Říční znamení

Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo. Mercy je kožoměnec, což zdědila po dávno zesnulém otci. Ještě nikdy se nesetkala s nikým, kdo by byl jako ona. Tedy až doposud. V hlubinách řeky Columbia se k životu probudilo zlo – a někdo z lidu jejího otce by o něm mohl něco vědět. A pokud mají Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, přežít, budou potřebovat pomoc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98822/ricni-znameni-iB0-98822.jpg 4.5600

Mercedes Thompsonová 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

River Marked, 2011

Kniha Říční znamení

Katie46
27. listopadu

Miluju tenhle svět a postavy, ráda se do něj vracím, což díky tolika dílů je možné několikrát. Předchozí díly mě bavili ale nevtáhli mě do děje tolik jako tento.
Byl povedený, vtipný, napínavý. Užili jsme si Mercy a Adama jako páru a hrozně se mi líbí postava Kojota.

Kacennnka
10. listopadu

Tohle bylo dost jiný než předešlé díly.

havrmoni

Jo, tak to bylo něco pro mě. Indiánské legendy já můžu. Taky jsme se dozvěděli něco o minulosti Mercy. Bylo tam více Adama a mě přesto chyběli ostatní vedlejší postavy jako Sam, Ben, Stefan aj. On je tak kladný i když vrčí a zabíjí. Prostě mě nijak neuchvátil. V jejich vztahu stále nevidím jiskru. Ale to je můj dojem a jiní to můžou vnímat jinak :) Čtu to za sebou jeden díl za druhým a zatím stále nemám potřebu prokládat něčím jiným.

luculi

Klasika ve zhruba stejném rytmu, i když tentokrát přišlo zpestření v podobě změny prostředí a postav a navíc i pár odhalení o minulosti hlavní hrdinky...

Yustina

Velmi napínavý díl :-) Těším se na další

MiraiYume

Začátek skvělý. To s tou svatbou se mi sice zdálo takové uspěchané, ale když vezmu v potaz události předešlých knih, celkem pochopitelné. Provedení bylo dojemné a vyvolalo ty správné emoce. Romantická linka mě vůbec nevadila. Naopak. Pro mě to třeba bylo něco, na co jsem čekala pět předcházejících knih. Co mi vadilo, byla na konci už až přehnaná fantastičnost. Už to bylo zkrátka moc překombinované a nějak hůř se mi dařilo si celé scény představit, aniž bych se u toho neušklíbala. Konec to však opět spravil - tím myslím to, co se s Mercy dělo po návratu domů. Dost ji to polidštilo.

katallinka

Příběh skvělý a dokonalý. Jsem velmi ráda, že kniha odhalila trošku více o původu hlavní hrdinky. Jediné, co bych knize vytkla je ta romantická část, místy mne hrozně štvala.

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé