Miluji tě, nenávidím tě

Miluji tě, nenávidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/bmid_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3 538 111

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You , 2017

MAU256
25.02.2024 2 z 5

Nějak jsem se nemohla do této knihy začíst. Pak se to trošku rozjelo, ale tentokrát mě tato kniha do svého děje nevtáhla.

Kiwisska
08.02.2024 2 z 5

Málokdy se u knihy nudím, ale tentokrát už mi to přišlo ke konci tak nezajímavé, že jsem poslední stránky jen tak letmo přeletěla a byla ráda, že kniha už skončila.

1259
30.04.2023 5 z 5

Další super oddechovka.

ardeas
23.03.2023 3 z 5

(SPOILER) Popravde, mala som velky problém sa zacitat. Prvych 100 strán som citala knihu niekolko dní, co je u mna už sam o sebe ukazatel.
Špičkovanie a hlášky ma velmi bavili, ale keď si to vezmem v celku, samotný dej bol taký... hm, neviem. Niečo mi tam nesadlo a neviem to nejako ani popísať. Asi ze celkovo to bolo take vyumelkovane, aj konflikt v ramci prace, aj ich samotné charaktery a tiež nadhodena problematika rovnoprávnosti zien a muzov, nebolo to nejako dotiahnuté do konca. Plus ich blbec šéf a ta spionazna misia,... proste nesedí mi to a uz sa ani nechcem nad tým zamýšľať prečo :) za to u mna len priemer.

Aveli
02.03.2023 4 z 5

Příběhy příjemný, romantiky až běda, Evie i Carter se vzájemně štvou i milují. Líbili se mi pasáže, kde si dělali různé naschvály. Ovšem oproti jiným knihám autorek je to spíše průměr. A přiznám se, že od erotické literatury bych čekala i více erotiky.

ErčaV.
11.11.2022 2 z 5

Kniha mě moc nebavila, do čtení se mi moc nechtělo a po přečtení série Božský jsem čekala o dost více.

janaky
22.10.2022 5 z 5

Suverénosť, konkurencia a láska. Tak by sa dalo charakterizovať obdobie tejto knihy. Knihu som zhltla na posedenie. Smiala som sa, plakala, ale kniha rozhodne stojí za to.
Veľmi mi sedí tvorba autoriek Christina Lauren. Nemohla som si túto knihu nechať ujsť.

alzbeta2843
11.07.2022 3 z 5

Prvá kniha od tejto autorky. Neviem, či som už taká náročná, alebo som len mala nejakú zvláštnu náladu, ale mňa táto kniha sklamala. Začiatok sa mi veľmi páčil Carter mi prišiel ako veľký sympaták a Evie neviem, tá mi neprišla zaujimáva. Problém nastal, keď sa oni dvaja museli usilovať o miesto a mala byť vybudovaná nejaká rivalita. Od tej chvíle ma kniha už nebavila a to tak, že som ju na chvíľku odložila. Neupútalo ma ani toprostredie, kde sa kniha odohráva. Za mňa kniha taký priemer (skôr podpriemer).

Rapeh
02.07.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila , ale od autorek bych čekala více erotiky. Tato kniha je spíš romantika. Velmi čtivá s poutavým příběhem. Ten kdo přečetl serii Božský a chce číst něco velmi podobného bude zklamaný

avalonek
05.04.2022 3 z 5

Takový průměr.Bavilo mě jejich pošťuchování a ty jejich pranky,ale jinak...A co mě potěšilo tak samozřejmě pomsta na konci

veronika9761
31.03.2022 3 z 5

V ramci zanru spis prumer, na coz u techto autorek nejsem vubec zvykla.

preny
28.03.2022 3 z 5

Kniha se mi vcelku líbila,trvalo mi,než jsem se začetla,ale nakonec se mi líbila,asi v životě nepoužiji krém na ruce,aniž bych se nezasmála.... Ale pokud knihu srovnám s ostatními knihami od autorky,tak tato kniha rozhodne nepatří mezi top,prostě Božský badtard je nej.

keiko33
07.03.2022 4 z 5

Tak v prvom rade, nechápem to nízke hodnotenie. Kniha si určite zaslúži viac. Čo som si v komentároch všimla, tak čitatelia sú sklamaní, lebo kniha nieje ako séria Božský. No a čo. Veď o tom je písanie. Nemôžu byť všetky knihy na jedno kopyto. Štýl písania bol čitateľny a zábavný. To iskrenie a naschvály medzi Evie a Carterom ma bavili. Fakt som sa nasmiala. Chápem, že niekoho môže nudiť to množstvo filmov a názvov z filmového prostredia, ale to k tomu patrí. Carter bol strašne zlatý a Evie navonok chladná, ale profesionálna. A Brad bol prvotriedny hajzel Názov knihy, je klyše a obálka vôbec nevystihuje knihu. Príbeh dvoch súperiacich agentov je síce otrepaný, ale autorky sa ho zhostili celkom fajn.

Ešína
10.12.2021 3 z 5

Za mě asi nejslabší knížka, kterou jsem od autorek četla. Pobavila jsem se u škádlení mezi Carterem a Evie. I tak nakonec kniha moc nenadchla.
ALE zároveň úplně nezklamala.

Laf
21.11.2021 4 z 5

Za mne je tato kniha příjemná pohodovka. Čtení mne bavilo a užívala jsem si hašteření a vtípky mezi hlavními postavami. Za přečtení to stojí :)

Kristy.Seb
08.11.2021 4 z 5

Lidi můžou být ovlivnění svým okolím, ale nemůžou směnit, kým jsou.

Ano, klasické romantické klišé. Ale bavilo mě to číst.

Radka1727
07.08.2021 2 z 5

Banální, neoriginální příběh, děsná obálka .... Zatím nejslabší co jsem od autorek četla.

Iva B.
04.08.2021 2 z 5

Teda, tak tohle mě vůbec nebavilo. Po sériích Božský a Vášnivý, které byly fakt super čtivé, je tohle pořádný sestup dolů. Nemohla jsem si se začíst, postavy mě neoslovily, ani příběh.. autorky mám ráda, určitě si přečtu další jejich knížky, ale tahle mi nesedla.

Nika30
04.05.2021 2 z 5

Neurazí, nenadchne. Docela jsem se musela nutit to dočíst

Alouette
19.04.2021 1 z 5

No toto mě teda vůbec nebavilo....Oproti jiným knihám autorky je to strašný pád dolů...