Miluji tě, nenávidím tě

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/big_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3.3470

Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You, 2017

Kniha Miluji tě, nenávidím tě

alzbeta2843

Prvá kniha od tejto autorky. Neviem, či som už taká náročná, alebo som len mala nejakú zvláštnu náladu, ale mňa táto kniha sklamala. Začiatok sa mi veľmi páčil Carter mi prišiel ako veľký sympaták a Evie neviem, tá mi neprišla zaujimáva. Problém nastal, keď sa oni dvaja museli usilovať o miesto a mala byť vybudovaná nejaká rivalita. Od tej chvíle ma kniha už nebavila a to tak, že som ju na chvíľku odložila. Neupútalo ma ani toprostredie, kde sa kniha odohráva. Za mňa kniha taký priemer (skôr podpriemer).

Rapeh

Kniha se mi líbila , ale od autorek bych čekala více erotiky. Tato kniha je spíš romantika. Velmi čtivá s poutavým příběhem. Ten kdo přečetl serii Božský a chce číst něco velmi podobného bude zklamaný

avalonek

Takový průměr.Bavilo mě jejich pošťuchování a ty jejich pranky,ale jinak...A co mě potěšilo tak samozřejmě pomsta na konci

veronika9761

V ramci zanru spis prumer, na coz u techto autorek nejsem vubec zvykla.

preny

Kniha se mi vcelku líbila,trvalo mi,než jsem se začetla,ale nakonec se mi líbila,asi v životě nepoužiji krém na ruce,aniž bych se nezasmála.... Ale pokud knihu srovnám s ostatními knihami od autorky,tak tato kniha rozhodne nepatří mezi top,prostě Božský badtard je nej.

keiko33

Tak v prvom rade, nechápem to nízke hodnotenie. Kniha si určite zaslúži viac. Čo som si v komentároch všimla, tak čitatelia sú sklamaní, lebo kniha nieje ako séria Božský. No a čo. Veď o tom je písanie. Nemôžu byť všetky knihy na jedno kopyto. Štýl písania bol čitateľny a zábavný. To iskrenie a naschvály medzi Evie a Carterom ma bavili. Fakt som sa nasmiala. Chápem, že niekoho môže nudiť to množstvo filmov a názvov z filmového prostredia, ale to k tomu patrí. Carter bol strašne zlatý a Evie navonok chladná, ale profesionálna. A Brad bol prvotriedny hajzel Názov knihy, je klyše a obálka vôbec nevystihuje knihu. Príbeh dvoch súperiacich agentov je síce otrepaný, ale autorky sa ho zhostili celkom fajn.

Ešína
10.12.2021

Za mě asi nejslabší knížka, kterou jsem od autorek četla. Pobavila jsem se u škádlení mezi Carterem a Evie. I tak nakonec kniha moc nenadchla.
ALE zároveň úplně nezklamala.

Laf
21.11.2021

Za mne je tato kniha příjemná pohodovka. Čtení mne bavilo a užívala jsem si hašteření a vtípky mezi hlavními postavami. Za přečtení to stojí :)