Miluji tě, nenávidím tě

Miluji tě, nenávidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/bmid_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3 538 111

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You , 2017

Damienronnie
14.07.2018 2 z 5

Des a hrôza . Uplna nuda , kniha sa neskutočne vliekla . Stalo má veľa úsilia ju dočítať .

ves.lucie
14.07.2018 3 z 5

Na knihu jsem se velmi tesila a od poloviny jsem se trapila, abych ji vubec docetla coz me opravdu mrzi ... jejich neustale prestrelky a naschvaly mi prisly uz pretazene .. a u ceho jsem se opravdu pobavila byla pasaz, kdy hlavni hrdina nemel davku sve ranni kofeinove energie ... verim, ze u pristi knihy se pobavim lepe ...

dorkas
13.07.2018 3 z 5

nechcela som sa nechať odradiť komentármi a slabým hodnotením, ale bohužial aj ja musím skonštatovať, že toto bola od dua Christina/Lauren najslabšia kniha, akú napísali.
Chýbal povestný humor, chýbala erotika, ktorou ich knihy bývajú napchané a navyše to neustále súperenie medzi Carterom a Evie bolo skôr rušivé ako zaujímavé :/

čistá nuda - najlepšia z tej knihy je jednoznačne obálka :D

maca5449
12.07.2018 3 z 5

Příjemná oddychovka bez zbytečných oplzlostí a vulgarit s přiměřenou dávkou humoru a romantiky.

s.w.88
06.07.2018 odpad!

kruci tingl tangl....vazne propadak!!! miluju tyto autorky, ale tato kniha mi pripada jako z jiného vesmíru-nezazivne, nudne, bez jednoduchosti, pripada mi ze muza je na chvili opustila a byly tlaceny terminem z vydavatelstvi :-( . pro mne je kniha velikym zklamanim :-( ...... ............ uprime, pracovat v ceskem vydavatelstvi, nedopustila bych, aby tato kniha vysla v CJ, existuji jine poklady od autoru, kteri v CJ nebyli vubec prelozeni+ i obalka zaostava oproti predchozim seriim :-(

gargamelka
04.07.2018 4 z 5

Letní oddychovka na vyčištění hlavy a na nastavní se do optimistické, nezávazné pohody. S předešlými se tolik nesrovná, ale ujde

Elčokča
02.07.2018 3 z 5

Po přečtení všech komentářů jsem čekala hrůzu- a právě proto mě kniha mile překvapila. Nemyslím si, že by to byl propadák a dala bych i 4*, kdybych se pořád neztrácela ve jménech a nemusela se zamýšlet, jestli se jedná o nějakého z asistentů, klientů nebo agentů... Co mě taky moc mrzí je, že se kniha podobá Na ostří nože nebo Má mě rád, nemá mě rád (prostě už je jich na toto téma dost).
Ale abych jen nekritizovala- miluju Cartera bez kofeinu. U těchto scén jsem se válela smíchy. Bohužel mi připomínal sebe:-D

jani.ruzicko
29.06.2018 4 z 5

Tak já nevím, mně to nepřišlo zase tak strašné :) samozřejmě se to ze sérií Božský nedá srovnávat, ale ani si nemyslim, že by to autorky chtěly. Je to jiný a samostatný příběh a s předchozími sériemi nijak nesouvisí.
Možná jsme čekaly něco jiného, ale nebylo to zas tak hrozné.
Sice nijak originální, ale přesto příjemná oddychovka na dovču ;o)

Maggie168
26.06.2018 2 z 5

Tak po sérii Božský a Vášnivý opravdu velké zklamání! Tohle se hodně nepovedlo. Vyloženě jsem se do čtení musela nutit, což se u předchozích knih rozhodně říct nedá!

jitulin23
25.06.2018 1 z 5

Bohužel, ale konalo se velké zklamání. Ani jsem knihu nedočetla. Něco tak slabého jsem skutečně nečekala.

Arianne
21.06.2018 2 z 5

Smutné, opravdu smutné. Začalo to obálkou, která je šílená. Dále název, který toho sice hodně vypovídá, ale člověk nad ním protočí oči. Ale pořád je to Christina Lauren, tak do toho jdete. A tuto mantru si opakujete 3/4 knihy, aby vám zabránila ji odložit. Pozitivní na tom je, že se to čte opravdu rychle. Autorky psát umí a drží si svůj styl. Nicméně příběh? Banální, neoriginální, o ničem. Jelikož je téma "zamilovaných kolegů" tak neoriginální, čekala bych, že právě tyto autorky, které prokázaly už mnohé kvality, z toho vytáhnou něco noblesního. Hlavní postavy se skoro vůbec nevyskytují spolu, jen o sobě neustále přemýšlí. Psáno v přítomném čase, tak vnitřních monologů se vede opravdu hodně. Jako nepotřebuju mít sex na každé stránce, ale to, co se mezi nimi odehrává, má k romantice daleko. Žádné jiskření, ani když na sex konečně (konečně!) dojde, není v tom nic, co by ve čtenáři vzbudilo zájem o jejich vztah. Upřímně mi bylo úplně jedno, jestli se dají nebo nedají dohromady. Oceňuji střídání vypravěčů, ale bez jména v záhlaví kapitoly a osobních přídavných jmen bych ani nepoznala, kdo z těch dvou je kdo. A konec celého příběhu bylo tak neskutečné klišé, že se mi ani nechtělo věřit, že by to skutečně napsaly. Tohle se zkrátka vůbec nepovedlo. Jdu si spravit chuť nějakým Božským.