Hana721 Hana721 komentáře u knih

Advokátův syn Advokátův syn Rachael Anderson

Příjemná oddechovka. Rozhodně to není žádný literární klenot. Klasická červená knihovna.

07.07.2021 3 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Jude Deveraux (p)

Tak toto se nepovedlo. Pro mě absolutní nuda. Po celou dobu jsem měla chuť se čtením seknout. Jude mám jako autorku velmi ráda a asi jsem čekala víc. Ztráta času. Kniha nebyla vůbec napínavá, milostná zápletka mezi Kate a Jackem nezáživná a neuvěřitelná. Jediné, co můžu pochválit je nečekaný pachatel. To mě vážně překvapilo.

04.07.2021 2 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Velmi silný příběh. Musela jsem ho několikrát odložit, abych to dokázala vstřebat. Jedna hvězdička dolů za utnutý příběh Izzy.

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Příjemná oddechovka.

19.05.2019 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Příjemná oddechovka.

19.05.2019 5 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Jsem ráda, že jsem si Zapomenutou přečetla až po Manželovi na objednávku, protože kdybych to udělala naopak, tak si manžela nepřečtu, což by mě mrzelo. Zapomenutá má dobrou zápletku, ale autorka z ní nedokázala víc vytěžit. Mně se knížka nelíbila.

19.05.2019 2 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Smrtka mě opravdu velmi překvapila. Nechápu, že se mi něco tak drsného a krvavého mohlo líbit.

19.05.2019 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tato kniha mi připomíná Hunger games. Ačkoliv nejsem obvyklým čtenářem tohoto žánru, tak se mi to celkem líbilo. Pravděpodobně si přečtu další díl.

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Tak u téhle knihy jsem byla opravdu napjatá. Příběh je velmi čtivý, ale zklamalo mě, že do toho byli zapletena duchařina.

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Až na slabší konec se mi kniha velmi líbila. Také mě potěšila zmínka o Janu Husovi.

11.04.2019 4 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Picoultová je má oblíbené autorka, ale tento její počin mě příliš nenadchl. Jak píší ostatní, je spíše pro mladší čtenáře.

23.03.2019 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Další kniha od mé oblíbené autorky. Tentokrát jsem ale měla probém se do ní začíst. Pěkné čtení.

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Ano, ano, ano. Tato kniha se mi opravdu velmi líbila. Už na mě od autora čeká další kniha.

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Nemám ráda duchařské příběhy, takže za mě ne.

23.03.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tato kniha pro mě byla obrovským překvapením. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem se odhodlala si je přečíst. Odrazovalo mě, že o ní všichni mluvili a také téma holocaustu, které já nevyhledávám. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Je fantastická.

Jezero Jezero Bianca Bellová

Tak za mě bohužel ne. Celou dobu jsem tápala, ale zajímalo mě, jak to s hlavním hrdinou dopadne. Po dočtení knihy mě běželo hlavou pouze: "Co to jako bylo?"

06.03.2019 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Velmi pěkná kniha, ale na mě docela dost srdceryvná. Celou dobu jsem si přála, aby to dopadlo jinak. Trošku to odlehčil příběh ze současnosti. Všichni hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí.

06.03.2019 5 z 5

Obchodník Obchodník John Grisham

Právě jsem dočetla a za mě nuda. Nevím, jestli dám autorovi ještě jednu šanci.

03.03.2019 2 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Nevím čím, ale tato kniha mě prostě dostala. Ze začátku jsem se domnívala, že to nebude nic pro mě, ale pak se příběh rozjel a já jsem žila v Barceloně, vnímala jsem onu ponurou atmosféru, vše jsem prožívala s hrdiny.

02.03.2019 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Tato kniha mě nadchla. Přečetla jsem už i pokračování.

02.03.2019 5 z 5