Hoď se do pogody

Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší! Dotisk v r. 2020...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407549/big_hod-se-do-pogody-SyO-407549.jpg 3.786

Kniha Hoď se do pogody

Lka

Pěkná kniha, vhodná na odreagování a pobavení. Sandry povídky se mi určitě líbily víc. U některých jsem se opravdu mohla potrhat smíchy.

Česneksmedem

Vítám každého, kdo si umí udělat srandu i ze sebe a nestydí se za to. Zde se mi toho dostalo v maximálním měřítku a navíc i s velkou dávkou inteligence, citu a porozumění.
Přiženit se do této rodiny, asi bych si nejvíce rozuměl s tchýní, ti zbývající dva exoti jsou už na mé staré nervy přece jen silný kafe. Příběhy jsou psány oba autory na střídačku. Knihu vřele doporučuji!!!

L.Helena
16.12.2021

Audiokniha
Pobavila jsem se. Vtipné a zároveň laskavé vyprávění. Tatínek je poměrně svérázný, je až s podivem, že Sandra přežila své dětství.

Aranel15
19.10.2021

Více se mi líbily povídky od Sandry, ale celá kniha se dobře čte a je vtipná.

Acnaj
30.09.2021

Kniha je vtipná příběhy jsou opravdu neuvěřitelné:-)... Pogodovic rodinku mám ráda:-)

tabaluga
21.09.2021

Kniha svůj účel splnila, chtěla jsem si přečíst knihu, u které se odreaguji a tato to splnila na 100%.nektere povídky byly opravdu vtipné.. Paní Pogodovou mám jako herečku ráda.

zoew
26.08.2021

Nevím proč, ale nějak mi tahle kniha nesedla. Párkrát jsem se zasmála, ale celkově mě to nenadchlo. Paní Pogodovou budu mít radši jako herečku, než spisovatelku.

em75
12.08.2021

Potřebovala jsem nějakou oddechovku pro zasmání a tak jsem náhodou v knihkupectví sáhla po téhle knížce, aniž bych si předem četla hodnocení. Paráda. Nezklamala. Tata a jeho dcera napsali skvělé povídky a představa, že to opravdu všechno zažili .. Určitě si koupím i druhý díl.