illca2 illca2 komentáře u knih

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

To nejlepší z knížky byl prolog a epilog... Škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného.

29.03.2021 2 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Asi nejlepší z knížky byl prolog a epilog...škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného

29.03.2021 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

co napsat? Moc krásné. Díky Colleen zažívám úžasné příběhy plne emocí. I po přečtení člověk nad tím přemýšlí. Nedokáže se od knížky odtrhnout dokud není konec. Zasloužené hvězdičky.

28.03.2021 4 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Za mě určitě lepší díl, jak ten předešlý. Emotivní příběh, který dokáže v člověku vyvolat spoustu emocí. To čím si musela projít Beth, je svinstvo. O to mě víc těší, že potkala takového spravňáka jako je Ryan.

25.03.2021 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Pro mě kniha byla překvapením. Čekala jsem X stránek o sexu a o středoškolských laskach, které v takových knížkách jsou . A ono BUM. Příběh nejen hlavních hrdinů, ale i těch vedlejších vás nutí zamýšlet se...

24.03.2021 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Pro mě zklamání... jak Rule, tak Jet mě neoslovili. Asi jsem pořád čekala něco víc.. No i tak se to, ale dalo dočíst.

22.03.2021 2 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Příjemná oddechovka. Nic velkého jsem nečekala. Problémový kluk, bohatá holka a hopla zápletka a příběh je na světě...

21.03.2021 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Po předchozích dílech se mi do čtení této zrovna moc nechtělo. Knížku jsem otevřela a četla a četla a nakonec bylo po všem. V předchozích dílech mi Sawyer připadala jako kráva.. No jak se říká, nikdy nikoho nesud předem! Krásny příběh a zasloužené hvězdičky.

19.03.2021 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Na můj vkus se to nějak vleklo. Knížka se četla dobře, příběh měl spád. Ale stejně mi to přišlo nekonečné...

18.03.2021 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příjemné oddechové čtení na večer. Ale mě nějak zvlášť neoslovila. Uvidíme jaké budou další díly.

18.03.2021 3 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Opět nemůžu jinak než chválit a chválit. Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Do postavy Reece se dá velice snadno zamilovat. Zasloužené hvězdičky.

13.03.2021 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Co víc si přát po náročném dni s dvěma malými dětmi... Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Zasloužené hvězdičky.

13.03.2021 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Psát odstavce o tom, co se melo stát a nestalo, nebo kdo měl s kým být nemá cenu. TOTO je příběh s velkým P! Toto je kniha k zamyselni. Emoce vyburcovane na maximum! Za mě zatím nejlepší knížka od Coleen. Zasloužené hvězdičky ⭐⭐⭐⭐⭐

09.03.2021 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Život je svině! I když přemýšlím co napsat, nic jiného mě nenapadá. To jak spisovatelka píše, mě dokáže úplně pohlit. Tolik emocí, které dokáže vzbudit. Zasloužené hvězdičky...

08.03.2021 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Taaak a co teď? Kniha vs film.. Ooo pardon.. Za mě kniha nee, ale film- Topka. Všechny díly After dočteny. Jen člověk opravdu váha, co je lepší...asi je na každém co ho osloví.

07.03.2021 3 z 5

On On Elle Kennedy

Knížka byla takovým velkým otazníkem,velkým neznamym. I když jsem misty říkala, že číst nebudu, četla jsem. Nakonec byl konec a já si říkala proč??? ... I další knihy od autorky nezklamaly.

07.03.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Teď dočteno! Můžu mít u knihy husí kůži - ano! Vžit se do pocitů hlavních hrdinů - Ano! Ale to co jsem četla tady, jako matka 2 malých dětí je síla a vlastně na konec zjistit, že to tak nebylo je masakr emoci. Jooo konec byl odflakly, ale kniha stala za přečtení!

07.03.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Když člověk začne číst erotický román, čeká většinou jen sex s beckovym příběhem. Ale já teď během dne přečetla knížku s tak emotivní příběhem, že ten sex jsem ani nevnímala. Spisovatelka umí brnknout na správnou strunu. Opět zasloužené hvězdičky.

06.03.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak toto jsem nečekala. Úplná citová nálož! Ke konci už mi ukápla i slza. Je neuvěřitelné čim si Karen a Sky (Hope) musely projít! Knížka si zaslouží pravém hvězdičky.

06.03.2021 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Celé mi to přišlo moc uspěchané. Samozřejmě romantika, zápletka to vše tam bylo. Ale něco tomu stále chybělo...za mě 1 z nejslabsich dílů série.

04.03.2021 2 z 5