Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 543 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

Martasek5
31.03.2018 4 z 5

Od knihy jsem měla mnohem větší očekávání než se mi dostalo. Pořád jsem čekala kdy se to konečně začne rozjíždět a příjde pořádný zvrat. První polovina knihy až moc natahovaná, druhá a kapku lepší, ale dech mi nevyrazila. Aimee jsem chápala i nechápala. Závěrečný epilog super, jen mě to na přečtení druhého dílu opravdu nenalákalo. Kladně hodnotím obálku :)

melien
31.03.2018 5 z 5

Kniha se opravdu dobře četla a velmi překvapivá zapletka dodala knize i napětí. Kniha se mi moc líbila.

zdehan
31.03.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

terka95
30.03.2018 4 z 5

Asi jsem čekala více dechberoucí rozuzlení, ale celkově se mi tato povětšinou poklidná knížka líbila a těším se na další pokračování :)

Andy74
29.03.2018 2 z 5

Knihu jsem vzala dceři z knihovničky, neměla jsem co číst. Hodnotím jako prima oddychovku se zápletkou,
konec jsem malinko tušila, ovšem takovou zapleteninu ne :o)

speciale88
15.03.2018 5 z 5

Kniha s velice zajímavým koncem. To jsme nepředpokládala. Přečteno jedním dechem.

Irsaf
11.03.2018 4 z 5

Dalo se to číst.

Sabča92
05.03.2018 5 z 5

Tohle bylo zatraceně dobré! Včera jsem rozečetla a dnes dočetla. Celou noc, než jsem usnula, jsem o příběhu stále přemýšlela a nebýt brzkého ranního vstávání, dočetla bych na jeden zátah. Jen škoda, že si na druhý díl budu muset počkat. Snad ne dlouho :-) Všem moc doporučuji. Drama, které je skvěle napsáno.

Lokina
01.03.2018 4 z 5

Další kniha s nálepkou světový bestseller. Stojí ta kniha za to? Takovou otázku jsem si kladla, když jsem se rozhodla, si ji přečíst. A musím říct, že se mi líbila. Nebylo to nic převratného, ale jako pohodová a lehce napínavá jednohubka to byla :-)
První část vypráví o Aimee, jak se vyrovnává se smrtí svého snoubence Jamese, kdy jí pomáhají její rodiče a hlavně její kamarádky a v neposlední řadě okouzlující fotograf Ian. První část nabídla i pohledy do minulosti, první seznámení Aimee a Jamese nebo jeho napjaté vztahy v rodině.
Druhá polovina se odehrává v Mexiku, kde Aimee a Ian odhalují, co se vlastně s Jamesem stalo. Čekala jsem něco tajemnějšího, ale celé to rozuzlení zápletky nebylo sice nejoriginálnější, ale s rozuzlením záhady jsem byla spokojená.
Ale epilog knihy byl hodně zajímavý, i když se to dalo časem očekávat, přesto jsem knihu zavírala s lehkým mrazením na zádech a potěšením, že bude druhý díl.

Sofie75
28.02.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a už se těším na další díl. Nebyla jsem schopna knihu odložit, protože jsem byla zvědavá jak dopadne.

barus.rydlova
27.02.2018 5 z 5

Knížka mě velice potěšila.Určitě všem doporučuji za mě topka

Urbana
25.02.2018 5 z 5

Velice hezky napsaná kniha, zajímavé téma, kniha plná zákrut a zvratů, Aimeeni příběh se mně moc líbil, závěr určitě překvapil .... doporučuji !

Gabetka
18.02.2018 3 z 5

Dle anotace jsem čekala něco trochu dramatičtějšího a akčnějšího, ale během čtení jsem došla k závěru, že jde o trochu netradiční červenou knihovnu. Z nastíněné zápletky by se zajisté dalo vytěžit mnohem víc a musím přiznat, že jsem očekávala odkrytí nějakého "děsivějšího" rodinného tajemství. Až na pár zádrhelů v plynulosti děje, které může mít na svědomí autorčina nezkušenost, byla kniha čtivá a docela napínavá. Totální selhání je však na straně české redakční práce, protože tolik překlepů a pravopisných chyb by jeden pohledal. Nemluvě o třech verzích jednoho jména během jediného odstavce.

mirunda
18.02.2018 5 z 5

Zajímavý náměť, zajímavě zpracováno. Určitě se z tématu dalo vytěžit více, ale já jsem i přesto spokojená. Jen si nedokážu představit, že by se mi stalo něco podobného. A ten konec ....

jindrusa
10.02.2018 4 z 5

Dobrá oddechovka ale nevím, jestli si budu knihu za měsíc pamatovat.

dominishka
07.02.2018 5 z 5

Opravdu skvělá kniha, musím se přiznat, že jsem se u ní vůbec nenudila, ba naopak, přečetla jsem ji jedním dechem. Konec je přeci jen předvídatelný, na druhou stranu skončil malinko jinak než jsem očekávala. Jediná škoda je, že si musíme počkat na pokračování.

mikika
05.02.2018 3 z 5

když knížku berete jen jako romantickou oddechovku, tak je fajn. není dobré očekávat od ní něco víc, nedej bože nějaké drama...

Dresia
03.02.2018 1 z 5

První dvě třetiny nuda nuda, pak se to trochu rozjelo, ale to na dobrou knihu nestačí. Námět celkem dobrý, ale mizerné zpracování. Stylem jen pro milovníky červené knihovny.

Sabča92
02.02.2018 5 z 5

jitvav
02.02.2018 5 z 5

Upřímně, moc nerozumím, když někdo napíše, že "kniha byla pěkná a hezky se četla" a hodnocení dá "odpad". Díky za případné vysvětlení.