Zatímco jsi spala

Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Když však Alex znovu procitne, nemá na těle žádné stopy po zranění. A vůbec nikdo jejímu hrůznému zážitku nechce věřit, proto začíná Alex časem pochybovat o svém zdravém rozumu… Dokud se nesetká s další obětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376065/zatimco-jsi-spala-tI1-376065.jpg 3.9140

Don't Wake Up (2017)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Alpress

Kniha Zatímco jsi spala

sabca

Divím se celkem nízkému hodnocení, protože mě se kniha moc líbila. Zajímavé téma, napínavá skoro od samého začátku a vraha jsem neodhalila. Alex je příjemná hlavní postava a knihy z lékařského prostředí mě vždy bavili. Doporučuji

mariva

Kniha mě příjemně překvapila, děj byl napínavý téměř až do konce a nenechal čtenáře chvíli vydechnout. I když později už bylo jasné, kdo je pachatelem té spousty vražd, neztratila kniha na napětí.

čarodějka333

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila a po skvělých recenzích, které mě nalákaly, jsem měla docela problém jí sehnat.
Ale musím napsat, že jsem dost zklamaná. V poslední době mě baví tento žánr, takže mám dost "načteno", a knížka mi přišla velmi utahaná, s dost nepochopitelným dějem občas, prostě to nebylo to, co jsem natěšená očekávala. Beru knížky, kde se člověk občas ztrácí ve změti postav a tápe a musí se vracet, ale musí to vyvážit čtivý děj, ze kterého se nelze odtrhnout. Toto to bohužel nesplnilo :(.

Hella

Slušný neotřelý příběh, co si ho ovšem za pár dní už nebudete pamatovat.

micha-ella

Je to detektivka, pár mrtvol, nepravděpodobná hlavní postava... Ale dávám dvě hvězdičky, protože napsat knížku není vůbec jednoduché.

kap66
28.12.2018

Hvězdičky za lékařské prostředí, které, přitažlivé samo o sobě, zde zločinu nahrává, a za osvědčený prvek napětí - nejistotu hlavní hrdinky ohledně vlastního duševního zdraví.
Dám si ale chvíli pauzu od tohoto typu thrillerů, které jsou vyrobeny podle pravidla "moje motivace je trochu pochybná, ale aspoň ji čtenář hned neodhalí, a způsob provedení musí být co nejoriginálnější a pokud možno složitý, i kdybych na to měl dojet". Prostě takové zápletky, které jsou vytvořené uměle, pro napínavost a pobavení; pokud tohle hledáte, je to dobrá volba. Jen takových knížek nečtěte víc brzy po sobě.

oleg121
27.12.2018

Až na pár uťahaných pasáží v polovici veľmi slušné. Kniha je napísaná dobre, ľahko sa číta, ide o page turner.

Evka3814
17.12.2018

Příběh mě příjemně překvapil,akorát ten konec se moc nepovedl. Přišel mi zbytečně rychle ukončenej a ošizenej