Všechno, co máme

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/big_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4488

Všechno, co máme 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep, 2016

Kniha Všechno, co máme

lucie5631

Tato literatura nepatří do mé konfortní zóny, ale na dovolené jsem si řekla, proč ne, alespoň nějaká oddechovka. Příběh je zajímavý, čtivý, rozuzlení na konci super, ale za mne osobně by nemuselo být pokračování, byl to krásný konec, bez epilogu bych se obešla.

Zuknihomol

Kniha se četla sama, autorka píše velmi dobře a tak jsem se do tragického příběhu první lásky dvou hrdliček začetla snadno. Občas mi přišel příběh až k neuvěření - to jak rychle si Aimee založila vlastní kavárnu nebo hlavní zvrat s Jamesem. Ale určitě jsem zvědavá na druhý díl a těším se na něj a jsem za přečtení téhle knížky velmi ráda.

Luccinda

Smutný, dojemný příběh osudové lásky, která skončila tragicky, se snoubí s nadějí na nový začátek. Může člověk během života potkat více než jednu pravou lásku? To je otázka, kolem které se točí život hlavní hrdinky Aimee.

Ačkoliv se mi knížka jako taková moc líbila, nemůžu říct, že by mě zasáhla tolik, jak bych od ní očekávala. Kromě toho mi teda absolutně neseděla hlavní hrdinka, nebylo mi vůbec sympatické, jak byla už prakticky od dětství na Jamesovi “nalepená” a neměla žádné své vlastní záliby nebo ambice. V tomto jsme zkrátka s Aimee hodně odlišné a v mnoha ohledech jsem jí nechápala. I tak jsem ale s příběhem spokojená, jen nevím, jestli se pouštět do dalších dílů. Upřímně, kdybych nečetla epilog, tak by byl příběh krásně uzavřený a do druhého dílu bych se určitě nepustila. Teď nevím, asi uvidím časem.

Ála1968

Líbilo se mi to.Knihu jsem přečetla na jeden zátah.Těším se na druhý díl.

Karina_

Po přečtení hodnocení na této stránce jsem se bála knihu otevřít. Jsem ráda, že jsem to udělala. Příběh je velmi silný a mě opravdu zasáhl, protože děj je přesně něco, co si neumí představit, že bych zažila, asi by to moje psychika nezvládla. Zhltla jsem ji okamžitě, prostě nádhera. Kniha je ale promočená slzami skrz na skrz. Těším se na pokračování, bude to zajímavé, hlavní hrdinka se dostane asi do zapeklité situace.

Eliwen.84

Když tady čtu hodnocení této knihy tak buď jsem se tak rozečetla, že mi nevadí ani brakovější literatura nebo to není tak hrozné. Za mě, to byl příjemný příběh o lásce, vášní a naději. Mě osobně se četl krásné.

katpas76

Tento první díl se mi líbil. Další v sérii už ne, přečetla jsem jen druhý a to jen silou vůle.

pat4157
25.12.2021

Četla jsem ve španělštině, český překlad tedy hodnotit nemůžu. Ale příběh se mi líbil, od poloviny jsem nemohla knihu odložit, jak byla napínavá a ten konec! Dávám plný počet hvězdiček.