Šťastně až navěky

Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Bonusové scény, epilog, mapy a ilustrace navíc! (zdroj: NeoLuxor)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/300436/stastne-az-naveky-XqJ-300436.jpg 4.3868

Selekce

Happily Ever After (2015)

Povídky, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

knizniblazen1

Krásná. Pro všechny kteří milují Selekci.

saez

Tahle kniha už ani nemusela vzniknout. Autorka jen ždímala původní námět. Přečetla jsem vše, ale zítra pravděpodobně nebudu vědět o čem o to vlastně bylo.

books_are_life

Ach, jak já miluju Selekci... :)

wildXchos

Sice je hezké dozvědět se něco navíc o postavách ze Selekce, ale většinu událostí z této knihy už jsme znali z jiných knih, a navíc mi připadalo, že se jednotlivé dívky povahou skoro neodlišují. Třeba Amberly se svým způsobem chovala vlastně stejně jako America.

3lis

Skvělá kniha a jsem ráda, že jsem si mohla představit další díl pro mě užasného serialu, který se odehrává v této serii. Trochu mě zklamalo jak málo je napsano u Maxona čekala jsem nějaké zajímavosti. Nevadí i tak ta knížka bude v mém srdci jedna z nejoblíbenějších.

Harmiona
09. záříodpad!

Už podle popisu musí být kniha úžasná.

makynka911

Uzavření světa Selekce. Mám z povídej rozporuplné pocity. Hodně se mi líbila Marlee, Amberly a Celesta. Naopak Maxonova povídka a povídka o Aspenovi a Lucy už tolik neupoutaly. Nicméně se mi toto završení knih velmi líbilo a jsem ráda, že jsem se si celou sérii přečetla :)

silvinka12

Tohle byla moje poslední kniha ze světa selekce. Je mi tak líto, že musím ten kouzelný svět opustit. Tahle kniha povídek dodává celé sérii ještě větší kouzlo. Nejvíc se mi líbily povídky o Amberly a Marlee. Zato se u mě moc nechytila povídka o Aspenovi a Lucy. Jejich příběh mohl být o něco delší, stejně jako Druhé výročí, mohl mít o deset stránek více. Ale jinak prostě nádhera, všechny knihy od Kiery se přečtu znovu!

Míša06

Kniha byla opět napsána velmi dobře. Obálka se mi líbila o trochu méně, ale i tak patří k těm lepším. KNiha obsahuje hodně povídek, a mě se asi nejvíce líbila ta o Amberly a Clarksonovi a bylo docela zajímavé číst kapitolu o Maxonovi. Kniha se mi líbila, a doporučuji ji všem, kterým první tři díly o Americe a Maxonovi nestačili.

LuScha

Opět jsem si tu knížku užívala :). Mohu doporučit

maja11231

Bylo super zjistit jak se cítili i ostatní během Selekce (ne jenom America)
Doporučuji ❤

mishka1976

Tento díl mne zaujal nejvíce (mám přečten 1.-3. díl Selekce). Krásně dokresluje pozadí i hloubku některých činů a rozhodnutí.

Knihomolka10942

Tento díl se mi moc líbil. Doplňuje celý příběh Selekce, a dozvite se tu věci které v sérii nebyly. Mě nejvíc zaujal příběh Merlie a Cantera. Za mě pět hvězdiček.

Rozik

Ostatní díly mě zaujaly více

Tofinka

Krásné doplnění celé série Selekce. Opravdu milé příběhy, ať už se jednalo o královnu Amberly, nebo příběh vyprávěný z pohledu Marlee...
Oceňuji první seznámení prince Maxona a Americy z pohledu prince (to se mi líbilo z celé knihy asi nejvíc spolu s povídkou Miláček)❤.

Obálka je podle mě jednoznačně nejslabší z celé série, ale velmi se mi líbily kresby na začátku každé povídky.

Laughtubbe

Páni ! To je ale něco. Sbírka úžasně napsaných povídek obohacena o krásné ilustrace. Sérii Selekce zbožňuji. Je to úplně něco jiného než normálně čtu. Žádní upíři a jiné krvelačné bestie...jen princezny. Krásné oddychové čtení ke kterému se budu stále vracet. Tato kniha mi doplnila mezery v příběhu. A co si budu nalhávat, ten obal je dokonalý :*. Doporučuji úplně všem. Mám v nic uložené čtyřlístky.

Siu83

Hezké doplnění k celé sérii

Hania932

Velmi krásná a zajímavá knížka! Postavy ze Selekce miluju a toto bylo příjemné čtení.

warca

Pro doplnění série je tato kniha nezbytná. Dovolí vám se alespoň na chvíli vrátit do světa prince Maxona, podívat se na příběh jeho rodičů a nahlédnout do životů ostatních oblíbených postav.
Příběhy byly postavé jako ostatně celá Slelekce. Prostě krása.

Ažula

Tuto knihu hodnotím, jako knížku doplňkovou, ne součást série. Jsem totiž hrozně ráda, že ji autorka napsla. Vždy mě zajímaly i osudy vedlejších postav. Konečně jsem se třeba dozvěděla, co se stalo s Marlee. Vžila jsem se do příběhů a knížku si opravdu užila.

Torino

Všechny příběhy jsou zajímavé a aspoň mě vtáhly do děje stejně jako knihy. Každý příběh má jiné plusy a jiné mínusy. Mě osobně se kniha velmi líbila, dovysvětlila, co bylo potřeba dovysvětlit. Líbilo se mi, že každá povídka je psaná v ich formě z pohledu dané postavy. Příběhy jsou sestaveny z již známých scén (které jsme četli v předešlých knihách), které jsou právě z pohledu někoho jiného než hlavní hrdinky, ale jsou tam odhaleny úplně nové scény, které jsme si mohli jen domýšlet. Zároveň jeden příběh, a to příběh královny Amberly, je zasazen přibližně o 20 let dříve, než se odehrává náš děj, takže se dozvíme něco úplně nového a celkem překvapivého. Jen je mi líto, že tam chyběl příběh Georgie.

misak94

Povídky jsou moc krásně napsané a skvěle dotváří příběh. Bylo velice zajímavé vidět stejné prožitky očima někoho jiného :) moc povedené.

quinefer

za me asi nejlepsi kniha zatim. asi by mi vyhovovalo lip kdyby byl cely pribeh vypravem spise ocima Maxona nez vecne ufnukane Ameriky. Ale co uz nejsem cilova skupina tak je to asi jedno.

Katnissia

Celkově se mi tato série knih četla dobře a působila na mě klidným dojmem. Kniha Šťastně až na věky je takovou sladkou tečkou na konec. Všechny povídky se mi líbily, i když mi některé postavy byly nesympatické. Oceňuji, že autorka napsala příběhy i jiných postav.

Perry

Tato kniha je opravdu "třešničkou na dortu".
Popravdě nemůžu říct, který z příběhů mě bavil nebo zaujmul více. V každém mě něco překvapilo a zase jsem různé situace vnímala trošku z jiného úhlu.
Pro královnu Amberly jsem našla pochopení. Vztah Americy a Maxona mě okouzlil. Strážce ve mě probudil naději. Miláček došel řádného zakončení. Celesta uchvátila, ale nepřekvapila. A komorná? Nakonec více získala, než ztratila. ♥

whiolet

Nepřišlo mi, že tato kniha doplňuje, to o čem celá Selekce byla, spíš jsem z ní měla dojem, že je to taková "čekačka" před tím, než autorka vydá další díl.
Jinak to bylo nenáročné holčičí čtení.

mazlak

Pro ty, co přečetli celou sérii je to krásná a doplňující tečka. Některé povídky byly úžasné, některé o něco méně vydařené, ale to vše záleží na tom, kterou postavu si kdo zamiluje. Proto je velice těžké poukázat na to, která povídka je ta horší. Já osobně nemusel krále Clárksona, ale určitě se najdou čtenáři, kterým tato postava nevadila a pochopili jeho postoj. Celkově super knížka a celá série.

Aaginka

Super dodatek. Hlavně kapitola Druhé výročí.

vodopad152

Kniha se mi líbila, ale musím uznat že v ní byly i slabší díly. Přes všechny nedostatky mi, ale krásně dokreslila celý příběh Selekce.

Hermiona8703

Pro milovníky série nutnost! A ty ilustrace..ah. Mně se velice líbily povídky z pohledu Maxona, protože ho úplně miluju :D a taky královna. Ocenila bych víc povídek o ní a Clarksonovi. Co se mi naopak nelíbilo byla povídka s Aspenem. To že Americu miloval jsme věděli už dávno a nic nového jsme se nedozvěděli.

povídky princezny reality show láska pro dívky americká literatura

Kiera Cass

Kiera Cass