Advokátův syn

Když je Sophie Giffordová, která zůstává i po třetí společenské sezoně nezadaná, pozvána na domácí slavnost v sídle manželů Knaveových, netuší, že se tam setká s kamarádem z dětství, okouzlujícím právníkem Hughem Quintonem, a že to všechno sestra Prudence předem pečlivě naplánovala. Přes velké výhrady rodičů si Sophie uvědomuje, že Hugh je její životní láskou, musí se však rozhodnout, co všechno je ochotná pro svůj cit obětovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460576/advokatuv-syn-2Qe-460576.jpg 3.88

Nejcennější dar 3.

Vydáno, Baronet

The Solicitor's Son

Kniha Advokátův syn

pip11

Závěrečný díl této série se mi líbil stejně jako první a o něco více než druhý. Bylo to zábavné, lehce čtivé, s dějem hezky plynoucím. Postavy z předchozích dílů se zde v plné míře zapojí, neb je pořádána venkovská slavnost, na které se všichni sejdou. Příběh Sophie a Hugha, kteří jsou přáteli od dětských let, se mi moc líbil, byly to milé a sympatické postavy, které se ale musí popasovat s třídními rozdíly. Je to moc pěkné zakončení této trilogie.

havrmoni

Celá série je povedená. Moc se mi líbila. Tenhle díl možná méně než předchozí hlavně kvůli zbytečně natahovaném konci. Nicméně mě to bavilo, je to svižné a vtipné a čte se to z lehkostí.