Všechny vlny oceánu přehled

Všechny vlny oceánu
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454899/bmid_vsechny-vlny-oceanu-L67-454899.jpg 3 74 74

Nový příběh od bestsellerové autorky Všechno, co máme. Po tragickém incidentu, který zničil její rodinu, opustila Molly Brennanová muže, kterého nade všechno milovala, a utekla co nejdál od domova. Chyby, které napáchala, nechala daleko za sebou. O dvanáct let později žije Molly nový život se svou osmiletou dcerkou Cassie. Dělá vše pro to, aby její dcera vyrostla v láskyplném prostředí, které ona sama nikdy nepoznala. Když ji ale začnou sužovat děsivé vize a noční můry, Molly je nucená vrátit se na místo, kterému se chtěla navždy vyhnout – domů do Pacific Grove.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All the Breaking Waves

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny vlny oceánu. Přihlašte se a napište ho.

veronika9761
09.04.2024 2 z 5

Zapletka nelogicka, misty az pitoma. Dej natahovany do absurdna, konec ocekavatelny. 2* a jsem fakt rada, ze uz je konec.

Jitty502
23.01.2024 3 z 5

Knihu jsem si vybrala podle krásné obálky, ale děj byl takový průměrný. Ani nenadchla ani nezklamala. Jen mě zaujali nadpřirozené schopnosti hlavních hrdinek, jak je dovedli ovládat a zpracovat. Líbila se mi romantická zápletka mezi Molly a Ownem, že se po čase shledali a dali zase dohromady. A dále už nebudu prozrazovat...

Ivka14
17.01.2024 3 z 5

Když jsem se do knihy pouštěla, netušila jsem, že se jedná o knihu s nadpřirozenými schopnostmi, ale bylo to zajímavé a jiné od běžných romantických knih.

Příběh je o tom, kam až matka zajde, aby ochránila své děti. Molly pro svou dceru udělá cokoliv, včetně svého života. To zahrnuje návrat do svého rodného města, které opustila kvůli děsivé nehodě a tajemství, které před všemi tajila. Uchovala si to hluboko ve svém srdci a mysli od své babičky a bývalého přítele, když utíkala pryč.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (49. týden)

29.11.2020

Citáty z knihy (7)

Čas mi dal dvě cenné lekce: pohádky a báje v porovnání se skutečnými nočními můrami blednou a lidské tělo by nemělo vládnout schopnostmi mimo naše chápání.

Chtěla jsem ho políbit a říct mu, že ho miluju. Chtěla jsem si někam vyjet a zastavit tam. Koukat se na oceán, zatímco mi bude rukama a rty dělat všechny ty překrásné věci, po kterých jsem byla divoká a šílela po něm. Chtěla jsem si znovu promluvit o naší budoucnosti, ve které budeme žít daleko od Pacific Grove.

Nebyl to dlouhý polibek a nebyl ani hluboký. Ale dotkl se mojí duše.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Všechny vlny oceánu v seznamech

ve Čtenářské výzvě7x

Štítky knihy