Janiip Janiip komentáře u knih

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Skvělá kniha. Vraha jsem odhalila až na konci, takže za mě super. Trošku mi ten konec přišel ustřihnutý...

10.02.2021

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Za mě nejslabší kniha autorky. Jiné mě bavily velmi, tady jsem měla i tendenci přeskakovat.

10.02.2021 2 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Tuhle knihu jsem začala číst o půlnoci a do dvou do rána jsem se nemohla odtrhnout, přečetla jsem ji celou. Knih s touto tématikou jsem přečetla hodně, ale tahle je něčím výjimečná. Je neskutečné jakou odvahu a sílu přežít dvojčata měly. Hodně mě zasáhl začátek. Nedokážu pochopit, jak je možné pomocí propagandy zblbnout lidi, kteří rodinu osobně znali. Kolik nenávisti v lidech je. Neskutečně smutné čtení. Doporučuji přečíst.

25.01.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

První kniha od autorky. Dlouho jsem se na ní chystala a rozhodně to stálo za to. Skvělé.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělý,autorku jsem si zamilovala. Vždy mě příběh chytne a nepustí. Velmi čtivé.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Přečteno na jeden zátah:-) Povedené

Rudý Zeman Rudý Zeman Jaroslav Kmenta

Skvělá knížka bohužel o skutečných událostech. Knihu jsem četla dlouho, jelikož mě kolikrát naštvala a musela jsem ji odložit. Díky za ni.

17.09.2020 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha mě dojala, bavila. Musela jsem si dávat pozor, abych ji nepřečetla rychle. Doufám v pokračování:-) To, že ta knížka krásně vypadá je krásný bonus.

03.09.2020 5 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Za mě skvělá knížka, až po přečtení mi došlo, jaký jazyk lásky skutečně potřebuji. Ideální je, když knihu přečtou oba partneři.

08.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Spisovatelku mam velmi rada,ale za me nejslabsi knizka. Precetla jsem ji za den. Nevitany host me bavil o dost vice☺

26.06.2020 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha mě bavila, zajímavé téma.

12.05.2020 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Kniha má pomalý začátek, nemohla jsem se začíst. Pak to bylo super, ale konec mě zklamal.

12.05.2020 2 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Velmi mě to bavilo, přečetla jsem ji, i když byla v PDF a měla jsem malá písmena a občas chybu:-)

30.12.2019 4 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Kniha se mi líbila. Bylo neuvěřitelné, že se jednalo o skutečný příběh. Vdát se za cizince po 10 dnech je šílenství a autorka to naštěstí zjistila a podařilo se jí utéct. Knihy s touto tématikou mě baví, takže za mě dobrá knížka, ale ne tak dobrá jako Bez dcerky neodejdu.

18.11.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Příjemná oddychovka, která má spád. Kniha mě bavila, měla málo stránek, takže jsem ji snadno přečetla za víkend.

11.11.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvěle napsaná napínavá kniha. Přečetla jsem ji na jeden nádech a velmi mě bavila. Pokračuji další knihou od autora.

01.10.2019 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kaštánek mě nejdříve velmi bavit, bylo to velmi napínavé. Musela jsem pořád číst. Velmi mě zklamal konec. Díky tomu mám z knihy smíšené pocity.

09.09.2019 2 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Napínavé, vlastně mě to dost bavilo:-)

28.08.2019 4 z 5

Pod cypřišem se sklenkou ouza Pod cypřišem se sklenkou ouza Pavla Smetanová

Knihu jsem četla na Korfu a byla to zajímavá sonda do Řeků:-)

19.08.2019 4 z 5

Velice povedená kniha. 'Ráda' čtu knihy s tématikou koncentračních táborů, tato kniha pro mě byla výjimečná, protože mě donutila zamyslet se nad tím, jak žili po opuštění tábora. Velice poutavé čtení a líbil se mi závěr, že to není happyend v tom pravém slova smyslu.

19.08.2019 5 z 5