Hoď se do pogody

Hoď se do pogody https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407549/bmid_hod-se-do-pogody-SyO-407549.jpg 4 224 78

Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší! Dotisk v r. 2020... celý text

Damaj
09.04.2022 3 z 5

Oddychová knížka s humornými příhodami ze života Sandry Pogodové a jejího otce. Někdy se člověk až ptá, zda je jeden člověk schopen zažít tolik zábavných katastrof.

Miška74
06.04.2022 4 z 5

Knížku jsem si vybrala jako oddychovou vsuvku mezi thrillery. Sandru Pogodovou mám moc ráda a tak se mi knížka moc líbila. Je ale pravdou, že mi díky psané formě chyběla ta Snadrina prezentace a smích. Knížka se četla moc dobře a pobavila.

Martiiiik
17.03.2022 4 z 5

Sbírka příběhů rodiny Pogodových, vyprávěných Richardem nebo Sandrou.. Musím přiznat, že občas se člověk opravdu od srdce zasmál, občas tam bylo napsané, že oni se tomu smáli a asi bychom měli taky.. Ale napsané to bylo opravdu mile, takové lidské, žádná snaha o něco, co to není.. Žádný kýč ani patos.. Prostě život :-) Tedy trochu ztřeštěný :-D

Knihomolka506
08.03.2022 5 z 5

První "díl" vtipných biografických stripů jedné slavné rodiny byl skvělý recept na depresivní nálady . Anebo, když máte den blbec a nic se Vám nedaří , jěště ke všemu rozbijete vázu :) Uvidíme co přinese druhý.

Le Chat
27.02.2022 4 z 5

Také já jsem se k této knize dostala díky silvestrovské Všechnopárty. Čekala jsem oddechové čtení, to kniha určitě splňuje. Některé povídky se mi líbily víc, některé poněkud méně. Nakonec hodnotím celek 4 hvězdičkami a nevylučuji, že si časem přečtu i druhý díl.

rumova_kulicka
21.02.2022 3 z 5

Paní Sandru mám ráda, je to neřízená střela. Povídky by ale mnohem líp vynikly, kdyby byly v audio verzi. Takto psané mě bohužel tolik nepobavily.

Kopretinka784
12.02.2022 4 z 5

Díky Všechnopárty jsem zjistila, že Sandra Pogodová sepsala některé svoje zážitky do knihy. A protože její podání zážitků bylo nezapomenutelné, obě její knihy jsem si pořídila. Byla jsem zvědavá na vzpomínky pana Pogody. Nezklamal. Je poznat, po kom Sandra má smysl pro humor. Navíc si mě získal tím, že pochází z Olomouce a Olomouc v mnoha vzpomínkách figuruje. Oprášila jsem si tak vzpomínky na krásná místa v Olomouci, kde jsem studovala.
Nemůžu říct, že jsem se smála od začátku do konce, ale u některých povídek jsem opravdu slzela smíchy.

Lka
19.01.2022 4 z 5

Pěkná kniha, vhodná na odreagování a pobavení. Sandry povídky se mi určitě líbily víc. U některých jsem se opravdu mohla potrhat smíchy.

Česneksmedem
13.01.2022 5 z 5

Vítám každého, kdo si umí udělat srandu i ze sebe a nestydí se za to. Zde se mi toho dostalo v maximálním měřítku a navíc i s velkou dávkou inteligence, citu a porozumění.
Přiženit se do této rodiny, asi bych si nejvíce rozuměl s tchýní, ti zbývající dva exoti jsou už na mé staré nervy přece jen silný kafe. Příběhy jsou psány oba autory na střídačku. Knihu vřele doporučuji!!!

L.Helena
16.12.2021 4 z 5

Audiokniha
Pobavila jsem se. Vtipné a zároveň laskavé vyprávění. Tatínek je poměrně svérázný, je až s podivem, že Sandra přežila své dětství.

Aranel15
19.10.2021 5 z 5

Více se mi líbily povídky od Sandry, ale celá kniha se dobře čte a je vtipná.

Acnaj
30.09.2021 4 z 5

Kniha je vtipná příběhy jsou opravdu neuvěřitelné:-)... Pogodovic rodinku mám ráda:-)

tabaluga
21.09.2021 4 z 5

Kniha svůj účel splnila, chtěla jsem si přečíst knihu, u které se odreaguji a tato to splnila na 100%.nektere povídky byly opravdu vtipné.. Paní Pogodovou mám jako herečku ráda.

zoew
26.08.2021

Nevím proč, ale nějak mi tahle kniha nesedla. Párkrát jsem se zasmála, ale celkově mě to nenadchlo. Paní Pogodovou budu mít radši jako herečku, než spisovatelku.

em75
12.08.2021 4 z 5

Potřebovala jsem nějakou oddechovku pro zasmání a tak jsem náhodou v knihkupectví sáhla po téhle knížce, aniž bych si předem četla hodnocení. Paráda. Nezklamala. Tata a jeho dcera napsali skvělé povídky a představa, že to opravdu všechno zažili .. Určitě si koupím i druhý díl.

twigxi
10.08.2021 3 z 5

Pohodova knizka. Vice se mi libily Sandriny pribehy, ale prolozit to tatinkovimi povidkami bylo osvezujici.

kikies
31.07.2021 4 z 5

Velice příjemné a veselé čtení. Pogodovi jsou evidentně dost ztřeštěná rodinka a své zážitky a trapasy umí prodat dál. Nebudu tvrdit, že jsem se válela smíchy po zemi, ale zasmála jsem se, na chvíli jsem vypnula a bylo mi příjemně. A jako bonus - v mém případě - jsem ve vyprávěních poznávala známé olomoucké prostředí, jehož výskyt si v knihách vždycky užívám.

regulax
28.06.2021 2 z 5

Kniha se srdcem na obálce, to byl hlavní důvod. Jsou lidé, kteří umí ze svého činu udělat příběh. To je podstatou této knihy. Úsměvné rodinné příběhy, které jsou vyprávěné s humorem. Ve skutečnosti stát se to mi, tak bych asi popravdě šílela...

DreamerX9
14.06.2021 4 z 5

Výborná, vtipná a milá knížka! Sandra Pogodová má úžasný smysl pro humor, který pobaví snad každého zároveň se nebojí z udělat že sebe srandu nehledě na to jak moc velký trapas to je. Líbí se mi propojení jejich příběhů a příběhů jejího tatínka. Myslím že věkově sedne každému

Klesňa
16.05.2021 4 z 5

Měl jsem chuť dát si pauzu od složitých příběhů a přečíst si něco nenáročného a veselého. Tahle knížečka se mi přesně trefila do nálady! Najdete v ní veselé historky, které na střídačku vypráví buď Sandra Pogodová, nebo její tata. Podle mě je to ideální čtení na cesty, válení u vody nebo na zahradě. Příběhy jsou totiž krátké a tak je jednodušší knihu odložit a jít třeba na procházku, nebo se ochladit ve vodě. Navíc mi skvěle sedí k letnímu počasí. Pokud se během relaxování chcete i trochu pobavit, určitě doporučuji tuhle knížku. Moc se mi líbilo, že nejde o žádný inteligentní humor, ale o vtipné příběhy obyčejného člověka. Připadáte si tak, že sedíte někde s kamarády a vyměňujete si své historky a trapasy. Samozřejmě mi některé situace přišli méně vtipné než jiné, ale na oddechovku je to ideální. Jediné co bych v knize mít nemusel, jsou historky s (nevím jak to lépe popsat) tzv. fekálním humorem. Číst si o střevních problémech člověka, psa nebo zkušenosti s klystýrem není můj šálek čaje, ale na druhou stranu jde vidět, že se s námi Pogodovi podělili opravdu o všechno. Sandra a tata nám touto knihou předávají jasné poselství: „Neposrat se ze svých průserů a trapasů, ale brát je s humorem.“ Vždyť když nejde o život, jde o … IG: @klesnacte

humor vzpomínky rodina Olomouc

Autoři knihy