jajcak jajcak komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Super! Krásně napsáno, čtivě. Příběh jedné rodiny a dramat, co její členové zažívali.

10.04.2024 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi silný příběh, čtivě napsáno. Dokonce se člověk dozví i něco z historie.

24.03.2024 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Výborná kniha. Přečtená jedním dechem, čtivá, zajímavě psaná, člověk se dozví i spoustu věcí z historie.

21.01.2024 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Zajímavá kniha, místy dost smutná, dojemná. Velmi čtivě psaná. Moje první kniha od této spisovatelky a určitě ne poslední.

03.01.2024 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Příjemná oddychovka. Místy už tam bylo až moc záhad, ústřední dvojice byla jasná od začátku. Psáno čtivě. Hodnotím kladně.

03.01.2024 3 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Zápletka děj knihy je celkově slabší, ale psáno čtivě, jako ostatní knihy z této série.

05.11.2023 2 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Poměrně dlouho jsem se knihou prokousávala, jednou jsem od ní i odešla, po čase jsem ji dorazila. První část se pomalu odvíjí, místy je až rozvleklá, závěr už má rychlý spád. Je to smutný příběh o těžkostech v životě sirotka a lásce ke zvířatům.

05.11.2023 4 z 5

Buď v pogodě Buď v pogodě Sandra Pogodová

Oddychovka, úsměvné.

17.09.2023 3 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Pohodové, odpočinkové čtení. Psáno čtivě. Příběh sice postrádal výrazné zvraty a tak nějak od půlky doplynul očekávatelně, ale i tak to bylo dobré.

29.08.2023 3 z 5

Hoď se do pogody Hoď se do pogody Sandra Pogodová

Úsměvné povídky. Ty od pana Richarda ocení spíš asi generace mých rodičů a starší, ale četly se všechny pěkně.

24.08.2023 3 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Lehké letní čtení. Eloise překvapila, takovýto vývoj jejího charakteru jsem úplně nečekala. Hrdí bratři nezklamali, to mi přišlo až přehnané.

13.08.2023 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Lehké letní čtení, už někde za půlkou bylo téměř vše vyřešeno, byla jsem zvědavá, o čem zbytek knihy bude, ale nakonec to bylo v pohodě. Postava Penelope je trochu známá už z předchozích dílů, je to sympaťanda. Od Colina jsem moc nevěděla, co čekat, ale i on se nakonec vyšvihl na úroveň bratrů. Už se těším na seriálovou verzi.

11.08.2023 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Čtivé, příjemné. Oddechovka. Seriál o Bridgertonových posouvá tyto knihy do vyšší ligy.

24.07.2023 3 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Příjemné čtení, vtipná zápletka, sympatičtí hrdinové.

14.07.2023 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Zápletka je na úrovni autorů světových detektivek. Kniha se četla hezky, místy pasáže, které celkem nic neříkaly, ale knihu hodnotím velmi pozitivně.

18.06.2023 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Průměr. Od této autorky jsem už několik knih četla, nenadchne, neurazí. Jako oddychovka dobré, ale dám si teď chvíli pauzu od Caplin.

08.05.2023 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dobré, ale místy trochu roztahané, čekala jsem na pořádné napětí, jak bývá v jiných knihách, ale moc jsem se nedočkala. V tomto žánru jsou určitě i lepší knihy, tuto jsem nečetla jedním dechem.

29.03.2023 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Hezký, ale dost smutný příběh. Kniha psána čtivě, přečtená jedním dechem. Hlavní hrdinka neztrácí optimismus a naději ani v těžkých životních situacích, do této doby se výborně hodí.

23.02.2023 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Moje druhá kniha od tohoto autora a zase pecka! Děj místy pro silné žaludky... Nápadité, čtivé, nemám co vytknout. Pro mě jeden z nejlepších autorů tohoto žánru.

19.02.2023 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Pecka! Po dlouhé době něco. k čemu téměř nemám výhrady! Napínavé do poslední kapitoly. Určitě to není poslední kniha, co jsem četla od tohoto autora.

08.02.2023 5 z 5