Stříbrná relikvie

Vrátit knihu by mohlo být docela jednoduché, kdyby v tom neměli prsty fae. K tomu všemu vlkodlaci protestuje proti přijetí Mercy do smečky a v boji proti ní používají nečestné zbraně, jak ji a Adama rozeštvat. Když se Mercy Thompsonová pokusí vrátit mocnou faeskou knihu, kterou si před nějakou dobou vypůjčila, najde knihkupectví prázdné a zavřené. Zdá se, že kniha obsahuje tajné informace – a fae udělají naprosto vše, aby nepadla do nesprávných rukou. A jako by to nestačilo, Mercyin přítel Samuel bojuje se svou vlčí stránkou a Mercy ho musí krýt, aby ho vlastní otec neodsoudil k smrti. Když se to tak vezme, zažila Mercy už lepší dny. A pokud si nedá dobrý pozor, dlouho nepřežije…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46726/stribrna-relikvie-KpS-46726.jpg 4.6639

Mercedes Thompsonová 5.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Silver Borne, 2010

Kniha Stříbrná relikvie

havrmoni

Tohle se mi líbilo o trochu méně než ty předchozí. Asi je to tím, že je tu méně akce a víc takových těch smečkovovlčích věcí. Chybí mi Stefan a teď přijdu asi i o Sama. Ještě, že je kolem Adama tolik sympaťáků, páč on ve mě nevyvolává nic. Je mi fuk když tam je nebo není.

luculi

Pátý díl a přesto stále udržuje svoji úroveň čtivostí, zápletkou, výbornými postavami a tak dále. Ideální četba na odpoledne, která umí zabavit a rozhodně nezklame...

Yustina

Velmi rychle přečtená, těším se na další díl :-)

MiraiYume

Líbí se mi, jak jednotlivé knihy mají své vlastní dějové linie, ale krásně navazují na události předchozích dílů. Děje se tak nenásilně a přirozeně, takže připomínky minulých dějů v tom současném vůbec neruší. Trošku mě mrzí, že tentokrát byla detektivní zápletka upozaděna, ale zase nemůžu říct, že by to bylo na úkor příběhu. Autorce se podařilo elegantně zbavit Sama, aby Adam mohl zaujmout přední místo. Zároveň tu vygradovala situace ve smečce, takže tím se uzavřela další dějová linie. Co se mi opravdu líbilo, bylo závěrečně obnovení spojení pouta mezi Mercy a Adamem. Bylo to popsáno moc krásně.

katallinka

Tentokrát bohužel slabší. Kdybych mohla dám 3,5 hvězdičky. Přišlo mi, že pořad o něčem diskutují a akce se zápletkou jsou dost slabé. Snad bude další díl lepší.

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé

Charley
05.05.2018

Zcela určitě nemůžu souhlasit s názory, že tenhle díl byl nejslabší. Udržuje pořád vysokou laťku, kterou tahle série nastavila. Čtení jsem si užívala.

Ailee
01.05.2018

Pro mě zatím asi nejslabší díl. Nebyl špatný, to zas ne, ale... nezanechal po sobě takovou stopu jako předchozí díly. Možná to bylo tím, že jsem četla dva díly hned za sebou?