Železný polibek

Železný polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43117/bmid_zelezny-polibek-tRV-43117.jpg 5 919 73

Mercedes Thompsonová série

Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi, je na Mercy, aby i navzdory jeho přáním očistila jeho jméno. Mercyina věrnost je však vystavena zkoušce i z jiné strany. Vlkodlaci zrovna neprosluli trpělivostí, a pokud se Mercy nedokáže rozhodnout mezi dvěma muži, k nimž chová city, Sam s Adamem by mohli rozhodnout za ni…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Iron Kissed , 2008

aannyy
20.03.2013 5 z 5

Podle mě zatím nejlepší díl z celé série :-) ale ještě mám před sebou čtvrtý a pátý ...

rusalka1
23.02.2013 5 z 5

Každým dielom lepšie a lepšie. Tentokrát to bolo dosť na city ale skvelá knižka. :)

deedulka
07.02.2013 5 z 5

Další skvělý díl s Mercy v hlavní roli, ještě lepší než předchozí. Tentokrát byly v popředí fae a vztah Mercy s Adamem. Jen tak dál. :) Rovnou beru do ruky další díl.

lanusinka
25.10.2012 5 z 5

Můj oblíbený díl, při posledních kapitolách jsem si trochu pobrečela a to se mi stává u knih málokdy, naposledy, když umíral Vinettou...

harumi
02.09.2012 4 z 5

Kniha mě bavila hlavně od druhé poloviny a posledních pár kapitol jsem četla, i když bylo půl druhé v noci. Takže výsledek byk skvělý. Měla jsem ráda ty pasáže Mercy x Adam. A rozhodně budu číst i dál, protože Mercy je mi dost sympatická :)

ciniminisek
20.07.2012 5 z 5

Moc pěkný díl,hodně emotivní,aspoň pro mě.Má to štastný i když přeci jen smutný konec.Jsem vážně zvědavá na další díly.Co se týče výběru "druha" jsem s Mercy za jedno :-D

Monisek.B
13.07.2012 5 z 5

Ještě jsem nedočetla poslední díl, ale musím uznat, že Železný polibek je ze série asi nejlepší :-) Celá série se krásně čte, hlavní hrdince hrozně fandím a přeju jí. Supr!

Hanyuu-hime
16.06.2012 5 z 5

Už i předchozí dva díly byly opravdu dobré, tento mě ale stejně bavil o dost víc. Čtením jsem sice "zabila" dva dny, kdy jsem nedělala nic jiného, ale nelituji toho... Je to vážně dobrá knížka a na přečtení dalších dílů se moc těším..

Brambu
08.06.2012 4 z 5

Tento díl nám blíže odkryje záhadný svět fae a to mě vážně bavilo. Tak propracované a detailně promyšlené příběhy jsem už dlouho nečetla, snad vůbec. Nastavená laťka tedy neklesá, ale naopak stoupá víš a víš. Jen tak dál =) Mercy si už konečně vybírá partnera a samozřejmě jak už to u Mercy chodí, nenechává svého učitele a přítele Zeeho ve štychu. To by snad ani nebyla naše paličatá a neohrožená automechanička Mercy. No co bude dál?

saphe
04.03.2012 5 z 5

Tuhle knížku čtu po dlouhé době po 2. po 1. to bylo, když vyšla, teď s odstupem 2let se sama sobě nedivím, že jsem si ji koupila :-D

Tcica
18.02.2012 5 z 5

Tyjo... kniha opět zhltnuta ve velice krátkém čase :-) Začínám být na téhle sérii závislá, lepší knížky jsem pomalu nečetla. Du na další díl.

mumin63
29.08.2011 5 z 5

Zatím u žádného dílu jsem se jeětě nenudila, stále je v nich něco nového

fionKa
11.03.2011 5 z 5

Nezklamal mě ani 3 díl ságy s Mercy Thompson. Má dobrý děj, až na konečné vyvrcholení, kdy je Mercy znásilněna; díky kouzelnému poháru, který se objevil krádeží ve špatných rukou... Ale nebojte; ve čtvrtém díle se její psychická stránka zlepší! Díky vlkodlakovi jménem Adam; dá se říct že je hlavní mužskou postavou ságy.

magie vlkodlaci městská (urban) fantasy kožoměnci

Patricia Briggs
americká, 1965