Nocí zlomená

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/188488/noci-zlomena-61J-188488.jpg 4.6406

Mercedes Thompsonová (8.)

Night Broken

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Nocí zlomená

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé

Ailee
22.06.2018

Něco tomu pořád trochu chybělo. Nebylo to tak hrozné, jako předchozí díl, ale nebylo to ani tak dobré jako první díly. Ten konec mě trochu zklamal. Vůbec se mě nedotkl:-(

Andynka
27.01.2018

Wow! Tenhle díl se táhnul, ale nakonci jsem usoudila, že to tak má být, aby vše zapadlo kam má. Ale hodně mi tedy chybí v knížkách Samuel a jeho humor... Uvidime , kam nas zavede další díl. :-)

Anna Elizabeth
12.09.2017

Celá série je skvělá! :) Snad si v blízké budoucnosti přečtu další díly :)

JanaBel
15.07.2017

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

paprika75
07.03.2017

Opět výborná. Stefana fakt žeru. 5*

angelbooks
18.01.2017

Úžasný díl. Čtení jsem si moc užila a kolikrát jsem se opravdu hodně zasmála :D.
Sice mě štvala Adamova bývalá žena, ale což, s tím nic nenadělám :D.
Opravdu doporučujI celou sérii, kamarádka ji taky četla a to dokonce 2x. Já se na ni začnu asi znova chystat :D.
DOPORUČUJI :)))

kuska
21.12.2016

Prostě miluji Stefana. Škoda, že už není jednou z hlavních postav, ale pevně věřím, že mu není ještě odzvoněno :-D

alzbeta4340
01.09.2016

Fantasy, kde jedna z hlavních zápletek souvisí s potížemi, které způsobuje exmanželka manžela hlavní hrdinky. A do toho všeho ještě Bůh sopek. Všechno spletené dohromady ve velice zábavném a čtivém románu. Vysoce relaxační čtení.

Raven11
10.08.2016

Čtu jeden díl za druhým a už vážně nevím jak říct, že je to supr knížka :) Christy mi pila krev a celou dobu jsem čekala, kdy se do ní Mercy opře. Vůbec by mi nevadilo, kdyby si v příštím díle autorka trochu pohrála se Stefanem. Jinak stejně napínavé jako předchozí díly, další nepřemožitelné monstrum na kolenou a Mercy v nemocnici, ach jo :)

Zebraz
13.07.2016

Další díl zcela suprový, i když předchozí díly už jsem četka už dost dávno a dost se k nim vrací, takže občas zmatek. Ale jinak stále doporučuji přečíst. ;-)

Evule114
14.05.2016

Já se zamilovala do Stefana, i když není hlavní postavou, samozřejmě i Adam mě okouzlil. Každopádně celou sérii jsem přečetla na jediný nádech a už se nemůžu dočkat devátého dílu. Doufám, že Patricia u něho neskončí a bude nás nadále zahrnovat příběhy Mercy a jejích milovaných, protože se celá tato série četla s neuvěřitelnou lehkostí a po celou dobu mě bavila od začátku do konce.

Suzuki
18.03.2016

celá série mě fakt hodně bavila... a líbilo by se mi kdyby autorka napsala aspoň jednu knihu o Stefanovi .. toho jsem si oblíbila nejvíc :)

Aaron Lewis
27.01.2016

Čekám na díl, kde Mercy nezmlátí... a myslím to vážně:), nezaslouží si tolik bití. Jinak po osmi dílech moje nejoblíbenější postava jednoznačně Stefan (a ještě vlastně i Zee). Haha. Ty vlčí pravidla mi lezou krkem, ale kdyby nebyly, tak by to potom nebyla taková sranda... chápu.

jana5962
28.07.2015

Super kniha! Christy mě neuvěřitelně prudila a bylo to zase něco jiného než obvykle ale nijak škodlivě, což jsem i čekala....

Monisek.B
15.07.2015

Tento díl se mi líbil víc, než jeho předchůdce. Kniha měla šmrnc, spád a četla se velice pěkně. Uvidíme, co si na nás vymyslí Patricia příště :)

Sarri
29.06.2015

Zatím se autorka dějově nikam neposunula. Mám Mercy rád, ale v některých momentech mě docela nudí. Její svět je zajímavý, ten se mi na tom líbí, jenže ty zápletky jsou všechny na jedno brdo =/ Mám ovšem takový pocit, že není v záměru autorky na tomto něco měnit - ono je lepší mít dvacet průměrných knih než tři dobré, protože peníze hýbou světem - Mercy je podle mého jedním ze zářných příkladů tohoto systému a mě je to líto =(

ester1511
17.06.2015

Do této série jsem se zamilovala. Postava Mercy mě nadchla. Líbí se mi na ní, jak je silná a dokáže řešit obtížné situace. Nocí zlomená je asi můj nejoblíbenější díl této série hlavně díky napětí mezi Christy a Mercy.
Nocí zlomená a všechny ostatní díly bych mohla číst pořád dokola a nikdy mě neomrzí.
Upřímně doporučuji. :-) :-) ;-)

moira2912
12.06.2015

Přestože toho autorka v této sérii napsala už hodně, vážně hodně, pořád se nevykrádá, stále nachází něco nového a kvalita psaní neklesá, díky čemuž mám Briggs vážně ráda. :)

deedulka
27.04.2015

Tak konečně jsem poznala Adamovu bývalou mršku manželku. :) Líbilo se mi jak se s Mercy přetahovaly o vládu v domě. Hlavní záporná postava byla pěkně strašidelná se svými psy a děj napínavý a překvapivý. Snad se budu moct těšit na další díly s Mercedes.

N10Tikky
06.04.2015

Tak to byla pecka. :) Při pátém a šestém dílu se zdálo, že autorce už dochází dech, nic nového nepřinese a série se vytratí to ztracena...
ALE se sedmým a osmým dílem přišlo doslova obrození. Autorka přidala na akčnosti, přišla s rozšířením popsaného universa a mně se to fakt líbí.
Možná budou mít trochu problém dívky/ženy, které upíry či vlkodlaky berou jako doplněk pro "červenou knihovnu". No to je jejich boj a je mi to fuk. ;)
Už aby byl další díl! Páč bylo rozjeto několik silných linek a na každé se dá postavit minimálně jedna další kniha.

želvis
23.02.2015

Úžasná série knih, doufám, že bude pokračování, protože u téhle knížky se nenudím ani stránku...

Nynuska86
10.01.2015

Stejně jako všechny ostatní knížky autorky byla i tahle naprosto skvělá. Doporučuji :-)

fifejda
06.01.2015

Ačkoliv jsem vynechala několik dílů ze série Mercedes, knížka se dala číst samostatně. Nadchla mě postava Garyho a naprosto jsem nepochopila jednání Christy, připadá mi jako nevyzrálý člověk a Adam chvílemi jako hlupák, který by se měl umět více zastat současné manželky. Příběh jako takový jsem si užila.

Nelly
02.12.2014

Skvělá celá série - jen mne mrzí, že "hůl" se nepředvedla ve své práci, tak jak bych od pozměněného artefaktu čekala - dvojčata pro některý hlavní pár místo dvojčat pro ovce... Ale tak dám autorce šanci, třeba bude ještě nějaké další pokračování - potěšilo by to jistě nejen mne...

1misa1
17.11.2014

Tenhle díl se mi moc líbil, všechny díly o Mercedes jsou skvělé, ale posledních pár dílů se mi Mercedes, líbí méně.Mám ráda tu sarkastickou Mercy, která by Christy pořádně vynadala a ne tu, která to ignoruje.Posledních pár dílů se dost změnila a mě chybí ta stará Mercy.

ElisR1
19.10.2014

Tenhle díl se mi líbil o hodně víc, než ten předešlý. Sice to ještě není na takové úrovni, jako první díly, ale autorka se opět dostává do formy. A už se opět těším na další díl.

MisuleB
14.09.2014

Super, konečně jsem se dočkala.
Myslím, že Mercy je zase čím dál lepší... Adam ♥
Zase tu byly skvělé hlášky, knížka byla hrozně čtivá a rychle utíkala.
Christy...ta by nejlepší byla, kdyby se spakovala a odjela na Mars...
Gary a Kojot... to byla dvojka...
Jednoduše řečeno: Super!

Rhona
07.09.2014

Celá kniha zhltnuta za jeden den - což samo o sobě dost vypovídá. Miluju Mercy. Jediné, co mi bylo líto byl docela osekaný konec, který jsem i trošku čekala, ale ani to neubralo mému nadšení a knize na čtivosti. Úplný konec mě opravdu pobavil, protože jsem s napětím čekala, co Mercy provede, už od chvíle, kdy se Adam zmínil, jak vytřela podlahu s družkou maroka.

LiLLu
06.09.2014

Klasika, knihu jsem si nechala hezky uležet a šetřila si ji, na tu správnou náladu....Briggsová je a bude má nej:-)