Říční znamení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo. Mercy je kožoměnec, což zdědila po dávno zesnulém otci. Ještě nikdy se nesetkala s nikým, kdo by byl jako ona. Tedy až doposud. V hlubinách řeky Columbia se k životu probudilo zlo – a někdo z lidu jejího otce by o něm mohl něco vědět. A pokud mají Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, přežít, budou potřebovat pomoc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98822/ricni-znameni-iB0-98822.jpg 4.5647
Série

Mercedes Thompsonová 6.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

River Marked, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Kniha Říční znamení

Přidat komentář
Erlif
14. července

První knížka, kde není smečka ale jen Mercy a Adam a samozřejmě nesmí chybět obluda :) Sérii čtu po druhé a pořád se to čte hezky. Kapitoly krapet delší, ale autorka umí psát. Postavy se vyvíjejí. Trošku jsem se bála, že mi tu bude chybět smečka a nechyběla. A Kojot je prostě boží :D U knížky se člověk opět zasměje.

Catyna
25. března

Super série


Katie46
27.11.2019

Miluju tenhle svět a postavy, ráda se do něj vracím, což díky tolika dílů je možné několikrát. Předchozí díly mě bavili ale nevtáhli mě do děje tolik jako tento.
Byl povedený, vtipný, napínavý. Užili jsme si Mercy a Adama jako páru a hrozně se mi líbí postava Kojota.

Kacennnka
10.11.2019

Tohle bylo dost jiný než předešlé díly.

havrmoni
30.10.2019

Jo, tak to bylo něco pro mě. Indiánské legendy já můžu. Taky jsme se dozvěděli něco o minulosti Mercy. Bylo tam více Adama a mě přesto chyběli ostatní vedlejší postavy jako Sam, Ben, Stefan aj. On je tak kladný i když vrčí a zabíjí. Prostě mě nijak neuchvátil. V jejich vztahu stále nevidím jiskru. Ale to je můj dojem a jiní to můžou vnímat jinak :) Čtu to za sebou jeden díl za druhým a zatím stále nemám potřebu prokládat něčím jiným.

luculi
26.10.2019

Klasika ve zhruba stejném rytmu, i když tentokrát přišlo zpestření v podobě změny prostředí a postav a navíc i pár odhalení o minulosti hlavní hrdinky...

Yustina
25.08.2019

Velmi napínavý díl :-) Těším se na další

MiraiYume
03.08.2019

Začátek skvělý. To s tou svatbou se mi sice zdálo takové uspěchané, ale když vezmu v potaz události předešlých knih, celkem pochopitelné. Provedení bylo dojemné a vyvolalo ty správné emoce. Romantická linka mě vůbec nevadila. Naopak. Pro mě to třeba bylo něco, na co jsem čekala pět předcházejících knih. Co mi vadilo, byla na konci už až přehnaná fantastičnost. Už to bylo zkrátka moc překombinované a nějak hůř se mi dařilo si celé scény představit, aniž bych se u toho neušklíbala. Konec to však opět spravil - tím myslím to, co se s Mercy dělo po návratu domů. Dost ji to polidštilo.

1

Doporučujeme

Jméno větru II.
Jméno větru II.
Vidořád
Vidořád
Nocí zlomená
Nocí zlomená
Tanec s draky 2
Tanec s draky 2