Krevní pouto

Druhá kniha s Mercedes Thompsonovou v hlavní roli. V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan…Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech – a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů.Ale tento upír není obyčejný – a stejně tak démon, který v něm přebývá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30739/big_krevni-pouto-7ej-30739.jpg 4.6851

Mercedes Thompsonová 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Blood Bound, 2007

Kniha Krevní pouto

Heri76

Druhý díl je o poznání lepší než první. Stefan dostává více prostoru a ukazuje se, že možná půjde o třetího muže v životě Mercedes. Sympatizuji s Adamem i Samuelem, ale více stojím na straně Adama a jsem moc zvědavá, kam se Mercyin vztah k mužům vyvine. Příběh je čtivý, zápletka zajímavá a pátrání Mercedes postupně odhaluje nové a nové informace o životě "magických" bytostí v jejím světě. Líbí se mi, že Mercedes není superhrdinka, ale je "z masa a kostí" a je zranitelná. Dělá chyby. I když se někdy chová dost nezodpovědně. Její touhu po samostatnosti a nezávislosti chápu. Je empatická a má smysl pro spravedlnost a to ji dostává do potíží. Velkých potíží.

Luigi1

Jsem velice spokojený s vývojem děje a poutavým četbou.

Pain

Druhý díl byl mnohem lepší než jednička. Měla jsem jej přečtený hned.
Neustálé opakování jak to chodí s vlkodlaky, upíry a fae má asi sloužit k tomu, abychom si pamatovali, jak tento svět funguje.

vladka16

Autorka má pěkně bujnou fantazii , tak, že jedem dál.

Blaufik

Svět, který autorka vybudovala je opravdu fantastický. Líbí se mi, že všechno má nějaké vysvětlení a autorka nás jemně a nenásilně seznamuje s chodem tohoto světa a hlavně pravidel bytostí v něm žijících.

saez
15.06.2020

Přečetla jsem jedničku, přečetla jsem dvojku, přečtu si i trojku... Je to čtivý, děj hltáte, čekáte co bude dál, ale obávám se, že to bude jen odpočinkový "průtokový ohřívač". Budiž sérii ke cti, že opravdu baví.

Catyna
25.03.2020

Super série

cirilla.s
06.01.2020

Druhý díl se četl lépe, určitě i díky tomu, že jsem se víc vyznala v postavách. Na jednu stranu se vždycky děsím, že někdo umře a na druhou stranu mě rozčiluje, jaká je superhrdinka. Rozhodně jsem zvědavá, pro kterého samce se Mercy rozhodne!:D