Spálená mrazem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život Mercy Thompsonové prošel zásadní změnou. Když se stala družkou Adama Hauptmana – charismatického alfy místní vlkodlačí smečky –, stala se zároveň i nevlastní matkou jeho dcery Jesse. Tento vztah vnáší do Mercyina života požehnané okamžiky normálnosti. Ale na okraji lidskosti se může drobný incident za úplně normálního dne proměnit v něco mnohem většího. Po dopravní nehodě v rušném provozu se Mercy a Jesse nemůžou spojit s Adamem – vlastně s nikým ze smečky. Všichni byli uneseni. Skrze jejich pouto Mercy ví, že Adam je rozzlobený a trpí. Vlkodlaci bojují politickou bitvu za akceptaci veřejností a Mercy se obává, že s ní Adamovo zmizení může nějak souviset – a že on i celá smečka jsou ve velkém nebezpečí. Mercy čelí mnohem mocnějšímu protivníkovi a je na něj sama – možná bude nucena přijmout pomoc od jakéhokoli spojence, a to bez ohledu na to jak nepravděpodobný je....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176658/spalena-mrazem-x4b-176658.jpg 4.6568
Série

Mercedes Thompsonová 7.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Frost Burned, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (64)

Kniha Spálená mrazem

Přidat komentář
Pain
31. března

Tento díl se mi moc líbil. Politika nuda je... aneb vše se děje z jiného důvodu, než se zdá... Asil mě zaujal.
Co se mi nelíbilo byl jakýsi časový skok, že Fae jsou najednou pryč...
Souhlasím s ostatními komentáři, že Adam jako jedna z hlavních postav se moc nepovedl. Za mě je zajímavější Asil, Warren, Stefan...

vladka16
11. března

Pořád se mi to líbí, tak že další díl


Catyna
25.03.2020

Super série

Katie46
27.11.2019

Tentokrát se začala trochu z jiného úhlu. Mercy musí zjistit co se stalo Adamovy a hlavně ho najít. Musím říci, že mě i tento díl dost chytnul a bavila jsem se u něj.

havrmoni
30.10.2019

Tak tady je trochu víc Adama a je to i z jeho pohledu. Vzala jsem ho na vědomí a možná by se mi začal i víc líbit, kdyby tam autorka nestrčila Asiho. No a ten byl pro mě mnohem zajímavější. A Stefan hmm :)) Líbí se mi jak Mercy zvládá svoje ,,dary" a jsem zvědavá co ještě v sobě najde.

Yustina
28.08.2019

Opět velmi čtivá :-) za mě 5 hvězd

MiraiYume
10.08.2019

Velmi dobré. Díl plný akce a napětí, přesně takový, jaké byly první knihy, které mě k této sérii připoutaly. Výborně napsané. Opravdu jsem si čtení užila. V jedné chvíli jsem si říkala, že autorka při psaní zjevně hltala seriál Mentalista. Úryvek básně od Williama Blaka se nacházel na přesně tom správném místě v textu, kde mi dokázal vyrazit dech. Věřím na náhody a věřím, že v literatuře neexistují, takže inspirace tady byla zjevná a výborně uchopená. A věta "Chystala jsem se bojovat s upíry, a nejmenovala jsem se Buffy - byla jsem v háji." mě fakt rozsekala. Prostě skvělé! Ano, místy kvalitou celá série kolísá, ale to je u tak obsáhlé série knih obvyklé. Tento díl ji z mého pohledu opět vrátil do hry.

Anie.M
08.07.2019

sedmý díl série jsem si opravdu užila - útlá knížka na dva večery napěchovaná akcí. moc ráda se k Mercy a jejímu fantasy světu vracím.

1