Hotýlek na Islandu ekniha

Lucy nic nechybí, má dobrou práci v hotelu a přítele. Jenže stačí jedna jediná nehoda a vše se změní – dostane padáka a kopačky. Její život je náhle v troskách, nedaří se jí najít novou práci, úspory docházejí a už brzy nezbude nic jiného než se přestěhovat zpátky k rodičům, a to za žádnou cenu nechce. Takže když jí personální agentura nabídne místo manažerky hotýlku Polární záře na Islandu, okamžitě přijme i přes to, že nesnáší zimu. Po příjezdu se nemůže zbavit dojmu, že udělala chybu. Jako šéfová se navíc uvede naprostým trapasem, takže pochybuje, jestli ji podřízení přijmou. Jenže pak jako by jí osud dal znamení, že má zůstat. V noci se na nebi roztančí polární záře a Lucy se při sledování toho fascinující podívané rozhodne vytěžit z téhle životní příležitosti co nejvíc. Využije všech svých znalostí a zkušeností a postará se, aby se z Polární záře stal nejúžasnější romantický hotel na celém Islandu! Hotel má špatné hodnocení a je poloprázdný, takže ji čeká pořádně tvrdá práce. Lucy dělá, co může, ale má pocit, že se jí někdo snaží škodit. Jsou k ní všichni kolegové upřímní? Může jim důvěřovat? Navíc ji začíná zneklidňovat barman Alex… Mezi ním a Lucy to sice jiskří, ale záhy se ukáže, že Alex skrývá nějaké tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454746/big_hotylek-na-islandu-NU8-454746.jpeg 4.2643

Romantické útěky / Romantické úteky 4.

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis

The Northern Lights Lodge, 2019

Kniha Hotýlek na Islandu

hanka9238
27. listopadu

Po přečtení hodnocení jsem teda čekala mnohem, mnohem víc.
Za mě nuda, ani jsem to nedočetla. Ani jsem nemusela, je mi jasné, jak vše dopadne.
Bohužel, i od oddechovky čekám trochu víc...

Alča25
21. listopadu

Krásná oddychová knížka na víkend. Mám moc ráda tuhle sérii romantických útěků a tenhle zatím považuji za nejlepší. Třeba je to i tím, že mě Island už dlouho láká.

PájaHája
20. listopadu

Oddychovka. Taková červená knihovna. Ale krb, svíčky, hřejivé deky a výhled do zasněžené krajiny a přírodní krásy Islandu, to mě bavilo.

martineden
10. listopadu

Romantika jako blázen a zároveň pozvánka na Island. Ale těch klišé u popisů milostných scén... To by snad i Stanislav Rudolf popsal líp.

Anitram8
08. listopadu

Hledala jsem nějakou oddechovku do pošmourného podzimu a protože jsem navíc nedávno byla na Islandu, šáhla jsem po této knize. Bylo to jednoduché, předvídatelné, ale já dostala přesně to,co jsem od této knihy čekala a jsem tak spokojená.

michaela2338
06. listopadu

Knihu jsem si půjčila díky kladnému hodnocení na databázi. Vyklubal se z toho turistický průvodce po Islandu a taky růžová romance, která si nezadá s Rosamunde Pilcher. Obávám se, že se nadšení nekonalo.

Martina157
05. listopadu

Příjemná oddechovka

Kája95
01. listopadu

Obálka úplně vyzývá k uvaření čaje a začtení se. Knížka je milá, čtivá. Jako oddychové čtení se dá určitě vřele doporučit. Asi každý hned ví, jak dej skončí, ale nevadí i takové čtení musí občas být. Příjemné