Rule

Románový příběh o dnešních mladých Američanech. První ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek. Své příběhy vyprávějí napůl sami, druhou a často i protikladnou část vyprávějí jejich přítelkyně. Vždy jde o komplikované vztahy, lásku, sex i nenávist. Rule a Shaw jsou odlišní ze všech možných úhlů pohledu. S výjimkou jednoho… Shaw Rula miluje od prvního okamžiku, co ho spatřila. Chodila s jeho bratrem – dvojčetem, ten však tragicky zemřel. Od té doby je z ní anděl strážný žijícího dvojčete. Všechno mu odpouští, chlast i děvky, nevlídné chování, vše. Ona sama je z citově chladné tzv. lepší rodiny, proto se lépe cítí v Rulově rodině, která ji zbožňuje a syna se marně snaží „znormalizovat". Shaw se nebojí divokosti, tetování ani piercingu svého Rula, který ji však považuje jen za kamarádku. Cítí, že pro ni není „správný" partner, ale nemůže si pomoci. Ona sama se snaží žít podle uznávaných společenských pravidel, kterými Rule opovrhuje. Jedna noc plná vášně všechno změní… Zůstanou spolu, aniž by zničili svou lásku – nebo sebe navzájem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400423/rule-Kc0-400423.jpg 4.1283

Označení muži 1.

Vydáno, Oldag

Rule, 2012

Kniha Rule

Renka931
02. listopadu

Pěkné čtení, vášeň, erotika, hádky a smíření... Kniha se mi líbila, je to pekné čtení, ale není to jedna z nejlepších ????????

Saraken

Obalka velmi pekna a vnutro tak isto :)

Dellphi

Četlo se to dobře. Trochu mi to připomíná knihy od Kylie Scott (Stage dive), nebo L.J.Shen. Každá v sobě má něco dobrého a něco horšího. Kylie u mě zatím vede, ale nebudu se bránit číst další knížky ani od této autorky.

Elize

Celkem lehké oddechové čtivo plné romantiky... ALE sposta odstavců, kde se autorka opakovala, vážně by stačilo, kdyby komplikované rodinné vztahy vysvětlila jednou a pak je třeba rozvedla přímou řečí, než aby se neustále opakovala zdlouhavými odstavci... zbytečné a počítám, že to většina čtenářů přeskáče, dále bych do knihy dala více přímé řeči a zaměřila se na charaktery hlavních postav, byly totiž až příliš nereálné tím nedobrým způsobem. Rule je potetovaný a opiercingovaný drsňák... k jeho zkrocení dojde během jedné či dvou stran, nepůsobí to přirozeně, naopak velmi strojené. Také se podle mého názoru měla autorka vyhnout střídavému vyprávění, protože ten mužský pohled se nikterak nelišil od ženského a to je špatně. Dalo se to přečíst celkem dobře a rychle, když člověk přeskakoval odstavce rovnou k přímé řeči, ale jako oddechové čtivo to šlo. Rozhodně nesmí čtenář očekávat kvalitní literární dílo.

rajcatko
22. srpnaodpad!

Tak autorka nalákala na drsného typa, že bude sranda, ale to ne. Chlapeček zkrotnul hned na začátku a bylo po legraci. Dějová linka nezajímavá, postavy se chovaly pitomě a vše se vlastně točilo jen kolem pitvání stupidních emocí, což je nuda.

jitka7

Hezký příběh. Hrozně se mi líbil kontrast mezi dvojčaty. Vůbec jsem nedokázala pochopit vztah matky k Rulovi. Jako fakt? To bylo až brutální. Asi bych nikdy nebyla schopná ji takovéto jednání odpustit. Trošku bych čekala ráznější přístup otce a bratra, protože ona nebyla jediná, kdo někoho ztratil.

Kiwicatko

Shaw mi neskutecne lezla na nervy, ale jakoze fakt brutalne. Naopak jsem mela rada Rula, Ayden a Nashe. Takze se spis tesim na dalsi dily ????

Ale i tak...potetovani chlapi jsou boziiiii:)

FairyD.

Mám rada tento príbeh, čítala som ho už viac krát. Príbeh dokáže vtiahnuť do deja, plynie plynulo, občas dráma, občas slzy či smiech ale nechýba šťastný koniec.

Panský dům a jeho dědictví
Panský dům a jeho dědictví