Zkřížené hnáty

Zkřížené hnáty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46725/bmid_zkrizene-hnaty-cis-46725.jpg 5 881 73

Mercedes Thompsonová série

Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Bone Crosed , 2009

luculi
27.09.2019 4 z 5

Jelikož čtu v podstatě v řadě jeden díl za druhým, vidím to trošku jinak. Knihu hodnotím o jednu hvězdičku méně, protože mi to přijde dost opakující se i když je to stále čtivé, plynulé a zajímavé...

MiraiYume
13.07.2019 4 z 5

Tentokrát jsem v knize našla pár míst, která mě trošku zdržovala v čtení. Z předešlých dílů jsem byla namlsaná na samou akci. I tak to bylo velmi příjemné a návykové čtení. Opět se objevilo pár nových a překvapivých informací, zkrátka nám autorka Marcyn život dávkuje po přesně tak malých doušcích, abychom se v nich neutopili. Jsem zvědavá na další vývoj událostí.

katallinka
17.01.2019 4 z 5

Nemůžu pořád uvěřit tomu, že jsem se do této série nepustila mnohem dřív. Opět příjemné čtení.

Lethania
07.07.2018 5 z 5

Prostě další pecka od zkušené Patricie Briggs! Po celou dobu čtení jsem měla potutelný úsměv na tváři, jak vtipné to bylo. Další díl si určitě přečtu.

Ailee
26.04.2018 4 z 5

Další skvělý díl. Mercy je prostě Mercy. Hrozně jsem se u knihy nasmála a i když mě konec trošku zklamal (mohl být trošku dramatičtější), tak si jsem celkem jistá, že tuhle sérii nečtu naposled.

claryssa
05.04.2018 4 z 5

Skvělé, jako vždy. Dokonce jsme se konečně dočkali, že Mercy nepotřebovala Adama a smečku k tomu, aby ji přispěchali zachránit. Ale musím podotknout, že mi dost vadil výběr jmen pro vedlejší postavy: Jim-James-John, Chad-Char, Corban-Carson, Catherine.. Kdo se v tom měl vyznat? Trocha různorodosti by určitě nebyla na škodu :)

Andynka
08.01.2018 4 z 5

Moc se mi líbí, že je příběh pořád propleteny se všemi knihami. Ale tak nějak mi začíná vadit laxní přístup hlavní hrdinky... Nic ji nepřekvapí... Pořád neříká, že nechce , aby za ni trpěli její přátelé. Tak snad ten další díl bude lepší. :-)

Charley
03.11.2017 5 z 5

Každý díl si asi užívám stále víc a víc. Naprosto se bavím popisy vztahu mezi Mercy a Adamem a vlastně i vším ostatním. Těším se na další díl. :)

Anna Elizabeth
12.09.2017 5 z 5

Celá série je skvělá! :)

JanaBel
15.07.2017 5 z 5

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

PeťkaW.
28.03.2017 3 z 5

Další strhující příběh plný akce a napětí. Trošku mi vadí opakující se šablona děje, ale není to nic, co by nějak extra rušilo při čtení nebo hodně snižovalo kvalitu knihy, jen doufám, že další díl se už bude trochu lišit, aby se stereotyp trochu rozbil.

Fizulka71
10.03.2017 4 z 5

Teda musím říct, že tenhle díl měl docela grády. Blackwood byl upíří hnusák první kategorie, jde mi z něj mráz po zádech, jen si na něj vzpomenu. Stefana je mi líto, Marsilie s ním pěkně vymetla. Doufám, že jí někdo jednou pomučí stejným způsobem. A já jdu na tu stříbrnou relikvii.

paprika75
07.03.2017 5 z 5

Mercedes se mi moc líbí a Stefana žeru. 5*

evik.sv
30.12.2016 5 z 5

Mercedes prostě nic nezastaví , jen tak dál kojotko!:)

JupiterFire
28.10.2016 5 z 5

WoW! Tahle série mě asi nepřestane bavit. Jsem velmi ráda, že se do děje opět vrátil Stefan. Jeho zamilovanost je více než očividná. Sice už mi slova jako dominantní a houževnatý začínají lézt na nervy ale na kvalitě tohohle dílu to nijak neubírá. Skvělé!

Raven11
04.08.2016 5 z 5

Mercy opět nezklamala, tento díl je napínavý a čtivý stejně jako ty předchozí. A když už si myslím, že je s Adamem rozhodnuto, tak se nám na scénu vrátí Stefan :-o Tak hurá na další díl, ať vím, komu se dostane kojot do hledáčku tentokrát :)

Evule114
02.05.2016 5 z 5

Upřímně, i když miluji tuto sérii, tak musím říci, že tento díl byl pro mě nejslabší. Ovšem, že měl své kouzlo, ale v předchozích dílech bylo víc všeho, alespoň z mého pohledu. Tímto ovšem nikoho neodrazuji, protože i tak byl skvělý. Takže hurá do dalšího dílu :-)

Allie16
22.02.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla zase jako nic. Příběhy o Mercy prostě žeru. Ale tento díl se mi zatím líbil ze všech nejmíň. Byl takový.... drsnější a zamotanější. Ale i tak se nemohu dočkat na další pokračování :-)

Shadeee
05.08.2015 3 z 5

Po třetím dílu trochu slabší, ale i tak čtivé. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že charaktery postav jsou stále nepropracované. U jiných knih mám pocit, že se s postavami znám, ale tady mi u nich stále něco chybí. Jsou pro mě jen knižními postavami na papíře. A popravdě jsem i trochu zklamaná vztahem Adama a Mercy. Sice si vyznají lásku, ale nějak ji z těch listů prostě necítím.

Laf
13.02.2015 4 z 5

Další skvělé pokračování. Jsem zvědavá, jaké další trable na ní čekají v dalších dílech. Tuhle sérii si nejde neoblíbit :)