Rule

Rule https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400423/bmid_rule-Kc0-400423.jpg 4 519 82

Označení muži série

Románový příběh o dnešních mladých Američanech. První ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek. Své příběhy vyprávějí napůl sami, druhou a často i protikladnou část vyprávějí jejich přítelkyně. Vždy jde o komplikované vztahy, lásku, sex i nenávist. Rule a Shaw jsou odlišní ze všech možných úhlů pohledu. S výjimkou jednoho… Shaw Rula miluje od prvního okamžiku, co ho spatřila. Chodila s jeho bratrem – dvojčetem, ten však tragicky zemřel. Od té doby je z ní anděl strážný žijícího dvojčete. Všechno mu odpouští, chlast i děvky, nevlídné chování, vše. Ona sama je z citově chladné tzv. lepší rodiny, proto se lépe cítí v Rulově rodině, která ji zbožňuje a syna se marně snaží „znormalizovat". Shaw se nebojí divokosti, tetování ani piercingu svého Rula, který ji však považuje jen za kamarádku. Cítí, že pro ni není „správný" partner, ale nemůže si pomoci. Ona sama se snaží žít podle uznávaných společenských pravidel, kterými Rule opovrhuje. Jedna noc plná vášně všechno změní… Zůstanou spolu, aniž by zničili svou lásku – nebo sebe navzájem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Rule , 2012

Majuš333
15.04.2019 5 z 5

Tak toto bola bomba! Jednoduché, oddychové čítanie, keď skrátka potrebujete len vypnúť a nič neriešiť :) Už na prvej stránke vás to vtiahne do deja a nepustí, až kým vás to doslova nevypľuje na konci knihy.
Rule a Shaw boli sympatickí, ani jeden z nich mi neliezol na nervy, čo sa teda o ich rodičoch povedať nedá :( A Gabeovi by som sama prelámala všetky kosti v tele. Len škoda, že Remmy zomrel, myslím, že by to bol ďalší skvelý príbeh...
Teším sa na pokračovanie, aj keď by som Jeta najradšej preskočila a vrhla sa hneď na Nasha, či Romea :)

andrea4865
14.04.2019 2 z 5

Lovestory o darebakovi a hodne holce,takova Odpočinková četba,jednoduuchy dej.libila se mi ale znova cist nebudu a nejspis rychle zapomenu.

prcek19
27.03.2019 4 z 5

Klasická odpočinková kniha, která se čte sama..doufám, že se od této autorky dočkáme dalších dílů z této série

lusitta05
25.03.2019 5 z 5

Tak takéto ja môžem :) Rule je úžasný, kniha prečítaná jedným dychom, na odreagovanie ako stvorená. V živote to už nie je taká rozprávka. A už sa teším na ďalší diel.

wotana
13.03.2019 3 z 5

Odpočinková četba, jsem jen zvědavá jestli se budou překládat i další díly (pokaždé s jinými hrdiny).

JanickaP
10.03.2019 5 z 5

Precteno jednim dechem. Lehce se to cte, je to sice od zacatku cele predvidatelne jak s Rulem a Shaw, tak s Remmy. Bylo mi to jasne uz kdyz se zacalo mluvit o tajemstvich, ale i tak to bylo fajn pocteni.

dyger
05.03.2019 5 z 5

jak jsme se začetla nějak jsem nemohla přestat. Říkala jsem si, ještě stránku a půjdu něco dělat... nic jsme neudělala, ale za to jsem knihu přečetla jedním dechem. Těším se na další díly.

Kristyna.20
05.03.2019 4 z 5

Dobrá kniha i série, ale neužila jsem si to tak, jako když jsem to četla v originále. Celkový dojem z příběhu mi kazil český překlad... Rule je drsňák a tomu by měla odpovídat i jeho mluva, která v překladu je tak nějak "usměrněná" a celkově to nevykreslí jeho povahu. Popis sexu mezi Rulem a Shaw působí komicky... pochybuju, že by chlap s jeho náturou použil slovo "úd" ;)

Tanya007
04.03.2019 5 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se zacetla, ale nakonec super.

wvanilka
03.03.2019 5 z 5

Super kniha o rodinných dramatech a očekávání od syna, kterého při každé příležitosti rodiče shazují, kvůli jeho stylu a srovnávají ho (podle nich) s dokonalým mrtvým dvojčetem... Ze začátku jsem byla z knihy rozpačitá, ale po pár stránkách jsem jí přišla na chuť a už se od ní nemohla odtrhnout :)

Kristý1909
02.03.2019 5 z 5

Dokonalá knížka... hned jsem si Zamilovala Rula... Měla jsem knihu přečtenou za den

EvaSupovic
01.03.2019 5 z 5

Rule byl naprosto parádní. Doporučuji rozhodně návykové čtení :-)

anishta
28.02.2019 4 z 5

Nebylo to špatné, ale místy mě hlavní postavy teda pěkně štvali a Ruleho matka a Gabe? Ježiš, ti byli mega na facku. Ale jinak příjemný romantický příběh a prostředí tetovacího salonu je fajn.

Dráža722
25.02.2019

Jsem u 4 kapitoly a nejraději bych mlátila hlavou do zdi!!! Bože na nebi, když už přestanou všechna vydavatelství doslova ty khiny ku*vit těmi směšnými překlady?!!!!

wennu
24.02.2019 2 z 5

Po přečtení komentu, jsem se musela jít podivat jestli jsem četla tu samou knihu jako ostatní. ..Hrozne moc jsem se na ni tesila a možná díky tomu jsem byla dost zklamana. Ano Rulova matka se chovala strašne, rodiče Shaw jakbysmet,tech par stranek kdy se něco opravdu dělo, bylo skvělých. ...Nicméně dalších 150 stránek byla pomerne nudna omáčka, uvarena z klise,které se me osobne ani Dobře necetlo. ..Do dočtení jsem se musela přemluvit a ulevilo se mi,když jsem byla na konci....

happy19
24.02.2019 5 z 5

Pecková kniha!!Úžasné postavy a skvělý,svižný děj!Bravo!;-)

Knihomolka97
24.02.2019 5 z 5

Velmi zajímavá knížka. Je hrozné, jak se rodiče dokáží chovat ke svým dětem. Tady to bylo opravdu hrozné. Bylo mi Shaw a hlavně Rula hrozně líto.
Musím se přiznat, že Shaw jsem obdivovala, co všechno dokázala od Rula snést. Já bych to asi nedala, nevím. :-D
Každopádně příběh byl skvělý, při čtení jsem byla jako na trní, kromě romantiky je zde i trocha napětí... ;)
Jsem zvědavá na další díly!

Evitsa
22.02.2019 5 z 5

Knížka je super napsaná z obou stran jak Shaw tak i Rule ,čte se úplně sama a nedá se číst jinak než jen hltat každou stranku.Děj je sice předvídatelný,ale o to více čekáte kdyz to přijde...
Škoda,že je u nás málo kluků co mají apadravya piercing.... :-/
Myslím si,že příběh hezky připravil další hrdiny ,kteří budou v dalších dílech a o to se člověk těší více na další pokračování :-)

domina
22.02.2019 5 z 5

Ano, kniha přesně splnila, co jsem od ní očekávala. Celou dobu jsem sice Remyho tajemství předpokládala, ale reakci ostatních byla trochu přehnaná.

Damienronnie
20.02.2019 5 z 5

Už sa teším na ďalšie časti .

sex romantika pro dospívající mládež (young adult)

Jay Crownover
americká