Evule * Evule * komentáře u knih

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělé, za mě velmi napínavé a čtivé. Pachatele jsem absolutně neodhalila, takže rozluštění překvapující. Vřele doporučuji k přečtení. Škoda, že není více knih od tohoto autora. Já rozhodně přidávám mezi mé oblíbené.

21.08.2022 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Skvělé, z prvního dílu jsem nadšená a jsem moc ráda, že mě čeká tolik napínavého čtení než zdolám všechny autorčiny knihy. Samozřejmě přidávám k oblíbeným.

08.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tuto detektivní sérii považuji za jednu z nejlepších a ani tento díl mě nezklamal. Napínavé a velmi čtivé, vrah mě překvapil. Jsem ráda, že to Erika zvládla a těším se na její další případ.

13.07.2023 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Mám ráda autorčin styl, je to pro mě oddychové čtení, takže mně se kniha líbila. Příběh zajímavý, čtivý a napínavý. Přesto se moc těším na další akci s mým oblíbeným Bergmanem.

02.03.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Klasická Shari Lapena tak jak ji mám ráda. Do poslední chvíle jsem si nebyla jistá a ještě tipovala někoho jiného. Pro mě povedená kniha.

10.09.2022 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Skvělé, mám moc ráda autorčin styl. Přečetla jsem všechny její knihy a tuto řadím mezi ty nejlepší. Napínavé do posledních stránek.

17.01.2022 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Super čtivé, napínavé. Když došlo na palce, měla jsem husí kůži. Mám novou oblíbenou sérii a pokračuju druhým dílem.

28.08.2023 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Krásné, smutné, bolavé ..a přesto nádherný příběh, tato kniha opravdu stojí za přečtení a bude mít i místo v mé knihovně.

15.10.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Čtivé, napínavé, plné zvratů a překvapení. Jsem tak ráda, že už vyšel další díl. Moc se na něj těším. Tuto serii opravdu doporučuji.

17.09.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Skvělé, napínavé a velmi čtivé. Rozuzlení a závěr podle mých představ. Už se moc těším na další díl s Josie.

19.02.2022 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Bryndzovky mám ráda a ani tato mě nezklamala. Možná méně drastické než ty předchozí, ale přesto velmi čtivé a napínavé.

08.07.2023 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Za mě určitě jeden z lepších příběhů. Jsem ráda, že se děj opět vrátil do našeho kraje. Moc se těším na další díl..

29.06.2021 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Čtivé a překvapivé, kniha se mi líbila. Četla jsem mezi mými oblíbenými detektivními thrilery, takže za mě velmi dobrá jednohubka. Přečteno za jeden den.

10.03.2024 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Možná se mi první díl líbil trošku víc nebo se mi spíš víc dostal pod kůži. Přesto, i toto je skvělé a napínavé počtení. Těším se na další příběh mé oblíbené dvojky.

04.09.2023 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Za mě opět skvělá a napínavá kniha. Jsem ráda, že mi zbývá ještě tolik příběhů v této sérii.

02.03.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Skvělé, já jsem si knihu moc užila, Bergman prostě nemůže zklamat. U této série se mi výborně relaxuje. Už teď se moc těším na jeho další vyšetřování.

25.03.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Napínavé a čtivé, další skvělý díl ze skvělé série. Druhou poloviny knihy jsem musela dát na jeden zátah. Vraha jsem tentokrát neodhalila. Vřele doporučuji celou sérii, já se těším na další díl.

30.10.2022 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Skvělé, napínavé, čtivé..nechtěla jsem tomu uvěřit, ale bylo to tak. Moc se těším na další příběh.

28.03.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Příběh čtivý i napínavý, ale pachatele jsem odhalila opravdu brzo. Tento díl byl pro mě slabší, přesto se moc těším na další Kate a Tristana.

28.08.2022 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Čtivé, napínavé. Série ukončena, co víc napsat... budou mi chybět.

20.08.2023 4 z 5