Říční znamení

Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo. Mercy je kožoměnec, což zdědila po dávno zesnulém otci. Ještě nikdy se nesetkala s nikým, kdo by byl jako ona. Tedy až doposud. V hlubinách řeky Columbia se k životu probudilo zlo – a někdo z lidu jejího otce by o něm mohl něco vědět. A pokud mají Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, přežít, budou potřebovat pomoc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98822/big_ricni-znameni-iB0-98822.jpg 4.5712

Mercedes Thompsonová 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

River Marked, 2011

Kniha Říční znamení

Heri76
26.08.2021

Plný počet hvězdiček tentokrát nedám. Po dvou dílech, které se mi líbily hodně, byl pro mne tento o něco slabší. Ne že by nebyl zajímavý a napínavý. Líbilo se mi i to, že se příběh přesunul místem, nicméně mi chyběly oblíbené vedlejší postavy. Ben, Samuel. Na začátku a konci se alespoň mihne Stefan, takže se částečně vrací "do hry".
Zajímavá je sice nová postava Kojota a věřím, že se bude od teď objevovat i v následujících dílech, ale zatím nestačí na další hvězdičku. Mercedes se dozvídá více o svém původu.
První čtvrtina knihy se tak trochu vleče, nic zásadního se neděje a ta příběhová nevyváženost oproti předchozím dílům mně tak trochu dráždila. Ale stejně se pustím do dalšího dílu, protože se mi nechce čtení série porušit.

Luigi1
30.04.2021

Kniha plná napětí a zvratů.

Pain
31.03.2021

Tento díl se mi zdál trochu překombinovaný. Trochu jsem se v tom ztrácela. A to jsem fanda fantazy. Takže hvězdičku uberu. Mercy s Adamem nemohou mít normální líbánky.

vladka16
08.03.2021

Okomentovat můžu tím, že se mi to líbí. Zatím nemám pocit, že potřebuju změnu, což se mi někdy stává. Uvidím co dalšího se bude dít.

meda2007
25.01.2021

Tento dil me vazne moc bavil. Zatim byl proste nejlepsi. Adam a Warren jsou skvely, ale nejlepsi v tomto dile byl Kojot a jeho pratele :)

kolacky
14.11.2020

Kojot a jeho sestry! Nádhera!

Erlif
14.07.2020

První knížka, kde není smečka ale jen Mercy a Adam a samozřejmě nesmí chybět obluda :) Sérii čtu po druhé a pořád se to čte hezky. Kapitoly krapet delší, ale autorka umí psát. Postavy se vyvíjejí. Trošku jsem se bála, že mi tu bude chybět smečka a nechyběla. A Kojot je prostě boží :D U knížky se člověk opět zasměje.

Catyna
25.03.2020