Zkřížené hnáty

Zkřížené hnáty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46725/bmid_zkrizene-hnaty-cis-46725.jpg 5 881 73

Mercedes Thompsonová série

Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Bone Crosed , 2009

jana5962
09.12.2014 5 z 5

U tohohle dílu jsem začala zvažovat že ze mě bude automechanička :D, ale pak jsem šla raději upéct sušenky :D. Děj se zatím stále dobře drží a neupadá jako to v některých delších sériích bývá. Prostě bomba.

Nelly
26.11.2014 4 z 5

Opět velmi dobrý díl - pořád se bojím, že díly budou postupně upadat, ale jsem opravdu mile překvapena - každý díl je zatím super a otvírá další a další možnosti. Mám ráda tyto "pohádky" pro dospělé...

angelbooks
11.07.2014 5 z 5

4.Díl je taky moc pěkný, stejně jako předchozí tři díly.
Sice jsem ho nepřečetla tak rychle, ale vždy když jsem si šla přečíst tuto knihu nemohla jsem se od ní jen tak odtrhnout.
Doporučuji :)

MisuleB
22.06.2014 5 z 5

Super. Marsilie utočí, Netvor krade, Stefan je polomrtvej, Mercy opět unesená a Adam zachraňuje. :´)

Mergirus
08.06.2014 5 z 5

Opět krásná kniha. Příběhy s Mercy čtu jedním dechem , patří (alespoň pro mě) mezi odpočinkové knihy.

renefer
30.05.2014 5 z 5

Další díl, ve kterém Mercy opět bojuje s upíry. Místní vládkyně upírů Marsilie zjistí, že zabila jednoho z jejich oblíbených upírů a jde po ní. Jakoby to nestačilo, na Marcy jakožto kožoměnce, si dělá zálusk i mocný upír ze sousedství zvaný Netvor. Naštěstí má na své straně Stefana a Adama se smečkou, takže jako obvykle, všechno dobře dopadne :-)

kacaaba
27.04.2014 5 z 5

Zase nezklamala. Líbí se mi, jak jsou propletený příběhy. Jen se mi nějak nechce do dalšího dílu. Je to pořád do kola...

Bunburistka
16.02.2014 5 z 5

Musím se přiznat, že tajně fandím Stefanovi, je mi velice sympatický :) doporučuji!

zlaticko.mucq
09.02.2014

další úžasná kniha ze série o Mercedes Thompson

Selket
03.12.2013 4 z 5

Pořád mi příjde nejslabší první díl. A čím dál se pročítám touhle sérií, tím víc se v tom utvrzuji.

Peti
09.10.2013

Čtvrtý díl se mi ze všech přečtených líbil nejméně, ale i tak se mi líbil. Konec knihy byl velice napínavý a ukázal překvapivé rozuzlení. Marsilia by byla velice dobrý politik.

LiLLu
26.09.2013 5 z 5

Mě tento díl nepříjde slabší, když čtete celou sérii pozvolna za sebou, je jasné že né každý díl bude nabušený akcí. A tím že tenhle díl navazoval na ten předchodzí to sedlo tak akorát.
Mě se to líbilo jako všechny ostatní...

Nellysek
06.08.2013 5 z 5

Velice mě série Mercedes Thompson zaujala. Je to dokonalé

NikinkaFantasy
30.06.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, byla plná akce a konec mě celkem zaujal. Velmi dobrá knížka. :-)

Nefi
28.06.2013 4 z 5

Předchozí kniha se mi líbila víc, ale čtivost je pořád na stejné úrovni. Rozhodně kvalitní četba.

ala.mihalikova
24.05.2013 5 z 5

To byl zase nervak - moc ses mi libi styl psani a pribeh je uzasnej. Hned zaujme, je akcni a ma spad. A hrdinove jsou proste uzasni.

Iworri
16.04.2013 2 z 5

Boha jeho ! To je tak strašně nudné, táhlé a ufňukané, že to snad ani nedočtu ! Jak mi Mercy připadala fajnová kovbojka, je z ní uplakaná slipka ! Končím s celou sérií, nedá se svítit. To prostě nepřekoušu.

deedulka
09.02.2013 5 z 5

V tomto díle je zase v hlavní roli záporácký upír, tentokrát Blackwood. Děj mi nepřišel tak nabitý akcí a napínavý, jako předchozí díl s fae. I tak se ale četlo dobře a Mercy opět musela zachraňovat přátele, sama sebe a její vlkodlačí partner ji. :) Zalíbila se mi i postava chlapce se znakovou řečí, kterému strašil v pokoji duch a dubový fae, o kterém bych ráda četla v dalším díle, uvidíme. :) Sice nebyl tenhle díl lepší než předchozí, ale na 5 hvězdiček to pořád má. Hurá na další díl.

lanusinka
25.10.2012 4 z 5

Po nabitém třetím díle trochu krok zpátky, ale stejně pěkné... A Mercyina matka - ta ženská je milionová....

Hanyuu-hime
18.08.2012 3 z 5

Z této série zatím nejslabší díl.
Je to fajn čtení na odpočinek, líbí se mi, ale oproti předchozím dílům jsem se tady občas trochu nudila.