Nocí zlomená

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188488/noci-zlomena-61J-188488.jpg 4.6523

Mercedes Thompsonová 8.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Night Broken, 2014

Kniha Nocí zlomená

Luigi1

Jsem nadšen,pěknou a napínavou četbou.

Pain

(+ SPOILER) Tento díl se mi moc líbil. Sice knížky jsou podle jedné šablony. Ale která série ne?
Velmi oceňuji minimum milostných scén. Ty, které se v knihách nachází jsou popsány decentně.

Raději upozorňuji na možné spoilery!
Jako vždy je tu superhrdinka Mercy. Ta musí vyrovnat s tím, že smečka s ní má stále problém. Do toho hází vidle potvora Christy. Která dle mého názoru zkoušela urvat Adama zpět. Na místě Mery bych Christy vynesla v zubech. Ale rozumím, že ve světě, kde žije Mercy se svým křehkým postavením nevlkodlak, obyčejný kojotí měňavec a druhá ve smečce vlkodlaků není jen tak. Adam ji sice podrží, ale své postavení si musí udržet a upevnit sama. Aby dokázala, že je opravdovou družkou Alfy. Skorotatík Kojot se na první pohled chová zlomyslně a lehkomyslně. Nicméně nakonec se zachoval skvěle.
Stefan je boží. Výjimka mezi upíry. Evidentně Mercy miluje. Mám jej velmi ráda.
Loučení mezi Mercy a Adamem bylo velmi dojemné.
Auriel udělala pokrok.
Jsem zvědavá, zda bude v dalších dílech Joell. Co bude s Tadem. Hůl! Jak bude reagovat Šedý pán?
Hurá na další díl.

kolacky
16.11.2020

Dost drastické a několik nevinných obětí, ale ve výsledku jedna velká parádní jízda. Kojot je nevypočitatelná hvězda celého cyklu!

Catyna
25.03.2020

Super série

Kacennnka
03.11.2019

Po těch pár dílech, které se trochu odkláněly od toho, na co jsme byli na začátku zvyklí, se to zase začíná stáčet zpátky k problematice smečky. Za mě jedno velký dobrý.

chemik88
02.11.2019

Tato kniha je špatně k sehnání... ale 6.11. 2019 by měl vyjít dotisk.. to už je za dveřmi. Vkládám sem tuto informaci pro všechny, kteří se knihu marně snaží sehnat. :)

havrmoni
01.11.2019

K tomu není co říci.

Yustina
13.09.2019

Velmi povedený díl, doporučuji přečíst :-)