Ohnivý dotyk

Mercy Thompsonová je oslavována jako „hrdinka, která nepřestává růst a přesto zůstává věrná sama sobě.“ A nyní je zpátky a brzy zjistí, že když se fae rozhodnou ublížit lidem, nejvíce trpí děti… Napětí mezi fae a lidmi vrcholí. A když jsou kojotí měňavkyně Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, povoláni zastavit zuřícího trolla, padne jim do rukou něco, čím by bylo možné donutit fae stáhnout se a zastavit otevřenou válku: lidské dítě, které fae kdysi dávno ukradli. Mercy, Adam a jejich smečka se však rozhodnou vzepřít se nejmocnějšímu vlkodlakovi v zemi, lidem i fae a ochránit chlapce za každou cenu. Kdo ale ochrání je samotné před chlapcem s ohnivým dotykem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283548/ohnivy-dotyk-TLQ-283548.jpg 4.6396

Mercedes Thompsonová 9.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Fire Touched, 2016

Kniha Ohnivý dotyk

kolacky
18.11.2020

Miluju, když se smečka rozrůstá!

Nel-ly
28.08.2020

Jsem trochu zklamaná (už historicky pár posledních dílů), že se vyloženě neposouvá ten "hlavní příběh", je to hodně epizodní - přičemž jednotlivé epizody jsou super, o tom žádná, a chápu, že ne všechny série musí mít na pozadí nějaký hlavní příběh, ale když mně to "něco" na pozadí chybí.

maruschka
24.08.2020

Po minulém srdcervoucím dílu náznak oddechu minimálně po stránce humorných vsuvek. Baba Jaga!!! :) Na začátku série jsem byla tým Samuel, takže jsem se bála, že mi bude víc a víc chybět, ale ani jsem si nevšimla, kdy se to stalo, a stejně jako Mercy mám chuť měnit se v rozteklou louži u Adamových nohou :). Netuším, jestli PB píše čím dál líp, nebo si to umím víc a víc užít, ale pevně doufám, že tuhle sérii nikdy neopustí.

Erlif
05.08.2020

Četla jsem celou sérii od začátku, tohle byl poslední díl, který jsem měla přečtený, od té doby žádný.. A tenhle jsem si téměř nevybavovala... pro mě nejslabší ze všech dílů.

Catyna
25.03.2020

Super série

Alena_S
24.02.2020

Dojem z knihy? Únava, naštvanost a zmatek. Líbila se mi část odehrávající se v novém, krásně záhadném fae světě „pod kopcem“. A to, jak Adam řeší chování smečky vůči Mercy, to bylo velmi nešťastné a velmi lidské.
Zato už mě štvalo všechno ostatní!
Ani mezi nadpřirozenými potvorami nezůstane dobrý skutek nepotrestán, a tak i šlechetnost našich hrdinů vůči problémovému chlapci má za následek, že po nich (opět) jdou zhruba… všichni. Ano, po predátorech tak mocných, že se neodvažují koukat jeden druhému do očí.
A chudák Mercy? Běhá mezi nimi, zachraňuje, usmiřuje, jednou i sundává kochajícího se vlkodlaka z jeřábu, aby si něco neudělal... a za všechno se omlouvá, aby zabránila dalším půtkám. Celá jejich slavná smečka (jako celek, jsou výjimky) je taková ňafající zvuková kulisa na ozdobu. Na konci jsou to stejně vždy Mercy s Adamem, co se vydají zachránit situaci všem.
Načež Mercy odchází do kuchyně vařit, aby si zbytek smečky mohl zahrát videohru. (Než se jim všechno zahojí, což trvá buď minutu nebo týden, jak děj potřebuje.)
To je fakt parta, kterou chcete.

Kacennnka
02.01.2020

Číst Mecy je jako potkávat staré známé. Je to sázka na jistotu. Mercy miluju už dlouhá léta a pořád je skvělou hrdinkou. I když zmizely některé mé oblíbené postavy (Samuel a Stefan), objevují se nové se skvělým potenciálem. Tenhle díl byl trochu slabší, velké finále bylo trochu nuda, ale porad je to Briggsová. A tu já můžu.

luculi
13.11.2019

Pro tentokrát slabší díl, který sice splnil svoji akční kvótu, ale nepřinesl v podstatě nic nového nebo zásadního...