Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 542 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

Rudolf14
06.06.2019 5 z 5

Úžasná :)

playada
15.05.2019 1 z 5

Řadím se také spíše k fandům hrdinů " outsiderů ".
Dokonalí lidé ( tak se mi alespoň jevila hrdinka této knihy ) mne frustrují.

ovecka535
28.04.2019 4 z 5

Docela čtivá, odpočinková kniha.

kikies
06.04.2019 3 z 5

Něco mi na tom příběhu nesedí... Asi ta rychlost, s jakou člověk, který se někde probere bez vzpomínek a bez zájmu o bližší informace o své minulosti, přijde k ženě, a dvěma dětem. Působí to dost neskutečně. Celkově na mě první díl působí lépe než druhý (bohužel jsem četla v opačném pořadí). Můj celkový názor: dost toho tomu chybí, asi to nejsem schopná pojmenovat, ale je to jakési neúplné, neucelené a nedodělané...

Chmelda1975
31.03.2019

Dobře se četla,zhltnulo během dvou dnů :)))akorát konec mně zklamal...takhle jsem si to nepředstavovala

Joyce24
31.03.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka. Dosud jsem nevěděla nic o disociativní fuze, je hrozné, jak taková věc dokáže zamotat lidem život. Další díl zatím číst neplánuji, odradily mě celkem negativní komentáře.

Luciluc
15.03.2019 4 z 5

Knížka byla oddechovkou, která se dobře četla. Posledních cca sto stran bylo nejzajímavějších. Trochu mě jen překvapilo, že Aimee nezačala Jamese hledat dříve. Hodně jsem si oblíbila Iana, fandila jsem mu. Doteď jsem nevěděla, že existuje něco jako disociativní fuga, takže mě kniha i něčím obohatila.

Lenoulinka
10.03.2019 2 z 5

Přečteno, ale že bych z toho byla paf, tak to rozhodně ne. Kdyby byl obsah pěkný jako obálka, bylo by to fajn. Bohužel tomu tak není...

Hana721
02.03.2019 5 z 5

Tato kniha mě nadchla. Přečetla jsem už i pokračování.

martina.tim
02.03.2019 3 z 5

Upřímně jsem od knihy čekala něco jiného. Nejspíš jsem se nechala unést anotací. První polovina knihy na mě působila dost taková nudná, ale zase má své opodstatnění vůči vývoji příběhu. Nejsem velkým příznivcem románů a proto mě některé části přišli až přeslazené a nezajímavé až jsem měla chuť knížku odložit. Každopádně druhá půlka knihy mě bavila více a hlavně poslední třetina. Aimee mi bylo líto cítila jsem její ztrátu a bolest. Epilog mě navnadil na druhý díl, ale po zkušenosti s touto knihou mám chuť se spíš vrhnout rovnou na tu druhou část knihy protože mě zajímá jak to s nimi dopadne a nechce se mi příliš zaobírat omáčkou kolem. Nu, čtení je to spíše pro relax, než přílišné přemýšlení. :)

Trustty
18.02.2019 2 z 5

Tak první díl přelouskán....druhý už je doma též, ale konat se jen tak nebude.
Já jsem se u čtení nudila a to šíleně. Od začátku předvídatelné rozuzlení.
Takový nijaký dojem.

Dobby758
16.02.2019 3 z 5

Trocha napětí, trochu sladké, ale dalo se to...

fayne
16.02.2019 5 z 5

To se cetlo samo, nemohla jsem prestat. Zadny slaďák, jak jsem puvodne cekala, ma to nepredvidatelny dej, napeti a jako tresnicka na dortu - otevreny konec, to miluju a tesim se na druhy dil :-)

czokies
15.02.2019 1 z 5

1,5*
Tuhle knizku jsem cetla 10 dni... 10 dlouhejch dni! Silena nuda.
Nektere casti jsem si musela precist vickrat, protoze nedavaly smysl nebo se najednou neco stalo z niceho nic. Prvni pulka je silenej shit, kdy vlastne dostavate samy "hinty", ktery jsou skoro pruhledny, takze napeti zadne, a druha pulka, ktera je o poznani akcnejsi, neni zajimava natolik, aby zmenila me hodnoceni.
Rozuzleni je predvidatelny a fakt divny. Jedine, co chvalim jako velmi zajimavy prvek, je epilog. Jinak je tahle knizka shit. Zadna z postav mi nebyla sympaticka, nikdo me nijak nezajimal. Skoda.

Kamchaa
12.02.2019 4 z 5

Moc pěkný, lehce čitelný oddechový román. Na konci pár odhalení, které mě určitě nenechají ponechat druhý díl jen tak ladem skladem :-). Příjemná oddechovka ač trošku neuvěřitelná :-).

MimiNinaFuraha
08.02.2019 4 z 5

První část knihy se mi vlekla. Druhá mě bavila už více. A poslední část způsobila, že se musím pustit v brzké době do druhého dílu :)

Lucinka007
03.02.2019 5 z 5

Za mě naprosto parádní čtení. Moc se mi líbí námět příběhu. Je to poprvé, co jsem četla knihu trošičku "detektivního" rázu. Kniha byla napínavá a dobře se četla. Těšila jsem se na každou další stránku. Už teď se chystám na druhý díl :-)

Šmoulinka1980
17.01.2019 4 z 5

Jsem moc ráda, že jsem knihu náhodou objevila v knihovně. Velmi mě zaujala nádherná obálka, ta se vážně moc povedla! Příběh je napsán velmi čtivě a příjemně plyne. Když nebudete čekat od knihy velké napětí či mrazení v zádech, budete s příběhem spokojeni;-). Nějaká překvapení v příběhu jsou, ale není to žádné "wow", spíše to sami už chvíli předvídáte. Zhodnotila bych to jako oddechové romantické čtení, které neurazí... A i přes slabé hodnocení zkusím i pokračování knihy, protože epilog hodně nalákal.

Vendulik
12.01.2019 5 z 5

Krásný příběh i když takový závěr knihy jsem očekávala.

Petra38
19.12.2018 5 z 5

Kniha povedena, hkavne me nadchl nevsedni pribeh . Sice misty byli pasaze zdlouhave a ocko mi preskocilo o odtavec niz:-) ale sila pribehu mi to vynahradila:-)