Miluji tě, nenávidím tě

Miluji tě, nenávidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/bmid_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3 538 111

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You , 2017

Shanib
06.09.2018 4 z 5

Po dlouhé době jsem se vrátila s těmto dvěma autorkám a připomněla jsem si tak, jak dokonalé dialogy a hlášky dokáží psát :D Souhlasím s tím, že konec byl trochu uspěchaný a Brada si mohli více vychutnat, ale což už. Těším se na další knížku.

Jannna87
26.08.2018

Dobře se četla. Líbila se mi.

vyska
19.08.2018 4 z 5

Kniha byla jiná než všechny předchozí. Člověk ji musí přečíst s "čistou hlavou" a odprostit se od již dříve napsaných příběhů jako jsou Božský a Vášnivý.
Přiběh hezký, zajímavý ale ten konec byl moc rychlý. Dalo se napsat ještě pár společných kapitol, kdy se nemohl jeden druhého nabažit a taky o potopení Brada. Kniha byla milá, hezká a čtivá.

DomenicaRisa
16.08.2018 1 z 5

Nejlepší byly první 3 díly série Božsky. Pak už bohužel pozoruji sestupnou tendenci. A ani tento příběh mě nezaujal.

Bbooks
15.08.2018 4 z 5

Byli tam zbytečné informace o fungování firmy... myslím si, že to nebylo úplně nutné. Ale knížka je to jinak pěkná. Na odreagování od složitějšího čtení.

Janiss_89
11.08.2018 5 z 5

Tak mě tato kniha vůbec nezklamala. Bylo to podobné jak předchozí knihy autorek, ale přitom úplně jiné. Příběh se mi líbil a s napětím jsem čekala, jak to dopadne. Kdo vyhraje a kdo prohraje. Jistě konec je předvídatelný, ale ta cesta k němu už ne.

Lucuschka
09.08.2018 3 z 5

Povedená kniha. Opravdu mne pobavila a v tento horký den mne osvěžila svým pojetím i jiskřením mrzi hlavními hrdiny.

V3runecka
02.08.2018 2 z 5

Nuda, autorku mám opravdu ráda, ale tohle se nepovedlo. Knihou jsem se těžko prokousala. Příběh by se i dal snést, ale hlavní postavy za mě celkem katastrofa.

Maruš.D
31.07.2018 3 z 5

U této knihy jsem neviděla moc kladné hodnocení, ale jelikož je to od tak skvělé autorky (autorek), tak jsem si řekla, že to musím přečíst i kdyby to byl odpad. Milé překvapení bylo, že kniha odpad není! :D
Bohužel ji musím označit za ne moc povedenou ve srovnání s předchozí tvorbou. Nechyběl mi zde styl, humor a vše co patří k Ch. Lauren a za to jsem ráda, protože její slova vložená do knihy mne vždy pobaví. Knize nechyběla ani dobrá zápletka a sexuální napětí. Avšak co mě osobně na knize vadilo, bylo to, že jsem se (hlavně v první polovině knihy) ztrácela jen v samé “fůzi”, “jménech bůh ví koho” a “světě agentů”. Celkově jsem se moc nedostala do vyprávění o “těch bohatých”.. jsem ráda, že jsem knihu dočetla, ale znovu ji asi už číst nebudu.

Tanya007
31.07.2018 4 z 5

Pohodovka na léto, četla se dobře a vtáhla do děje.

Pettule
30.07.2018 4 z 5

Trochu jiná kniha než všechny předchozí od těchto dvou autorek. Ale mně se velmi líbila, a jsem ráda, že mě komentáře k této knize neodradily od čtení..:)
oddechovka na dovolenou

Sabča92
30.07.2018 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě je velmi diskutovanou knihou od těchto autorek. Po jejím dočtení již chápu. Tato kniha je o dost někde jinde než její sourozenci. Bohužel mě tolik nenadchla. Líbily se mi naschvály mezi hlavními hrdiny. Romantika v této knize také nechyběla ale řekla bych, že to autorky umí líp.

trynitrix
29.07.2018 3 z 5

Nooo přečíst se to dalo ale nějak mě to nenadchlo spíš jsem se nudila :-D i když svět okolo agentů jak to asi chodí je zajímavý ale tady divně podaný ale konec ušel to má o * na víc :-D

JanaDor
27.07.2018 4 z 5

Mně tato kniha bavila. Je to správná oddychovka, s akorát dávkou romantiky, humoru a jemně erotiky. Líbí se mi, že zde převládá sbližování ve formě milých a úsměvných naschválů a erotiky je tam lehce na okraj, ale je.
Četla jsem ji na dovolené a bylo to fajn. Není to něco, nad čím bych vzdychala, ale líbilo se mi to.

Fanagirjo
27.07.2018 2 z 5

Oddechová knížka. Zatim asi nejslabší od těchto autorek. Nenadchne, neurazí.

Ivuska.09
21.07.2018

Jednoduché, občas průhledné, ale přesto v některých ohledech neodhadnete, jak to vlastně skončí. Pro mě příjemná letní oddechovka vhodná třeba na dovolenou nebo k bazénu.

Evka3814
20.07.2018 4 z 5

Jelikož tyto autorky zbožňuju,tak je nemůžu snad ani kritizovat:) Kniha se mi líbila,byla trochu vlačná a konec uspěchaný,ale byla i vtipná. Tak jak se dá od těchto autorek očekávat. Určitě se to nemůže srovnávat se sérií Božský,ale přeci nemohou psát to samé;) a ne pokaždé je posvícení;) Jako příjemná oddechovka opět super

kanitsuj
18.07.2018 2 z 5

Tak toto je nějaké velmi slabé, musím souhlasit s předchozími komentáři, protože ani mne čtení v tomto případě příliš nebaví. Děj je velmi rozvleklý a nezáživný a to jsem už za polovinou, žádné vášně se nekonají a zápletka na tak velký rozsah stránek prostě nestačí. A raději ani nepsat podrobněji o tom, jak některé pasáže svou triviálností a blbostí úplně uráží čtenářovu inteligenci. Od Božského bastarda je tendence bohužel rapidně sestupná:-(

Lenka9419
17.07.2018

No tak ja neviem. Kupila som si tu knihu bez precitania komentarov a recenzii. Akurat som na strane 50cca a stale neviem ci ju mam citat dalej. Stale sa k nej musim dokopavat. Zatial je to strasna nuda a pre mna sklamanie.

LilliBell
15.07.2018 2 z 5

Nemasne..neslane.. humor nasilu, hlavny hrdina tak mdly.. chvilami dej uplne stagnoval... ide to dole vodou s ich knihami.