Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 543 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

okeey
31.07.2018 5 z 5

Tak u čtení této knihy mě nezajímalo nic, ani nikdo okolo. Kdyby to šlo, tak bych ji přečetla na jeden zatáh, nejen, že mě chytla už od první stránky, začínající slovy ,,V náš svatební den dorazil můj snoubenec James do kostela v rakvi." , což je samo o sobě dost hustý, ale s každou další stránkou jsem byla do příběhu zažraná víc a víc. Perfektní čtení a jsem velice ráda, že jsem si neprečetla anotaci, jelikož mě kniha velice mile překvapila. Hned co jsem ji dočetla, jsem se vrhla na druhý díl. Rozhodně doporučuji!

sabca
27.07.2018 5 z 5

Knížka se moc dobře četla. Zajímavý příběh o ztrátě paměti. Aime byla příjemná hrdinka, která se po pohřbu svého snoubence postavila znovu na nohy a splnila si sen mít svoji kavárnu. Kniha je i napínavá, tak, že nutí k stálému čtení a jste zvědavi jak vše dopadne. Doporučuji a hned se vrhám na druhý díl.

maizy
23.07.2018 4 z 5

Snoubence umře její snoubenec a v den svatby se koná pohřeb. Na pohřeb dorazí žena, která tvrdí, že James stále žije...
Bylo to takové pohodové čtení, kniha se dá slupnout za jedno odpoledne, protože Vás zajímá jak to dopadne. Kniha se postupně stává napínavější a velmi dobře dokáže vtáhnout čtenáře do děje, že se Vám pak od příběhu vůbec nechce odcházet...a když se dostanete na konec a přečtete si epilog, tak si hned pravděpodobně vezmete do ruky druhý díl :-)

M100
15.07.2018 5 z 5

Příběh se mi líbil. Zajímavé od začátku do konce. Pěkná obálka knihy.Těším se na druhý díl.

Bobina74
15.07.2018 4 z 5

Tak tohle by šlo, na léto, na zimu i na podzim života :-). Milé, nenáročné prostě pohodovka. V první půlce jsem měla trochu zaječí úmysly odložit, ale nakonec jsem vydržela a byla ráda. Romantika, trocha napětí, happy end.
P.s. : Jeden chlap lepší než druhý - pohádka. V životě ……….. ;-).

mariva
10.07.2018 5 z 5

Protože už mám i druhý díl a trochu jsem tušila, jak se děj bude vyvíjet, četla se mi knížka moc dobře a v závěru už se nedala odložit. Už se těším na pokračování.

Maňule
07.07.2018 4 z 5

Příjemné a nenáročné čtení na léto s troškou napětí a překvapením v závěru. Druhý díl je již v pořadí čekatelů :).

4xbabča
26.06.2018 5 z 5

Kniha mě vůbec nezklamala, moc dobře se četla, zkrátka pohodové čtení pro chvíle odpočinku. Zajímavý příběh, občas i napínavý a končící překvapivým závěrem. Určitě se těším na pokračování.

certik003
02.06.2018

Knížka se docela dobře četla, byla to taková oddychovka. I když občas si říkám, jak to ti lidi dělají, že sotva přijdou o jednoho dokonalého partnera, hned narazí na jiného. Epilog mě hodně překvapil, ale je vlastně logický, protože knížka bude mít pokračování. Já bych si ale pro Carlose přála, aby "zůstal" pořád Carlosem.

salča
28.05.2018 5 z 5

Kniha mě upoutala svou obálkou a názvem.
Měla pozvolný začátek,ale postupně byla zajímavá a napínavá.Hezky popsaný vztah Aimee a Jamese od seznámení, dětství až po zamilovanost a bolestnou současnost.
Hlavní postavy byly sympatické a vůbec jsem nevěděla, jaký bych si přála konec. V určitých místech mě dojala až k slzám.A ten epilog... už teď je mi líto čemu Aimee,James a Ian budou muset čelit ve druhém dílu.

Denčaa
25.05.2018 5 z 5

Tento příběh se může zdát už jako otřepaný, ale autorka ho dokázala zpracovat tak, že jí naprosto zobete z ruky. Dějová linka je tak senzačně propracovaná, že když se blížíte k závěru knihy, jste šokováni a zároveň nechcete, aby to skončilo. Velice se mi líbily retrospektivní pohledy do začínajícího vztahu ústředního páru. O to víc, pak s hrdinkou soucítíte, když víte, jak to všechno začalo. Bohužel cesty bývají trnité, o to víc, když se Aimee ocitne v milostném trojúhelníku, ani neví jak. Ano, může se to zdát jako klišé, ale tady je to tak hezky naservírované, že čtenář akorát neví, komu dát své sympatie. Ian, nový muž, který jí vstoupí do života a nebo James, její ztracený snoubenec? Každopádně, závěr mě hodně šokoval, čekala jsem tradiční konec a jiný jsem si ani nepředstavovala, takže bylo velké překvapení. A za mě rozhodně ano! Takto to být může. Moc hezký romantický příběh a už se nemůžu dočkat na to volné pokračování. A doufám, že autorka nezůstane pouze u těchto dvou knih. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

MarKy95
18.05.2018 5 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, a rozhodně mě nezklamla, děj taky zajímavý a konec napínavý... i když mě občas hl.hrdinka štvala... + teda krásná obálka! :)

e-Lisbeth
16.05.2018 2 z 5

Co tohle mělo být??!! Žádné napětí, romantická blbost a ještě nepovedená. Postavy nesympatické a nijaké.

Mikako
15.05.2018 4 z 5

Krásné čtení! Z poslední kapitoly jsem měla husí kůži. Těším se na další díl!

Peslik
11.05.2018 4 z 5

To byla tak pohodová pohádka, že se pomalu nedalo přestat číst. Ještě, že potřebuji spát, jíst a chodit do práce, jinak bych ji louskla za pár hodin.
A konec? Ten je začátkem něčeho nového a na to se těším, ale až zas přijde ten správný čas vyčistit si hlavu a oddechově si počíst se šálkem kávy.

Š.Ala
09.05.2018 5 z 5

Úchvatné. Vůbec si nedokáži představit, že bych něco podobného prožila. A co dál? Jsem moc zvědavá, jaký život má teď Aimee.

elisa194
05.05.2018 5 z 5

Hned od první stránky me kniha vtahla do děje. Člověk potřebuje číst pořád dál a dál, aby se co nejrychleji dozvěděl co se vlastně stalo. Ja bych se teda zachovala jinak nez hlavni hrdinka, to me trochu zarazelo, ale jinak je kniha na jedničku. Každopádně drhy dil si prectu, ale prijde mi to zbytečné..

L.Helena
29.04.2018 5 z 5

Příjemné čtení. První půlka sice trochu pozvolná, ale četlo se to dobře. Druhá půlka oproti tomu ubíhala rychle a mohla jít víc do hloubky, ale chápu, že si autorka nechávala materiál pro druhý díl.

Acquenta
25.04.2018 5 z 5

Tak tenhle příběh jsem zhltla během dvou dnů. Opravdu skvělý. Napínavé až do konce. Našlo by se sice pár výtek, ale kniha je tak dobrá, že na ně zapomenu :-)

jluky
11.04.2018 4 z 5

Téma, s ktorou som sa už stretla, napriek tomu: myslím, že dobre spracovaná. Ćítanie som si užila , relax.... Teším sa na pokračovanie.