl byl naprosto skvělý. Stefana mi bylo líto. Nezasloužil si takové jednání.

vladka16
04.03.2021

Tak - dočteno , stále trošku čekám, že mě to přestane bavit. Zatím dobrý. Tak že jdu na další díl.

jindriskamalovc
23.09.2020

Stejně jako ostatní její knihy jsou boží.

Erlif
29.06.2020

Kojotka je prostě super počtení, ke kterému se ráda vracím :) Je tu tentokrát i prostředí z jiného města, což knize neškodí. Knihy se ke konci špatně odkládají. Vztahy se vyvíjejí , rozhodně by člověk měl číst knihy popořadě, je to celkem zásadní, na začátku knihy autorka vše zopakuje, to kdyby se čtenáři po roce děj snad vypařil z hlavy, takže stále má přehled a netrvá mu dlouho se zorientovat. Pozitivní oproti předchozímu dílu - neměla jsem potřebu brečet :) takže tato kniha je krapet odlehčenější :)