Krevní pouto

Druhá kniha s Mercedes Thompsonovou v hlavní roli. V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan…Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech – a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů.Ale tento upír není obyčejný – a stejně tak démon, který v něm přebývá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30739/krevni-pouto-7ej-30739.jpg 4.6709

Mercedes Thompsonová (2.)

Ameeiz

Celá serie je boží

katallinka
12.11.2018

Opět skvělá kniha s velmi zajímavými zvraty :)

Evka3814
23.08.2018

Tuto sérii si začínám víc a víc užívat,čte se sama. Můžu jen doporučit

Lethania
07.07.2018

Další díl mě rozhodně nezklamal. Spíš naopak. Mercy a Adam mi jsou čím dál víc sympatičtější. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den, což samo o sobě vypovídá o skvěle napsaném příběhu.

Lenka40
08.04.2018

Tak další díl s Mercedes je za mnou a opět mě nezklamal. Opět příjemné oddychové čtení . Takže šup na další díl . =)

Ailee
30.03.2018

Jediný důvod, proč nemohu dát plný počet, je ten konec. Hlavní rozuzlení, moment, kdy čekáte gradaci a napětí, kolem vás tak nějak projde a nezanechá ve vás nijak extra rozvířené pocity. V tomhle byl první díl o něco lepší. Přesto se však kniha četla strašně rychle a to i když se některé informace, která nám autora podávala, i několikrát opakovaly. Z "poslední stránku a jdu se najíst" zbylo "sakra, ještě chvíli to vydržím", takže mě při četbě doprovázelo strašidelné kručení v žaludku.

claryssa
01.03.2018

Zhruba uprostřed této knihy se nachází nejlepší strašidelná scéna, jakou jsem kdy četla. Opravdu jsem se bála, a to jsem ji četla ráno, při denním světle, v autobuse na cestě do školy. Skvěle popsané, ježily se mi z toho chlupy, vážně. Autorka dokázala vytvořit záporáka, jež naháněl při pouhé zmínce strach. Nemůžu nic, než chválit až do nebe. Mercedes Thompsonová se pomalu ale jistě stává jednou z mých nejoblíbenějších ženských postav. Btw, #TeamAdam

Andynka
29.12.2017

Mnohem lepší než první díl. Jen nemám ráda, když se citové zápletky řeší moc dlouho, na druhou stranu... co Vás lépe navnadí na další díl série ? Tak hurá do dalšího příběhu kojota. :)