Hanaluna Hanaluna komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Knihu hodnotím kladně, příběh byl čtivý. Mezi thrillery spíš oddechový, ale bylo to očekávané takže spokojenost.

05.06.2021 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tak já jsem nadšená, kniha se mi líbila. Měla tempo, spád, překvapení, prolnutí práce a soukromí. Občas už na hraně kombinovatelnosti, ale je to fikce tak proč ne. Styl mi připomíná Bryndzu.

25.04.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherná kniha. Ze začátku jsem úplně nevěděla co čekat a chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy ponořila. Pak to ale stálo za to. Bažinou a přírodou jsem byla okouzleni. Kaya se mi dostala pod kůži.

06.03.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Bezva čtení, líbila se mi zápletka, s hlavní hrdinkou jsem se sžila hned od začátku, určitě si přečtu další.

03.02.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Pěkný námět, zápletka, rozhodně není jasné od začátku jak to dopadne. Postavy jsou mi sympatické včetně “toho zlého”. Hodně se mi líbilo prostředí, v kterém se dej odehrává. Klidně bych byla pro rozvinutější popis, ale chápu, že né každého to baví. Za mě palec nahoru, ráda si přečtu další.

20.07.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Výborná kniha, pro mne vynikající příběh statečných žen, zejména jedné. S tématem gulagů nejsem moc obeznámena, proto děkuji za vhled do toho strašného prostředí. Byť je to román, přináší důležité svědectví.

08.05.2020 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Já jsem spokojená velmi, kniha se mi líbila i o něco víc než předchozí. Byla více detektivní a tudíž i mnohem uvěřitelnější. Těším se na další jako vždy.

08.01.2023 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Super jako vždy, jen to bylo nějaké rychle. Kim se stala moji srdcovkou.

31.12.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Skvělá jako celá série. Přečtené jedním dechem. Perfektní.

04.10.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Naprosto perfektní kniha, čtivá, záhadná, temná. Prostředí malé vesnice je k příběhu idealni. Po dlouhé době kniha, ke které nemám výhrad.

13.11.2021 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Také jsem poslouchala jako audioknihu a opravdu výkon interpretů výrazně přidává knize hodnotu. Příběh mladé ženy, celkem ze života. Ale úplně nadšena jsem z knihy nebyla. Působí na mě tak, že neurazí nenadchne.

26.09.2021 3 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Opravdu čtivé, akční a spletité. Hlavní hrdina téměř nesmrtelný, ale v tomto pojetí mi to vůbec nevadila. Autor píše kvalitně, určitě přečtu další z jeho knih.

11.05.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knihu hodnotím jako povedenou. Vykreslení postav, prostředí, zápletek bylo propracované, autentické a čtivé. Ale úplně už nesdílím, že by ve mě kniha zanechala hezkou stopu. Samozřejmě je to pouze subjektivní pocit, zřejmě jsem již přehlcena negativitou a frustrací v současných dílech, a to nejen knižních.

17.04.2021 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Je to Kepler. Fakt mě baví, že otevřete knihu a od první strany to tam sází. Žádné rozjezdy do půlky knihy. Bezva smyčka v zapadajici mozaice. Psychiatrické téma mě taky bavilo a rada jsem se znovu setkala s hypnotizerem. Není to nejlepší kniha série, ale přesto je fakt dobrá.

11.01.2021 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Je to má první kniha od této autorky, kterou jsem pořídila na doporučení. Předčila má očekávání, skvěle se poslouchala, děj byl skvěle sestavený. Výborně plynul a poslechla jsem ji jedním dechem. Interpretace k tomu absolutně seděla a byl to doslova požitek.

19.04.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Neotřelé téma, tempo, napětí, pěkný konec. Knihu jsem poslouchala jako audio, interpretace tomu dodala pořádnou atmosféru a téměř frustraci, že se něco takového děje. Takže palec nahoru.

17.01.2022 4 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Kniha je skvělá, lehce jsem se ponořila do děje. Kniha udržuje napětí a nedá člověku vydechnout. Níže čtenáři píší, že věděli jak knhiha skončí. Ano to je v knize pocítí, avšak se domnívám, že rozhodně vás autorka drží v napětí a pochybách, zda to je opravdu tak jak myslíte.

27.08.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Super, jsem spokojena. Kniha velmi čtivá, líbilo se mi, že se postavy v hlavní roli vlastně střídali. Zajímavě propletené, čtivé.

14.12.2020 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Já jsem nadšená. Je to první kniha od autorky, i když ze série, moc se mi líbila. Po knize jsem sáhla kvůli výzvě, ale určitě si přečtu další.

06.11.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Pro mě nejslabší z autorčiných knih. Moc depresivní a psychotické. Žádný oddech v tom nehledejte, spíš naopak. Dle mého soudu velmi moderní, ale já už pro knihu znovu nesáhnu. Tipuji, že kniha rozdělí čtenáře na dva tábory, ti co ji budou milovat a ti co se jim nebude líbit vůbec.

01.07.2020 1 z 5