Stříbrná relikvie

Stříbrná relikvie https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46726/bmid_stribrna-relikvie-KpS-46726.jpg 5 831 62

Mercedes Thompsonová série

Vrátit knihu by mohlo být docela jednoduché, kdyby v tom neměli prsty fae. K tomu všemu vlkodlaci protestuje proti přijetí Mercy do smečky a v boji proti ní používají nečestné zbraně, jak ji a Adama rozeštvat. Když se Mercy Thompsonová pokusí vrátit mocnou faeskou knihu, kterou si před nějakou dobou vypůjčila, najde knihkupectví prázdné a zavřené. Zdá se, že kniha obsahuje tajné informace – a fae udělají naprosto vše, aby nepadla do nesprávných rukou. A jako by to nestačilo, Mercyin přítel Samuel bojuje se svou vlčí stránkou a Mercy ho musí krýt, aby ho vlastní otec neodsoudil k smrti. Když se to tak vezme, zažila Mercy už lepší dny. A pokud si nedá dobrý pozor, dlouho nepřežije…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Silver Borne , 2010

kája14
04.07.2011 5 z 5

Mercedes Thompsonová opět nezklamala:-) Dokáže rozbrečet a za každých okolností i pobavit, proto je mojí oblíbenou sérií (a autorkou:-) Jen tak dál Mercy!!!

fionKa
29.06.2011 5 z 5

Ani pátý díl mě nezklamal....
Včera jsem si ji koupila a přečetla jedním dechem! Myslím, že je to první kniha z této ságy, u které jsem zesmutněla tak, že jsem i uronila pár slz. (a to hned na začátku)
Jelikož jsem se na ni těšila-jak malé dítě na Vánoce-hledala sem po internetu co nejvíce informací. Myslím, že dokonce na dvou, nebo třech stránkách, jsem našla v anotaci knihy informace o tom, že bude Mercy těhotná, a proto jsem na to čekala, až do poslední stránky. Ale bohužel se tak nestalo.
Ale podle této informace mám pocit, jako by z tohoto dílu vyplývalo, že Mercy bude těhotná v šestém díle; tedy v knize Říční znamení.
Kniha totiž končí větou, ve které Adam říká: ,,Taková malá věc, a je s ní tolik problémů"