Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 542 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

Daduna
12.12.2018 4 z 5

Kniha je moc hezká. Sice mi přišlo,že děj je předvídatelný ale nijak příliš mi to nevadilo. U téhle knihy se dá předpokládat,že to nebude nijak složité čtení,spíš oddechové. Celou knihu jsem pak pevně držela palce Ianovi. Trošku sem si na konci knihy přála aby vše zůstalo tak, jak se to stalo. Musím ale říct,že konec knihy Vás trochu navede k přečtení druhého dílu a já to udělám.

Doubravka1975
10.12.2018 4 z 5

Moc pěkný příběh o ztrátě paměti a já bych si možná přála, aby to zůstalo, tak, jak to skončilo. Ale jdu hned na druhý díl......

helenkan
04.12.2018 3 z 5

Mě se to líbilo. Docela zajímavý příběh. Jsem zvědavá na druhý díl.

MagdalenaSlaba
19.11.2018 3 z 5

Nevím, jestli mám číst pokračování. Netrpěla jsem u toho, ale ani jsem si z toho nesedla na zadek. Četlo se to dobře, ale bylo to až překombinované...

Astonius
17.11.2018 2 z 5

Pomalé, nudné, nicneříkající. Podle vysokého hodnocení jsem opravdu čekala mnohem, mnohem víc - těšila jsem se, že po úvodní kapitole pohřební se děj naplno rozjede a vydáme se s hlavní hrdinkou do Mexika, kde zahájíme pátrání plné dobrodružství a napětí, při kterém nám bude napomáhat i "sympatický fotograf".... :-) Ale tohle pokračovalo ve stále nudnějším tempu až k osvobozujícímu konci! Takovýhle příběh by si zasloužil gradaci a efektní konec a ona to byla unylost na unylost.... Ani ve vyprávění milostného vzplanutí s Jamesem jsem se nijak nenašla - bylo to vzaté "z gruntu", pro jistotu už od dětských let (další nuda), aby nám všem dostatečně došlo, že to byl prostě osudový muž. A co se naší dokonalé hrdince nestane - o jednoho prince přišla a ejhle, objeví se další, neméně bezchybný, který jen co ji uvidí, už nechce jinou..... :-) Až jsem si říkala "Co to čtu???!" :-)

Martina023
30.10.2018 4 z 5

Kniha nebyla až tak můj šálek kávy, ale měla v sobě něco co mě donutilo knihu dočíst:-)) A jsem za to ráda. V knize je nejen napětí, ale také láska a porozumění..když bych to měla shrnout....hezká kniha.

Matita310
27.10.2018 5 z 5

Tak tato kniha pro mě byla velikým překvapením. Jsem nadšená z celého příběhu a už teď se těším na pokračování, které je psané Jamesem!

KalinkaPavli
16.10.2018

Hrozný naprosto hrozný. Nic tak předvídatelného jsem dlouho nečetla. Od půlky knihy je jasné, co se Jamesovi stalo. Konec dává příslib, že bude pokračování. Tak uvidíme, jestli se autorka dostane o třídu vejš.

veronika8042
11.10.2018 5 z 5

Kniha naprosto úžasná! Přečtená za jeden večer, celou knihu jsem hltala stránku po stránkách a byla jsem z ní unešená.
Tolik pocitů jako tahle kniha ve mě dlouho žádná kniha nevyvolala.. Bravo autorko!

aliisalounu
29.09.2018 5 z 5

Kniha mě opravdu mile překvapila. Čekala jsem tuctovou romanťárnu s koncem typu "a žili spolu šťastně až do smrti". Ale tohle mě fakt šokovalo. Opravdu skvěle napsaný, napínavý, krásný a promyšlený příběh o ztrátě a hledání blízkého člověka. Konečné odhalení pravdy mi vyrazilo dech.

Eleanor-ka
17.09.2018 4 z 5

Vskutku zajímavý, neokoukaný a záživný příběh, který se přečetl jedním dechem. Jednoduše a hezky napsané. Zahořklý konec, především epilog. Mě osobně mrzelo, že se cesty Aimee a Jamese rozešli.. ale to, jak to dopadlo a jak se to všechno zapříčinilo, činí tohlu oddechovou krásku vyjímečnou (:

kika 13
12.09.2018 5 z 5

Parádní kousek napětí,láska i trápení.Pro mě napínavé čtení.

psychousek
07.09.2018

O knize jsem slyšela hromadu věcí, všichni ji doporučovali, ale zapomněla jsem (jako pokaždé), že "nálepka" bestseller v 98% případů prostě není pro mne... Vím, že mé hodnocení je striktně subjektivní, ale já jsem prostě jednotlivým postavám nevěřila, nepřišly mi reálné ani pochopitelné, a kriminální zápletka na mne působila velmi tristně... Věřím, že své čtenáře si kniha najde, nicméně u mne nepochodila...

J.x
03.09.2018 4 z 5

Knížka se četla celkem dobře, jen jsem čekala trošku víc, možná podle procent hodnocení. Hodně mi vadilo nekvalitní vydání, hodně chyb.

Terrez93
01.09.2018 4 z 5

knizka se vte sama..napsana opravdu ctive, dej krasny, je jednu hvezdicku musom strhnout za to rozuzleni, prislo mi to, az moc prekombinovane, to mohlo byt vymysleno rozhodne lepe :) prijemne oddechove cteni, precteno za dva vecery :)

barcc85
31.08.2018 3 z 5

Za mě řadím do kategorie červené - příběhem 'lehce' přehnané - knihovny. Oddychova kniha, nic vážného, pomaly spád ... Nenadchne, neurazi.

Knižní střípky
22.08.2018 3 z 5

Dle komentářů zde jsem očekávala větší pecku, knihu, která mě přiková k židli a nevstanu, dokud nedočtu. Toto se sice nekonalo, nicméně musím uznat, že kniha je velmi, velmi čtivá, příběh jako takový je rovněž velmi pěkný, zajímavý, i když konec se mi zdál trochu moc překombinovaný. Nicméně další díl si v brzké době přečtu, takže je vidět, že kniha dokáže zaujmout a vzbudit v čtenáři touhu pustit se do dalšího pokračování.

Janicga88
22.08.2018 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla, klasické romantické čtení.

xena2711
15.08.2018 4 z 5

Hezký příběh, který jsem přečetla během chvilky. Zajímavá zápletka, láska, trocha napětí...ideální pohodovka na léto. Těším se na pokračování, které mě čeká dnes.
Doporučuji.

vterinka
03.08.2018 5 z 5

Velice zajímavá a čtivá kniha. Nechybí v ní romantika, dobrodružství ani záhada s rozuzlením. Těším se na další díl.