Vlk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Staré křivdy nejsou nikdy úplně zapomenuty. Zámožní manželé Anchor-Ferrersovi hodlali ve svém venkovském sídle strávit poklidný čas. Skutečnost se však od jejich představ děsivě liší: hned po příjezdu našli na zahradě rozvěšené zvířecí vnitřnosti a nyní je drží v zajetí dvojice únosců, jejichž požadavky jsou stále bizarnější a více ponižující. Když už začíná být zřejmé, že těm dvěma nejde o výkupné, ale o osobní mstu, podaří se paní Anchor-Ferrersové pustit na svobodu alespoň psa. Ten pes má na obojku napsáno "Pomozte nám!" Našel ho tulák přezdívaný Chodící muž, a protože v tom nápisu spatřuje jednoznačný vzkaz od lidí v nesnázích, řekne o něm inspektoru Jacku Cafferymu a požádá ho, aby těm lidem pomohl. Inspektor ale váhá: co když je to celé jen nějaký nemístný žert? Teprve příslib nových informací o dávno zmizelém bratru Ewanovi přiměje Cafferyho zahájit pátrání. A bude si muset pospíšit, protože v domě Anchor-Ferrersových se schyluje k závěrečnému dějství krvavého dramatu, který započal před celými čtrnácti lety......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/251911/vlk-g75-251911.jpg 4.6320
Série

Jack Caffery 7.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Domino
Orig. název

Wolf · 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (82)

Kniha Vlk

Přidat komentář
belina1
30. září

Napínavé, skvělé!! DOPORUČUJI

derminator
12. července

Skvělé! Kniha mě naprosto dostala ze začátku si myslíte, proč to vlastně únosci dělají ale jak se blíží strhující závěr vlastně zjistíte, že je to úplně jinak. Mo Hayder nabízí opravdu skvělé thrillery. Již jsem přečetl skoro vše od této autorky a doufám, že brzy vydá nějakou novou knihu. Vlk je dle mého skvělé čtení a já nemohu dát jinak než 100%.

axspevak
16. června

Jako nejsem z toho nejak udojmovana.Zvraty dobry,streva dobry,odhaleni kdo to byl dobry,ale bylo to takovy utahany.Mozna je to tim, ze tohle je prvni kniha,kterou jsem od autorky cetla a neco mi proste neseplo a unika.Nebo ze jsem se poradne nemela cas zacist a kouskovala to na par stranek za den.Tezko rict.Zkusim zas nekdy dalsi pocin. Rozhodne to melo napad a sympataka vysetrovatele,to zas jo.

Eicherik
26. května

Parádní zakončení celé série. Příběh se postupně rozvíjí a míří ke svému rozuzlení. Jelikož se jedná o krimi thriller, tak je všechno trochu jinak, než se z počátku zdá. V závěru je i jedna naděje. Zrodila se nová policistka?

Jiparis
26. května

Skvela detektivka a az neuveritelny pribeh nenavisti ditete k rodicum.

Kortexo
10. března

Několik skvěle napsaných postav a napínavý děj až do konce.Dokonalý thriller...
PS: napadlo mně najít oficiální stránky Mo Hayder, má tam 10 románů.V Česku, bylo vydáno jen 9.Ten neznámý má název: Hanging Hill, moje angličtina není dostačující na čtení románů a proto se ptám ostatních, jestli někdo román četl v originále, nebo o něm něco ví.
Nemyslím si , že by se to mělo řešit zde, proto jsem to vložil do Diskuse: název tématu: Mo hayder - nevydaná kniha v ČR.Budu velmi vděčný za vaše názory...

Bee240
23. ledna

Já jí prostě miluji jako všechny knihy od Mo Hayder, jako vždy naprostá bomba a naprosto mě dostalo jak to dopadlo a kdo do toho byl zapletený..Prostě nejvíc...

Květ
21. ledna

Thriller přečtený za neděli, napínavý, drsný a plný hrůz, nechybí překvapivé zvraty. Staří manželé se jedou zotavit na odlehlé venkovské sídlo, odpočinek jim ale není dopřán... akt pomsty začíná... Kniha patří do série s vyšetřovatelem Jackem Cafferym, zatím jsem četla tuto jedinou, ale zřejmě si pořídím i ostatní díly a budu číst od začátku. Mo Hayder píše skvěle, kdo má chuť na trochu zvráceného psycha, doporučuji.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Mo Hayder
anglická, 1962

všech 9 knih autora

Kniha Vlk je v

Právě čtených6x
Přečtených427x
Čtenářské výzvě41x
Doporučených27x
Knihotéce186x
Chystám se číst164x
Chci si koupit35x
dalších seznamech2x