Dlouhé ticho

V románech o Mercy Thompsonové, které se dostaly na první příčku seznamu bestsellerů New York Times, našla kojotí měňavkyně své místo ve vlkodlačí smečce. Když je však Mercyino pouto s jejím druhem a smečkou zlomeno, zjistí, co doopravdy znamená být sama… Poté, co je Mercy napadena a unesena ze svého teritoria, se ocitne ve spárech nejmocnějšího upíra na světě, který ji chce použít jako zbraň proti vlkodlačímu alfovi Adamovi a vládkyni upírů v Tri-Cities. Mercy se podaří uprchnout v kojotí podobě, ocitne se však jak bez peněz, tak bez šatů sama v srdci Evropy… Mercy, která nemůže kontaktovat Adama ani zbytek smečky, musí získat spojence a bojovat s nepřáteli a také si ujasnit, kdo je vlastně kdo. Znovu se probouzí starověké síly a Mercy musí jednat co nejchytřeji, aby nevyvolala válku jak mezi upíry a vlkodlaky, tak mezi vlkodlaky navzájem. A v srdci starodávného města Prahy se začínají zjevovat staří duchové…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347237/dlouhe-ticho-xq2-347237.jpg 4.5235

Mercedes Thompsonová (10.)

Silence Fallen (2017)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Dlouhé ticho

MonaBella

Mercy miluju a tak je pro mě celá série skvělá. Tenhle díl byl ale obzvlášť čtivý a chytlavý:) Rozhodně doporučuju přečíst celou sérii.

nikca3882

Za mě nejoblíbenější díl z celé série! :)

deedulka

Opět skvělý napínavý příběh plný zvratů a oblíbená dvojice Mercy a Adama. Tentokrát se část knihy odehrává i v Praze, z čehož jsem byla ze začátku nadšená. Vltavská smečka zní dobře. :-) Jen mne moc nebavilo to zdlouhavé popisování Prahy. V knize se to hemžilo postavami a vlastně tak všichni vytvářeli takový super záchranný tým.

aconga

Za mě SUPER jako vždy. To s Branem - velmi pěkně vymyšleno :-)

kuska
05.12.2018

Krásný návrat do světa Mercy a Adama. Smekám před autorkou, že zvládla napsat poutavě 10. dílu. Je pravda, že některé byli slabší některé naopak skvělé, ale i přesto si myslím, že je to povedená oddechová fantasy série a ani ta akční stránka tam nechybí. Konkrétně díky tomuto dílu moje srdíčko plesá. V knížce se objevil Stefan, moje platonická láska a k tomu se podstatná část knihy odehrává v Praze, co víc si přát.

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé

nycol
22.05.2018

Tak Mercy nam zabila Golema? Vyborne! Za me nejlepsi dil. Uz jen proto, ze autorce vydrzelo tempo, coz u desateho dilu byva spis zazrak :). Navic, budu ted pri prochazce Prahou hledat Liborovo pekarstvi:).

Arlienen
08.05.2018

Příběh Mercy jsem si náramně užila. Bohužel autorka nedala prostor Benovi a Branovi, což je jediná má výtka ke knize. Těším se na další skvělý díl!