Hoď se do pogody

Hoď se do pogody https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407549/bmid_hod-se-do-pogody-SyO-407549.jpg 4 224 78

Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší! Dotisk v r. 2020... celý text

Areska7
13.05.2021 3 z 5

Pro mě byly povídky Sandry lepší než tatovi, u dvou jsem i brečela smíchy, ale jen v první polovině knihy, pak už to byla jen taková oddechovka. Ale joo, od těch thrillerů to byla fajn změna

Doubravka1975
02.04.2021 5 z 5

Pohodové a Pogodové čtení :):):)
Možná o trošku víc se mi líbily tatovy kapitoly

KateTheBlogger
08.02.2021 5 z 5

Knížka u které budete chrochtat blahem. Výbuchy smíchu během čtení a slzy smíchu jsou zaručeny!

JáraTym
26.12.2020 5 z 5

Kniha u které se budete nepokrytě řezat smíchy! Pogodovic osobitý humor je v každé ze čtyřiceti originálních povídek a zhltl jsem ji jedním dechem za dva večery! Nemůžu než vám ji doporučit!

Damato
09.12.2020 5 z 5

Já prostě Sandru miluju, taková pohodová holka a její čtení je naprosto stejné jako Sandra. Pohodové, milé, bezproblémové , odpočinkové.... doporučuji po dni plném chaosu a nervů si sednout k této knize a nechat se Sandrou uklidnit a vědět, že každý máme nějaké starosti a trápení a ty lze řešit s chladnou hlavou a s kladným přístupem k humoru se vše zvládá lépe.

ydnac
04.12.2020 4 z 5

Zábavná knížka ve které na střídačku vypráví vtipné rodinné historky Sandra Pogodová a její otec. No takhle :-) já u některých měla výbuchy smíchu až ostatní kolem nadskočili :-) takže já jsem se skvěle odreagovala a pobavila :-) Akorát musím přiznat, že zábavnější mi přišlo vyprávění od Sandry.

"Zhruba do měsíce jsem vypadala, jako když chodím na pravidelné masáže obuškem od krku dolů:-)"

Určitě doporučuji :-)

socka123
25.11.2020

Nenáročné čtení, pro mě nic moc...raději se vrátím k historii, co mám ráda. Knihy s příběhem a napětím.

deedulka
22.11.2020 2 z 5

Čekala jsem od knihy něco trochu jiného. Třeba více mnou oblíbené Sandry Pogodové a ne jen cca 3 její pořádné příhody. S tatou se sice ve vyprávění příběhů střídali, ale když přišla na řadu Sandra, tak většinou stejně vyprávěla, co stalo tatovi. Tata pak ve svých příbězích vyprávěl příběhy své a svých kamarádů. I jazykem mi byla mluva Sandry bližší. Tata hovořil trochu složitějším jazykem. Připomínalo mi to tatovy memoáry. Kdyby byla kniha psaná Sandrou o Sandře, věřím, že by to aspirovalo na 5 hvězdiček. Takhle za mne jen slabé 2. Co ale musím ocenit je, že si ze sebe oba dokáží udělat srandu a jsou ve vyprávění velkoryse upřímní.

Bibionyka
19.06.2020 4 z 5

Nenáročná zábava, dost jsem se zasmála, takže kniha splnila svůj účel.

Marcela52
16.06.2020 2 z 5

Kniha mě zklamala, čekala jsem dobrý humor, ale bylo to spíše takové nemastné neslané líčení rodinných historek, takže nic moc...

susan333
16.04.2020 odpad!

Zakoupila jsem mamce k narozkám, nakonec jsem četla já jako první jen několik povídek, na další jsem ztratila chuť. Nijak mě to neoslovilo, nerozesmálo. Zde jsem doplatila na to, že při koupi vybírám intuitivně, a že jsem si blbec nepřečetla nějaký úryvek v knihkupectví. Nechala jsem se zlákat pěknou obálkou knihy, textem na zadní části, tím, že autorka je naživo veselá a vtipná, ale bohužel to bylo jen pozlátko. Asi audiokniha by byla lepší, ale takto mě bohužel vůbec nezaujalo.

Vladimir8177
05.01.2020 5 z 5

Super kniha, u které se pobavíte.

cori
23.10.2019 3 z 5

Zábavné rodinné historky k ukrácení dlouhé chvíle v autobuse nebo ve vlaku. Nejvíc mě pobavila story o cestě do Bulharska bez čelního skla, kdy se rodina vyzbrojila čepicemi a lyžařskými brýlemi, zábavný byl i opilý dědeček se šavlí v tramvajových kolejích i lyžařské eskapády pana Pogody.

ladyfromskye
05.09.2019 4 z 5

Knížka Hoď se do pogody splnila má očekávání - příjemně strávený čas s příjemně humornou knížkou. Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi dobrý humor.

Boogie007
02.09.2019 4 z 5

Knížku jsem si objednala po poslechu pár povídek na rozhlasových vlnách. Četla je přímo spoluautorka. Tento košt stačil k tomu, aby ve mě vyvolal touhu si přečíst víc. A opravdu jsem nebyla zklamaná, bavila jsem se a na závěr litovala, že už je konec.

IrenaLuzarová
21.08.2019 3 z 5

Příjemné, pohodové, nenáročné a oddychové počteníčko. Střídají se povídky Sandry a jejího otce, vtipně sebekritické, milé a prostoupené láskou k rodině a rodné Olomouci.

P.ary
28.05.2019 4 z 5

Chcete si přečíst něco nenáročného, u čeho nemusíte moc přemýšlet? Pak je tato kniha pro vás to pravé. Vtipné příhody ze života, které pobaví :-)

okeey
12.05.2019 5 z 5

Tohle je knížečka, která se hodí na dovolenou, k vodě, na zahradu, do postele anebo když si prostě říkáte, že ta vaše rodina přece nemůže být tak nemožná. Zkrátka kniha do pohody i nepohody.
Vtipné historky z rodinného života Pogodových a musím přiznat, že jsem si dost často říkala: ,,Tohle prostě nevymyslíš." Takže ano, věřím, že všechny historky jsou pravdivé. Knihu rozhodně doporučuji, je to nenáročné oddychové čtení.

humor vzpomínky rodina Olomouc

Autoři knihy