Stříbrná relikvie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vrátit knihu by mohlo být docela jednoduché, kdyby v tom neměli prsty fae. K tomu všemu vlkodlaci protestuje proti přijetí Mercy do smečky a v boji proti ní používají nečestné zbraně, jak ji a Adama rozeštvat. Když se Mercy Thompsonová pokusí vrátit mocnou faeskou knihu, kterou si před nějakou dobou vypůjčila, najde knihkupectví prázdné a zavřené. Zdá se, že kniha obsahuje tajné informace – a fae udělají naprosto vše, aby nepadla do nesprávných rukou. A jako by to nestačilo, Mercyin přítel Samuel bojuje se svou vlčí stránkou a Mercy ho musí krýt, aby ho vlastní otec neodsoudil k smrti. Když se to tak vezme, zažila Mercy už lepší dny. A pokud si nedá dobrý pozor, dlouho nepřežije…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46726/stribrna-relikvie-KpS-46726.jpg 4.6702
Série

Mercedes Thompsonová 5.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Silver Borne, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (52)

Kniha Stříbrná relikvie

Přidat komentář
kolacky
13.11.2020

Pasáž u královny víl mi připomněla anglickou pohádku O krásné Janě a rytíři Tamlinovi. Jana Tamlina udržela...

Catyna
25.03.2020

Super série


Jass
15.03.2020

Mám pocit, že tenhle díl pro mě patřil mezi ty spíše méně oblíbené. Ale tentokrát jsem si ho výjimečně užila, nemohla jsem se odtrhnout, i když jsem věděla, jak to všechno zkončí... Líbí se mi, že autorka nezpomíná na události minulých dílů a dále s nimi pracuje, její postavy mají vážně osobnost.

havrmoni
29.10.2019

Tohle se mi líbilo o trochu méně než ty předchozí. Asi je to tím, že je tu méně akce a víc takových těch smečkovovlčích věcí. Chybí mi Stefan a teď přijdu asi i o Sama. Ještě, že je kolem Adama tolik sympaťáků, páč on ve mě nevyvolává nic. Je mi fuk když tam je nebo není.

luculi
22.10.2019

Pátý díl a přesto stále udržuje svoji úroveň čtivostí, zápletkou, výbornými postavami a tak dále. Ideální četba na odpoledne, která umí zabavit a rozhodně nezklame...

Yustina
21.08.2019

Velmi rychle přečtená, těším se na další díl :-)

MiraiYume
27.07.2019

Líbí se mi, jak jednotlivé knihy mají své vlastní dějové linie, ale krásně navazují na události předchozích dílů. Děje se tak nenásilně a přirozeně, takže připomínky minulých dějů v tom současném vůbec neruší. Trošku mě mrzí, že tentokrát byla detektivní zápletka upozaděna, ale zase nemůžu říct, že by to bylo na úkor příběhu. Autorce se podařilo elegantně zbavit Sama, aby Adam mohl zaujmout přední místo. Zároveň tu vygradovala situace ve smečce, takže tím se uzavřela další dějová linie. Co se mi opravdu líbilo, bylo závěrečně obnovení spojení pouta mezi Mercy a Adamem. Bylo to popsáno moc krásně.

katallinka
27.01.2019

Tentokrát bohužel slabší. Kdybych mohla dám 3,5 hvězdičky. Přišlo mi, že pořad o něčem diskutují a akce se zápletkou jsou dost slabé. Snad bude další díl lepší.

1