Ivet_V Ivet_V komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Pořád to bylo stejně roztomilé a sladké jako předchozí díl, ale podle mě to bylo takové vycpáfkové. Celou dobu vpodstatě jen sledujeme jak se jejich vztah prohlubuje. A to by se dalo rozdělit do prvního a třetího dílu.

04.03.2021 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Překvapilo mě, jak snadno se mi to v angličtině četlo. Bylo tam jisté kouzlo, které mi v překladu chybělo.

Hate List Hate List Jennifer Brown

Nebylo to nic moc, možná protože jsem měla moc vysoká očekávání. První polovina se hrozně táhla, nemohla jsem se začíst a hlavní hrdinka mi nesedla. Potom se to zlepšilo, ale pořád to nebylo nic moc. Ale celkově celý příběh byl dobrý a normální ze života. Nemyslím tím tu střelbu, ale jak se s tím Val musela vyrovnat.

04.03.2021 2 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Krásný a trochu smutný dojemný příběh. Je to moje první kniha z druhé světové války. Knihu jsem dostala jako povinou četbu, sama bych si ji nevybrala, ale příjemně mě překvapila.

Fenomén Fenomén Marie Lu

Konečně jsem to dočetla. Od první třeniny se to hrozně táhlo, skoro všechen děj i postavy jsem odhadla dopředu. Až na konci to začalo být napínavé. Ale co ti hlavní hrdinové!? Když byli na stejné lodi a měli táhnout za jeden provaz, vůbec se neshodli a měli úplně jiné názory. Kvůli tomu mi přišlo, že se k sobě vůnec nohodí. Ale ke konci, si to vyjasnili a byli zase spolu úplně dokonalí. Ale to co se stalo na tom konci, jako proč?! Musím rychle přečíst další díl.

04.03.2021 3 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Tento komiks zná snad už každý. Byl krásný a odpočinkový. Stihnete ho přečíst za půl hodinky. Je hlavně pro milovníky upírů a vlkodlaků, kterým vykouzlí úsměv na tváři. Mně se moc líbil.

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Takový docela normální příběh holky na střední škole. Bylo to vtipné a romantické. Jenom mi tam něco chybělo do těch pěti hvězdiček.

Faja Faja Petra Stehlíková

Tohle bylo rozhodně mnohem lepší než 1. díl. Kdo odložil Naslouchače z jakéhokoli důvodu, tak ho vemte a dočtěte a hned se vrhněte na toto. Protože tohle musíte číst! Tady nejsou žádná hluchá místa, kde by se nic nedělo, a naopak jste napjatí celou knížku. Ale zase ten otevřený konec! Potřebuju pokračování!

Stela a Vajíčkový strom Stela a Vajíčkový strom Richard Dungworth

Krásná knížka pro malé děti. Dobře viditelný text, kterého je tam poskromnu, na obrázcích, takže se to pěkně čte. Na konci jsou otázky pro zopakování děje. Tato knížka je jak stvořená pro první přečtení celé knihy pro malé děti.

Tajemství Tajemství Anna Todd

Konečně dočteno. Hrozně se to táhlo a nic moc se tam nedělo, až na pár výjimek. O proti předchozím dílům tam bylo hodně sexuálních scén, možná protože to je tlustší knížka, ale i tak jich tam na mě bylo moc. Ale musím uznat, že to tajemství mě překvapilo.

04.03.2021 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

První díl se mi líbil víc. První polovina se mi hodně líbila, ale od druhé třetiny se to táhlo a pořád opakovalo. Moc se mi, ale líbilo jak se tam objevují citáty z klasik.

Pouto Pouto Anna Todd

Do půlky to vůbec nevypadalo, že je to závěrečný díl, ale potom se to rozjelo. Byly vidět pokroky a vývoj postav. A ten konec byl dokonalý, přesně takový jaký jsem si pro Hessu představovala.

Polibek Polibek Anna Todd

Nejprve jsem viděla film a moc se mi nelíbil, ale chtěla jsem tomu dát ještě šanci a přečíst si to. A rozhodně to bylo mnohem lepší než film! Mnohem líp se mi orientovalo v postavách a Hardin je tady mnohem lepší a hezčí (jestli můžu soudit podle popisu).

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

I když jsem to nečetla o Vánocích, je to krásný vánoční příběh. Celé je to psané jako pohádka, takže předem víte, jak to celé skončí, ale přesto je to čtivé. Naladí vám to tu správnou vánoční náladu a připomene vám o čem Vánoce ve skutečnosti jsou.

01.03.2021 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Hlavní hrdinka už nebyla tak hrozná jak v předchozím díle. Dokonce jsem ji v některých chvílích rozuměla. Sice ten konec nebyl takový, jáký jsem celou dobu chtěla, ale byl i tak moc dobrý. Líbilo se mi, jak vidíme, že se America s Maxonem mají pořád hrozně rádi a mají šťastné manželství.

01.10.2020 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Hlavní hrdinka byla ze začátku hrozně nafoukaná a panovačná, ale postupem knihy se to zlepšovalo. Skoro okamžitě jsem si našla mezi soutěžícími favorita a celou dobu jsem byla napjatá, aby jim jiný soutěžící nezkřížil cestu. Sice tento díl nebyl tak dobrý jako první trilogie, ale byl to příjemný návrat do tohoto světa.

01.10.2020 4 z 5

První První Kiera Cass

To bylo tak dokonalý! Lepší než oba předchozí díly dohromady. Bylo to krásný, někdy smutný, ale hlavně dojemný. Nikdy jsem nevěřila, že si tak moc oblíbím Celestu.

Elita Elita Kiera Cass

Byla to krásná, zamilovaná, ale i smutná knížka. Dokonce i slza ukápla (a to se nestává často). Maxona zbožňuji čím dál víc!

Selekce Selekce Kiera Cass

Přestože všichni tuto knihu chválí, neměla jsem vysoká očekávání. Jsem nesmírně příjemně překvapená! I když mě překvapil ten otevřený konec, musím dát za pravdu většině fanouškům a přiznat, že Maxon je naprosto dokonalý.????

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Byl to krásný návrat do tohoto světa. Vážně mi to některé části doplnilo. Líbila se mi část z pohledu Maxona a Marlee. Zajímavý byl pohled Celesty a hrozně dojemné bylo to Druhé výročí. Zkrátka to bylo zase celé dokonalé!