Nocí zlomená

Nocí zlomená https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188488/bmid_noci-zlomena-61J-188488.jpg 5 631 64

Mercedes Thompsonová série

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Night Broken , 2014

kacaaba
05.06.2014 5 z 5

Tak tento díl byl pěkně napínavý. Moc se mi líbilo, jak ji už berou za svou. Jen mě mrzí, že ten závěr nebyl trochu delší a ona se nemohla osobně konfrontovat s bývalkou. Doufám, že bude další díl.

ivannnka
30.05.2014 4 z 5

Tak opět během jednoho dne přečteno... Čas na vychutnávání ještě bude později, ale já prostě MUSÍM vědět, jak příběh skončí :-)
Mercy je prostě moje Liebling, takže její příběhy a příhody jsou pro mě vždycky srdeční záležitost.
Ano, v tomto dílu jsou opravdu zodpovězeny otázky, které mě už pár dílů zajímají. A ano, jsou položeny další otázky, které mi při přemýšlení o Mercy a jejím příběhu přivodí záchvaty zvědavosti. Ale na druhou stranu, Pat už je taková. A vím, že mi jednou dá odpověď na všechny otázky. Možná to nebude v příštím dílu. A možná ani v tom dalším. Ale jednou ty odpovědi určitě přijdou.
A teď už bych ráda dodala jen to, že už od prvního dílu opravdu nemám ráda Christy. Jsem ráda za ten šampon :-)

Safienka
27.05.2014 5 z 5

Patricia nezklamala. Některá díla se mi líbila víc, ale špatné to nebylo! To vůbec ne! Občas nějaká táhlejší pasáž, ale napětí tam opět bylo habaděj. A nové postavy! Obdivovala jsem Mercy, co všechno vydržela a nepodlehla tak žárlivosti a všeličemu jinému!
Doufám, že bude další díl!

Nel-ly
21.05.2014 4 z 5

Mercy, Mercy, Mercy... no, líbilo se mi to, samozřejmě :D a už chci další díl. Ale je to zase taková epizodní rolička, která hrdiny vytrhne z jejich života, přizve pár vedlejších postav (za což jsem ráda, přirostly mi k srdci), objeví se pár nových (agrh, Christy! Ale miluju Garyho), všechno se dostane do hrozně napnuté situace a začne dávat smysl i ten pomalejší úvod, autorka položí hned několik dalších otázek (Co ten Kojot? :D), ale nezodpoví ty z minula (Tak proč měla zlatý oči?) a... konec.
Představovala bych si v téhle fázi už trochu komplexnější příběh a to hlavně po konci Alfy a Omegy (ach jo, chci další díl Charlese a Anny :( fakt).