Miluji tě, nenávidím tě

Miluji tě, nenávidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/bmid_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3 538 111

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You , 2017

DadulaZ
12.07.2019 3 z 5

Za mě oddechovka, která nezklame a občas i pobaví naschválama. Jen je potřeba za začátku překonat nudnost.

Schalli
11.07.2019 2 z 5

Knížka mě opravdu zklamala. Pokud jde o Christinu Lauren, šla jsem na jistotu, ale bylo to opravdu zklamání. Knihu jsem ani nedočetla.

vivula
09.07.2019 3 z 5

Nenadchne, neurazí. Série Božský je nepřekonatelná :)

georginaa
26.06.2019 3 z 5

Prvních pár kapitol a chtěla jsem to odložit. Pak jsem si řekla "nebuď srab" a dej tomu šanci a nakonec jsem nelitovala. Moc mě bavilo soupeření v podobě naschválů. Tam jsem se nasmála, a pak vše šlo dle očekávání.

malazluta
07.06.2019 3 z 5

Průměrná oddechovka .... nic víc, nic míň.

Hana721
19.05.2019 3 z 5

Příjemná oddechovka.

uminaa
08.05.2019 4 z 5

Tak ďalší dobrý príbeh. Milujem tieto autorky a ich prácu. Celkovo som spokojná a musím uznať, že som pri tejto knihe išla na istotu - oddýchnuť si, prísť na iné myšlienky a zabaviť sa. Vždy keď vezmem do rúk ich knihu, môžem si byť istá, že pri čítaním prejdem bohatou škálou emócií. Hlavných hrdinov som si zamilovala už na prvých pár stránkach. Nie je tu núdza o zábavné situácie, vtipné hlášky, ale aj chvíle, kedy človek zvažuje kariéru nájomného vraha - Brad (a musím priznať, že som si na dvoch - troch reálnych Bradov spomenula a o to bola moja zlosť priživená viac) mi neskutočne pil krv, ale tak to aj malo byť. Nakoniec autorky pomohli karme, aby si vybrala svoju daň a všetko dobre dopadlo :) Za mňa veľká spokojnosť!!!

domina
09.04.2019 2 z 5

Jsem fakt zklamaná, že svým oblíbeným autorkám neudělím víc hvězdiček, ale kniha byla prostě hrozná. Neměla bych ji asi ani hodnotit, protože jsem ji vlastně nepřečetla. Prvních 400 stran (ve čtečce) jsem se trápila nudným dějem a pak už jsem si přečetla jen pár stránek uprostřed a posledních padesát do konce. Ještě se mi nestalo, abych se do knihy opravdu nedokázala začíst, až teď poprvé. A fakt mě mrzí, že zrovna u oblíbených autorek jsem tak kritická. A než jsem přečetla těch pár stránek, musela jsem si mezitím spravit chuť jinou knihou a zase pokračovat tímhle brakem.

ivedoo
29.03.2019 5 z 5

Nechápu proč má takové špatné hodnocení.. Knížka se mi četla naprosto úžasně, zase to bylo něco jiného :) Zamilovala jsem si hnedka hlavni hrdiny Evie a Cartera, prostě super dvojka :D Čtení jsem si užila a aspoň na chvíli utekla od reality.

lusitta05
26.03.2019 2 z 5

Tak to bolo tak neskutočne slabé, že som sa parádne nudila, preskakovala som stránky, aby som ju len dočítala. Za mňa absolútne sklamanie.

sebemi
07.03.2019 3 z 5

Nenáročné, oddychové čtení, ALE takový muž jako Carter podle mě neexistuje :D

JanickaP
07.03.2019 2 z 5

Ja se v tom proste ztracela. Ty dialogy, vubec jsem jsem z prvu nevedela, kdo co rika a kdo ke komu patri. Kazdoladne asi to bylo tim filmovym prostredim, ktere mi vubec nic nerika a proto me to nevtahlo. Za mr bobuzel slaba knizka, kterou bych si znovu neporidila ani nečetla.

kacaaba
05.03.2019 2 z 5

Za mě úplně nejslabší kniha od těchto autorek. Jo něco vtipného se tam objevilo, ale víc mi to přišlo postavené na hlavu a dost jsem se nudila. Přečetla jsem spíše kvůli nostalgii ze série Božský a Vášnivý. Holt nasadily vysokou laťku a není lehké se tam udržet. Snad další knihy budou lepší.

Lachtan714028
03.03.2019 3 z 5

Dosud se mi všechny knihy od autorek četly velmi dobře, ale zrovna tahle mě teda moc nenadchla. Hlavní postavy se popichují jak malé děcka, nakonec dostanou rozum, skončí spolu v posteli a založí si společně firmu...

Hany.Honey
03.03.2019 1 z 5

Velice slabý příběh, nudný děj a zápletka. Agenti ve filmovém průmyslu asi tady u nás nikoho nezaujmou. Dvojice k sobě nijak zvlášť nesedí. Nejvtipnější momenty s bratrem Jonahem, což byla jen velice okrajová postava. Takže opravdu děs běs.

xninax
27.02.2019 4 z 5

To mě pobavilo :-D

andrea4865
25.02.2019 1 z 5

knihu sem se nazila docit ale přestala jsem v polovině,dal uz sem nemohla,absolutně mě nezaujala,nic zajimave,nic poutáveho,na mě se autorka až moc rozepisovala o nepodstatnych a nudnych věcech.Samozřemně pouze muj nazor,kniha mě nezaujala,toto se nepovedlo

lovemanner
24.02.2019 odpad!

Docist to fakt neslo.

ciculka
23.02.2019 odpad!

Hodně jsem se na další knihu od mého oblíbeného dua těšila, ale jsem fakt zklamaná. Už to nejsou sexy příběhy jako dřív, vůbec to nemělo dynamiku.

muchomurka
17.02.2019 odpad!

Nedočetla jsem. Nešlo to. Hlavní hrdinka se chovala tak na 15, vůbec jsem se do ní nedokázala vžít. Příběh celkově slabý, nesympatický. Oproti ostatním knihám autorek bylo toto úplně mimo.